Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

SORUYU BİR DAHA OKU. neye itiraz ediyorsunuz. dikkate alınmayacak yerleri soruyor. Bunlarda ana nefeslik ve nakliyat kuyu ağızları.tamamen doğru

2. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

aynı değil iban numarasına yatırmalısnız, itirazda dekontu istiyorlar

3. ilkercanakcili

ilkercanakcili TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar son dakika itibariyle itiraz eden kaç kişiyiz acaba (foruma yazanlar)

4. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

bunları hesaplayacak hesap makinemiz mi vardı elimizde, bulduğun sonuçtaki küsürat uçuyor mu? sizin doğru yaptığınız soru size puan kaybettirmez, ama 1 puanla sınırda olanlara çok şey kazandırır

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ilkercanakcili

halit bey sizde verilen cevap şıkkına iyice bir baksanız

6. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

böyle bi uygulama yok, itiraz olmayan soru olduğu gibi yanlış şekliyle kalıyor, hatta aynı soru sonraki sınavda aynı şekilde hatalı olarak soruluyor ve bir sonraki sınavda iptal oluyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

90 db 110 db sorusunda şıklarda birim yok dedi bir arkadaş belki faydası olur...

8. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

18 mayıs c sınıfı sınavında birim yok diye bir soru iptal olmuştu, değerlendirilebilir, yanlış yapanlar tarafından

9. hkntmr

hkntmr TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bur soru yanlış
    b grubundaki 62. sorunun maden sorusunun cevabı a şıkkı olması gerekir

10. ilkercanakcili

ankara dışındaki arkadaşlar için itiraz için yeterli zaman kalmadı artık hayırlısı ne ise o olsun cevap gelene kadar azap çakmeye devam şu an tam 69 bakalım 70 olup rahatlayabilecekmiyiz

11. dilek akar

dilek akar TÜİSAG Üyesi

Nasıl yanlış yok?Belirtilen niteliklere haiz isg uzmanı,işyeri hekimi ,sağlık personeli görevlendirebilir.Çalışanlar arasından rastgele görevlendirebilirmi?

12. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

daha geç değil hızlı kargolar express kargolar var, otobüse verip bi yakın vasıtasıyla elden verebilirler, dilekçe teslimi sırasında dilekçe sahibinin olması gerekmiyor,

13. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

itiraz edenler için yeni başlık açtım, itiraz edilen soruları oradan paylaşarak herkesi bilgilendirelim lütfen

14. ilkercanakcili

a kitapçığı 12 ve 85

15. maken

maken TÜİSAG Üyesi

16. maken

maken TÜİSAG Üyesi

A kitapçığı 11 nolu sorunun A şıkkı da yanlış... Onaylı defter suretleri İŞYERİNDE DEĞİL.. OSGB arşivinde saklanır .. diyor... Burada İŞYERİNDE DEĞİL.. ifadesi kesinlik ifade eden bir ifade olduğu için ve hiçbir müfredatda böyle bir hüküm olmadığı için soru iptal edilmelidir... OSGB nin görevlendirdiği uzman ve hekim bu suretleri isterse işyerinde kendileri için ayrılmış olan büroda bu nüshaları saklayabilir... İŞVERENCE DEĞİL .. denseydi soru doğru olacaktı...

17. maken

maken TÜİSAG Üyesi

Sevgili arkadaşım.. doğru yanıt diye, cevap anahtarında, tavandaki boşluklar ve çatlaklar.. demiş.... Yani bu tavandaki çatlak ve boşlukları dikkate almayacak da neyi dikkate alacak..?.. Anlayamadım... Bence soruyu siz yanlış algılamışsınız, bence lütfen bir daha okuyun..

18. mustafa yalçındağ

mustafa yalçındağ TÜİSAG Üyesi

ben bugün 24.12.2013 bankaya parayı yatırıp dilekçeyi gönderdim 6 soruyu yazdım

19. tekstildokuma

tekstildokuma TÜİSAG Üyesi

B kitapçığı 62. soru kesin iptal veya şık değişikliği olacak.

20. gafo

gafo TÜİSAG Üyesi

sen eğer bu iki cümle arasındaki farkı algı
    siz hala bunu bilmiyormusunuz kardeş.elbette sizede banada herke
    evet itiraz etmez isek göz göre göre yanlış soru dogru olarak kalıyor
    b kitapçıgı 11 32 48 86 hatalı 62 nin şıkkı a olacak diye itiraz ettim.ama bankada parayı zor yatırdım.verilen hesap kullanılmıyor dediler.zorla yatırdım

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica