Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bülent ILGAZ

Bülent ILGAZ TÜİSAG Üyesi

haklısın yanlış bakmışım :))

2. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

meb.gov.tr sınav başvurusu bölümünde,
    Şimdiden ellerinize sağlık.

--------sınav İLE İLGİLİ İTİRAZLAR ------------------------
    "
    Adaylar; sınav sorularına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının
    http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmasından
    itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne 4

yapabileceklerdir.

Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner
    Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 6540
    5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına itiraz edilecek her bir soru için 10 TL (KDV dahil)
    “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul
    edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı
    No:42 Emek-ANKARA’dır.

sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip
    sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (bilimsel içerikli itirazların sonuçlandırılıp kesin
    sonuçların ilanından sonra) dair itiraz başvuruları sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren en
    geç 5 (beş) iş günü içerisinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye
    İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Şubesi Başkent/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara
    Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal
    Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında
    yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı
    No:42 Emek-ANKARA’dır. İtiraz başvuruları topluca, İSGGM tarafından alınıp MEB’e
    iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu
    olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

sınav uygulamasına ve sonuçlara ilişkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde YEĞİTEK tarafından
    incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve İSGGM’ye bildirilecektir.

Bütün itiraz başvurularında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı evrak giriş tarihi ve saati esas
    alınacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan
    çıkarılan, adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. Ancak; adayın kendi
    kusuru dışında idari bir sebeple sınava girememesi durumunda sınavın ait olduğu yıl içinde banka
    dekontu ile başvuruda bulunduğu takdirde kendisine ücret iadesi yapılabilecektir. Ücret iadesi
    alabilecek adaylar Millî Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinden sorgulatma yoluyla
    durumlarını öğrenebileceklerdir.

21 Aralık 2013 tarihli sınav için yatırılan ücret hiçbir şekilde başka bir sınav için geçerli kabul
    edilmeyecektir.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü"
    ----------------------------------------------------------------------- ----------

3. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

geride kalan sayfalarda dilekçe örnekleri mevcut.

4. sakink

sakink TÜİSAG Üyesi

bulamadım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sakink

sakink TÜİSAG Üyesi

görünmeyen maliyetlerde mahkeme masrafları var . bu soru kesin yanlış

6. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

"sakink "
    nickli arkadaş, dilekçe örneğinin olduğu sayfa /mesaj numarasını soruyor,yardımcı olabilir misiniz?
    İyi çalışmalar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. sakink

sakink TÜİSAG Üyesi

buldum teşekkür ederim

uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  8. uurgler

uurgler TÜİSAG Üyesi

nitrodifenil sorusunun hatalı olduğu kanısına nasıl vardınız

9. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

a kitapçığı 35.soru soru köküne göre iptal olmalı

10. Erginnn

Erginnn TÜİSAG Üyesi

bende aynı kanıdayım

11. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

soru köküne göre cevap şıkkı cevabı karşılamıyor

12. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

''limit değerin altında'' diyor sorunun kökü.. cevap olarakta 0,1 denilmiş.. buna göre 0,01 ve 0,001 değerleri de limit değerinin altı olmaz mı ?

13. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

yönetmeliğe göre, iki cevabı var

14. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

hatalı bir soru, itiraz lazım

15. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

sakat bir soru, cevap şıkkı olarak

16. muratg

muratg TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,
    bu soruyu bende sizin gibi anladım c/d arasında kaldım ve c yi işaretledim soruda sanki risk değerlendirmesi yapılmış kkd kesin kullanılacak neye öncelik vermemiz gerektiğini soruyor gibi,

efsun bu yazıya teşekkür etti.
  17. Erginnn

Erginnn TÜİSAG Üyesi

katılıyorumm

18. uurgler

uurgler TÜİSAG Üyesi

Hangi limt değer deyince benim aklıma nitr... limit değeri geliyor. 0.01 ve 0.001 limit değer değil ki

19. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

Ben de bu soruyu yanlış yaptım maalesef ama "limit" deger dediği için ve limit 0,1 olduğu için soru iptal edilmez.

20. orkunhan

orkunhan TÜİSAG Üyesi

Bu soru kesinlikle iptal edilmeli.Bununla ilgili bir tüzük veya yönetmelik varsa da güncellenmeli.0,01mA akımı bebekler bile hissetmez.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica