Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

71 doğrunuzdan eminseniz en az 71 alırsınız. Eğer yanlış cevap verdiğiniz sorulardan iptal olursa, iptal olan sorular kadar daha + doğrunuz olacaktır.

2. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

Çok komik bir soru! Geleceği gören birisi varsa cevap verebilir herhalde...

3. MELEK ÇEKİ

MELEK ÇEKİ TÜİSAG Üyesi

Ben de 4 soruya itiraz ettim. Ama gelen bir cevap yok.

4. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar itirazların sonuçlanması için bugün 10. gün değilmi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. turgutfen

turgutfen TÜİSAG Üyesi

başkalarını da düşündüğün için allah işini rast getirsin

6. Koray OZKAN

Koray OZKAN TÜİSAG Üyesi

hala açıklamadılar ya la :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

12 gün olmuş.. BİMER e yazın arkadaşlar. Anca onlar çözüm bulur bu işe...

8. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

0312 2966000'dan isgm'yi oradan da yetkilendirme dairesini arayıp sormak gerekiyor dediler. aradım ama kimse açmıyor

9. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

BEN ORAYA ULAŞTIM BANA DA 0312 296 67 30 veya 31 arayın dediler kimse açmıyor

10. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Haftaya sonuçlar açıklanacak halen daha itirazlar ve yanlış yada şık değişikliği yapılan sorular açıklanmadı.. Bugün yarın açıklanabilir araya 1 gün yılbaşı tatili girdi onu da hesaba katın arkadaşlar...

11. cenk sengun

cenk sengun TÜİSAG Üyesi

ama denilen 10 is gunu degil 10 gun yani tum tatil gunleri icinde bu surenin

12. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

13. Koray OZKAN

Koray OZKAN TÜİSAG Üyesi

Tarih çok açık; 10 gün sonra diyor. Haydi Pazar gününe bir şey demiyoruz. Yani bir pdf'i sitelerine yüklemek için iş gününü beklediler. Ama bugün akşama kadar bizi bekletmeye de hakları yok. Bu sabah en geç 09:00'da açıklanması beklenir.
    Bu nedir ya: sertifika ücretlerini kafalarına göre artırırlar, iptal edilen soruları ilan edilen tarihte açıklamazlar... Benim bir korkum da şu; burada çok yerinde ve sağlam itiraz dilekçeleri gördük. Sağ olsunlar arkadaşlarımız paylaştı. Buna göre 5-6 sorunun iptal edilmesi gerekiyor. Elbette itiraz edildiği halde iptal edilmeyen sorular için neden iptal edilmediği açıklanmayacak. Bu durumda ne yapacağız? Mesela ben

Ekli Dosyalar:

Şahin Hamarat bu yazıya teşekkür etti.
  14. MELEK ÇEKİ

MELEK ÇEKİ TÜİSAG Üyesi

Ne yapabiliriz ki? Kuzu kuzu kabulleceğiz.

15. Koray OZKAN

Koray OZKAN TÜİSAG Üyesi

Mesela ben bir önceki mesajda paylaştığım dilekçe ile itiraz ettim. Başka arkadaşlarımız da itiraz ettiler. Ancak itirazıma konu akım sorusu daha önce de sorulmuş. Bana öyle geliyor ki, ağzımla kuş tutsam bu soruyu iptal ettiremem. Şimdiden kara kara itirazı kabul etmezlerse ne yapabilirim diye düşünüyorum. Eminim bu güvensizlik sizde de vardır. Bilmem katılır mısınız; adamlar bize güven veremiyorlar maalesef.
    Hayırlısı bakalım.

16. cenk sengun

cenk sengun TÜİSAG Üyesi

ama denilen 10 is gunu degil 10 gun yani tum tatil gunleri icinde bu surenin

17. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

O zaman şimdiye kadar açıklanması gerekmez miydi?

18. bcdyzi2

bcdyzi2 TÜİSAG Üyesi

merhaba oncelıkel ıtırazınız gercektne cok ıyı dılekcenızı okudum.sıteyı takıp edıyorum ortalama 8-9 soruya ıtıtraz var ama 5-6 sı gıbısı inşalalh ıptal olur.benımde yaklasık okadar soruya ıhtıyac var.en guvendıgınız 5 soru sızce hangısı.zaten bugun yarında acıklanır dıye tahmın edıyorum ama.dilekçenızı gorunce sızede sormak ıstedım.herkesin istediği gibi olur inşallah.

19. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

1- Kıdem tazminatı, 2- Görünmez maliyetler, 3-Nitrodifenil, 4- Operatör bilgisi, 5- Emülsiyon

bcdyzi2 bu yazıya teşekkür etti.
  20. Koray OZKAN

Koray OZKAN TÜİSAG Üyesi

Bakın işte benim akım sorusunu kendi arkadaşlarımız bile dikkate almıyor :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica