Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

pardon unutmuşum birde havalandırma da ajan kullanımı meselesi.. o da bir yöntem olabilir.

2. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 110 ve 90 db sorusunda hiç bir yanlış yok malesef. soruyu ben de yanlış yaptım 113 yaptım eklenecek sayıyı yanlış hatırlayarak ama tüm bilimsel araştırma NEBOSH OSHA UK vb nereye bakarsanız bakın ekteki tabloya ulaşabbilirsiniz. hesabı kitabı var ve malesef 110 20 ise fark buyuk olan ... bu soruya umut baglamadan digerlerine ititraz etmeniz icin yazıyorum

Ekli Dosyalar:

3. egem

egem TÜİSAG Üyesi

Katılıyorum size.. Gerçekten de bu bilgilere ait hesaplama soruları da sorulmamalıdır. Yani, "şu tarihte işe girmiş birisi, şu tarihte izne çıkarsa ne zaman iş başı yapmalıdır?" diye bir sorunun da İSG uzmanı sınavında olması doğru değildir. İyi çalışmalar.

4. Sedef Altan

Sedef Altan TÜİSAG Üyesi

Adnan Bey merhaba, yanlış hatırlamıyorsam Ağustos ayında yapılan A grubu sınavında 22 soru iptal edilmişti. 10'dan fazla sorunun iptali durumunda sınavın da iptal edilmesi gibi bir şey söz konusu değil. İyi çalışmalar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. egem

egem TÜİSAG Üyesi

eskmn kardeşim, yanlışlık ifadenin kesinliğinde. "yaklaşık" denmeliydi. formülle hesaplarsanız % 4 gibi bir farka denk geliyor. E diğer sorularda 0.01 amp'in yanıt olduğu düşünülürse bu % 4'ün hesaba katılmaması çok tutarlı gelmiyor. İyi çalışmalar.

6. adova

adova TÜİSAG Üyesi

AĞUSTOS A SINAVINDA İPTALLER NEDENİYLE 56 YAPAN GEÇTİ...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Muharrem MAMAK bu yazıya teşekkür etti.
  7. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Soruda "Hangileri OHSAS 18001 ile entegre edilebilir veya benzer, ortak yönleri vardır? diye sormuyor. Böyle sorulmuş olsa soruda sıkıntı olmaz. Eşleştirmeden yukarıdaki anlamları çıkarabilen varsa uluslararası kaynaklardan bu eşleştirmenin kelime olarak karşılığını araştıracağım. Yazdığım İngilizce kelimelerin anlamlarını biliyorum, hiçbiri Türkçe'de eşleştirme anlamına gelmiyor.

8. rüstem18

rüstem18 TÜİSAG Üyesi

Ankara' dakiler olarak 2 arkadaş itirazda bulunduk haydi hayırlısı artık.

Cengizhan ve Muharrem MAMAK bu yazıya teşekkür etti.
  9. ANIL ÇİNPOLAT

ANIL ÇİNPOLAT TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim paylaşımınız için. Fakat 20 db fark olur ise en yüskek ses alınır diye bir bilgi hangi kitap eğitim notu vb de bildirilmiş ben onu merak ediyorum.

10. ANIL ÇİNPOLAT

ANIL ÇİNPOLAT TÜİSAG Üyesi

0,01 hasssasiyetli bir amper sorusu soruluyor da 0,04 luk fark es geçiliyor. Tebrikler tesbitiniz için. İnsanlar korkuyor 110 diyenler sanki doğrularını ellerinden alıyoruz gibi hissediyorlar, soru iptal olunca zaten 4 şıkta doğru olacak farkında değiller sanrım. Ama takım tutar gibi ısrarcılar anlamıyorum.

obegzz ve Muharrem MAMAK bu yazıya teşekkür etti.
  11. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

bir yanlış anlaşılma var sanırım, ben ısrarcı değilim ve diyorum ki ben de yanlış yaptım. (113 yaptım)bunu bize anlatmışlardı ders notlarımda da vardı. amma velakin diyorum ki seçenekler arasında bunu bilen zaten 110 a yönlenir. 113 demez yani. ve yine diyorum ki inşallah iptal olur ama bence olmayacak. bunu dikkate alarak başka sorular varsa itiraz edin... ısrarcı değilim gerçekçi bir yaklaşımla yardımcı olmaya çalışıyordum.

12. ihsanates

ihsanates TÜİSAG Üyesi

66799 evrak no ile itiraz dilekçesini almışlar, elden teslim eden arkadaşlar aşırı kalabalık olduğunu beyan ettiler.

13. fatih uzun

fatih uzun TÜİSAG Üyesi

A sınıfı B kitapçığın da 63. nolu soru daki radyasyon ile ilgili A şıkkında beta/gama doğru cvp olarak verilmiş.gama zayıf foton radyasonu mudur?

14. Mustafaea

Mustafaea TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 110+90=110 eder buraya takılmayın. Bu soru iptal olmaz.Eğer fark 6 olsaydı 111 olacaktı. Diğer sorulara yoğunlaşın. A da 85.soru kesinlikle B değil A olmalı. 59 iptal olmalı.

15. Mustafaea

Mustafaea TÜİSAG Üyesi

Yukarda yazdıklarım A sınıfı A kitabı içindir.

16. fatih uzun

fatih uzun TÜİSAG Üyesi

gelen evrak sayısı sadece itiraz için verilen sayı mı yoksa genel mi?

17. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

10000 A sınıfı
    9000 Küsür B
    50000 C sınıfı resmi olmayan kayıtlar

18. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

10.000 A dan 7.000 i kazanır. 500 ü yapmaya cesaret eder. Sadece tahminim...

19. yaşar çimen

yaşar çimen TÜİSAG Üyesi

bu soruya itiraz dilekçesi veren varmı arkadaşlar..

20. fatih uzun

fatih uzun TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum size

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica