Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Koray OZKAN

Koray OZKAN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Bu arada sorulara itiraz eden arkadaşlarımıza bir önerim olacak:
    İtirazlarımız arasından kabul edilenler olursa, kabul edilen her itiraz için ödediğimiz 10TL'nin iadesini talep edelim.
    (Hatta üstüne para bile almamız lazım. Adamların yanlışını buluyoruz, yanlışlığı metine döküyoruz, ispat ediyoruz, başvuruda bulunuyoruz; hülasa, adamların hatası yüzünden emek ve mesai harcayoruz.)
    Ne dersiniz? İptal edilen soruların sevinciyle ihmal mi ederiz :)

2. Koray OZKAN

Koray OZKAN TÜİSAG Üyesi

Bence tam tersi. Bu kargaşada, bilakis tarafını açıkça belli eden yayın organlarının haberlerine ihtiyatlı yaklaşılmalı.

3. agora61

agora61 TÜİSAG Üyesi

devir sinekten yağ çıkarma devri.isg de bu gözle görüldüğüne göre iptal ücreti olması normal.

4. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

sanırım itiraz sonuçları haftaya ancak açıklanır

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar günaydın. itiraz edilen sorulara en geç 10 iş gününde cevap verilir deniyordu bakanlığın açıklamasında. bugün 10. gün itiraz süresi biteli. ne şekilde açıklanıyor itiraz edilen sorulan bilen var mı? sınavla aynı gün mü açıklanacak?

6. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

isg genel müdürünün açıklaması...endişeye gerek yok
    http://yenisafak.com.tr/gundem-habe...nel-muduru-ozerden-aciklama-02.01.2014-600535

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

oğuz bakar bu yazıya teşekkür etti.
  8. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

0312 2966000'dan-isgm'yi oradan da yetkilendirme dairesini arayarak iptal sorularla ilgili bilgi alabilirmişiz.

9. que

que TÜİSAG Üyesi

açıklandı mı iptal sorular.
    ve var mı iptaller?

10. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

10 gün süresi dün doldu. Pazartesi açıklanacağını düşünüyorum. 18 mayıs sınavında da 2-3 gün sonra açıklandığını hatırlıyorum.

11. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, Soru ve cevapları 23 ünde açıklandı, itirazlar için 3 iş günü, eder 25 i son. İtiraza cevaplar 10 gün içerisinde açıklanır deniyor, öyleyse parmak hesabı 04.01.2014 yapar yani bu gün. Hadi hayırlısı. Selamlar.

12. que

que TÜİSAG Üyesi

ne zaman açıklanacak olmasından ziyade, iptal olup olmayacağı önemli. ya iptal olmazsa diye endişe etmeye başladım :(

13. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

İptal olacak mutlaka sorular var olacak. Burada yönetmelikle çelişkili sorular açıklandı. Mantık hatası yapılan sorularda vardı. En az 5 - 6 sorunun iptal olmasına kesin gözüyle bakıyorum. 1 soruda şık değişikliği söz konusu.

14. MNG

MNG Guest

Parmak hesabı:)
    Çok güzel bir yöntem,
    Beğendim,
    Çocukluğumu hatırladım:)

15. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

Tatil günü açıklanacağını sanmıyorum. Soru ve cavaplar bile akşam üstü açıklanmıştı. Pazartesi gününe kalacağını düşünüyorum.

16. Abidin Dede

Abidin Dede TÜİSAG Üyesi

İtiraz eden arkadaşlara bildirim yapılmamış mı acaba, 10 günlük süre bitti nihayetinde..

17. que

que TÜİSAG Üyesi

bana gelen bir şey olmadı. büyük ihtimalle de duyuru yapılınca gelir.

18. ümit konukcu

ümit konukcu TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben 18 mayıs sınavına itiraz etmiştim gelen cevap matbu bi evraktı sadece incelenip internette yayınlandı yazıyodu

19. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

18 mayıstaki 3 haziranda açıklanmıştı. Sonuçların açıklanmasından 9 gün önce. 15. gün açıklanmış. Sanırım orada itiraz süresi 5 gündü. Pazartesi gününü bekleyeceğiz. Muhtemelende akşam üstünü.

20. Demirizmir

Demirizmir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba forum sitelerinden çok fazla anlamıyorum burayada bilgi paylaşımlarından yararlanmak için kaydolmuştum çokta faydasını gördüm. Şunu sormak istiyorum. 21 Aralık sınavına bende girdim ve sonuçlara baktığımda 71 doğrum olduğunu gördüm ancak 2 yada 3 sorudan bir türlü emin olamadım. Yinede Levent Kavlak Beyin hazırladığı 14 sorudan 7 tanesine yönetmelik ve tüzüklere göre itiraz ettim ankaraya gönderdim. Sizce bu sınavdan 2 yada 3 hatırlayamadığım soru yanlış çıksa bile iptal olan yada itiraz ettiğim sorulardan düzeltme yapılan olurmu? Kısacası sizce geçermiyim? Teşekkürler.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica