Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

Daha açıklanmadı...

2. ilknurtasar

ilknurtasar TÜİSAG Üyesi

bugün alo 170 hattı ve c belgesi için eğitim aldığım kurum ile görüştüm. sınavın iptal olma olasılığı olduğunu , soru sızdırıldığı haberlerinin araştırıldığını , araştırmalar devam ettiği ve sınavın iptali sözkonusu olduğu için iptal olması beklenen sorular ile ilgili henüz açıklama yapılmadığını belirttiler . umarım sınav iptal olmaz da aynı stresi tekrar tekrar yaşamayız. her sınavda aynı rezalet tablosu .

3. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

size bunu eğitim kurumu söyledi sanırım... çünkü ben 170'i bakanlığı ikisini de aradım iptal falan hiç birşeyden bahsetmediler. iptal sorular için siteyi takip edin, bi ihtimal sonuçlarla beraber 14 ünde açıklanabilir dediler..

4. ilknurtasar

ilknurtasar TÜİSAG Üyesi

bugün alo 170 hattı ve c belgesi için eğitim aldığım kurum ile görüştüm. sınavın iptal olma olasılığı olduğunu , soru sızdırıldığı haberlerinin araştırıldığını , araştırmalar devam ettiği ve sınavın iptali sözkonusu olduğu için iptal olması beklenen sorular ile ilgili henüz açıklama yapılmadığını belirttiler . umarım sınav iptal olmaz da aynı stresi tekrar tekrar yaşamayız. her sınavda aynı rezalet tablosu .

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. xxxx

xxxx TÜİSAG Üyesi

Merhaba;

Bende aradım ve kimse öyle bir şey demedi. Bence eğitim kurumunuz temennisini söylemiş. İSGGM ün açıklamalarını okudunuz sanırım daha önceki. Umarım iptal olmaz.gerçi sanmıyorum iptali.

6. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

Herkez farklı bişey soylüyor.. Yazık bu kadar insanın hakkını yemek... merakta bırakmak.. bu işte Vergilerimizin sonucu....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ilknurtasar

ilknurtasar TÜİSAG Üyesi

170 deki operatöre doğrudan sınavın iptal olup olmayacağını sordum . bana sızdırma iddialarının araştırıldığını , soruşturma devam ettiği için bu süreçte bakanlığın konu hakkında bir açıklaması olmadığını , web sayfasından duyuruları takip etmemi söylediler. ancak şunu söyliyeyimki 170 hattındaki operatörler dünyadan bir haber . gelen sorulara göre ucu açık cevaplar veriyorlar . bakanlığın bir açıklaması yok , bakanlık araştırıyor, bakanlık bilgi vermedi , sitden takip edin...... ....... .....

8. ilknurtasar

ilknurtasar TÜİSAG Üyesi

170 deki operatöre doğrudan sınavın iptal olup olmayacağını sordum . bana sızdırma iddialarının araştırıldığını , soruşturma devam ettiği için bu süreçte bakanlığın konu hakkında bir açıklaması olmadığını , web sayfasından duyuruları takip etmemi söylediler. ancak şunu söyliyeyimki 170 hattındaki operatörler dünyadan bir haber . gelen sorulara göre ucu açık cevaplar veriyorlar . bakanlığın bir açıklaması yok , bakanlık araştırıyor, bakanlık bilgi vermedi , sitden takip edin...... ....... .....

9. ilknurtasar

ilknurtasar TÜİSAG Üyesi

170 ile görüştükten sonra eğitim kurumunu aradım . önce bir şey söylemek istemediler. kendileri emekli müfettiş. devlet ile ilgili konularda ketumlar biraz. 170 ile görüştüğümü söyleyince bakanlığın araştırma yaptığını , bu sebeble de iptal olacak sorular hakkında açıklama yapmamış olabileceklerini belirttiler. onlar işin doğrusu sınavın iptalini beklemiyorlar. sadece araştırmaların devam ettiğini bu sebeble bakanlık açıklamalarında gecikmeler olabileceğini söylediler.

10. pantaman

pantaman TÜİSAG Üyesi

Bende aradım ancak kendilerine bu konuda bilgilendirmediklerini söylediler.Araştırmadan da bahsetmediler.İptal olmayacağını düşünüyorum.Umarım da olmaz.

11. pantaman

pantaman TÜİSAG Üyesi

Bende aradım ancak kendilerine bu konuda bilgilendirmediklerini söylediler.Araştırmadan da bahsetmediler.İptal olmayacağını düşünüyorum.Umarım da olmaz.

12. ilknurtasar

ilknurtasar TÜİSAG Üyesi

18 ağustos sınavındaki 28 soru iptali rezaletinden sonra sınav iptal olmadığına göre ben de açıkcası iptal olmaz diye düşünüyorum . söylentiler devam ettiğine göre herhalde sonuçlar geç açıklanır diye bekliyorum .

13. Halikarnassos

Halikarnassos TÜİSAG Üyesi

itirazlara ilişkin açıklamalar da süre 10 iş günü,10. iş günü cuma günü açıklama yapılabilir ...

14. hagoturler

hagoturler TÜİSAG Üyesi

çok sıkıntı olur, bunu göze alamazlar

15. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

Kaç gündür açıklamadıklarına göre.. Bu işe de bir kılıf bulurlar...

16. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

aman ha iptal olmasın, artık sınav stresi istemiyorum....

17. trim78

trim78 TÜİSAG Üyesi

İptal edeceklerini sanmıyorum..Göze alamazlar bunu..Ben kazanamayacak olsam da kazanacak arkadaşların hakkı yansın istemem..

18. trim78

trim78 TÜİSAG Üyesi

Biz daha çok sınava gireriz gibi geliyor böyle ucu bucağı belli olmayan işlerde..A plus çıkarır bunlar yakında..A yı B yi C yi 3 e böler her birine ayrı sınav yaparlar..Nasıl olsa her sınav 35 tl gelsin paralar..!..Biz sınav olurda girmez miyiz ..Alıştırdılar baksanıza mayısta sınava girdik aralıkta bir daha girdik subatta yine var..Sonu var mı _??

19. AbdullahBOZKIR

AbdullahBOZKIR TÜİSAG Üyesi

[​IMG] sınav duyurusunda " sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir." diyor. iş günü falan bunları nereden uyduruyorlar.Okuduğunu anlamayıp okumadan yazanlar......

20. Halikarnassos

Halikarnassos TÜİSAG Üyesi

:alkış::alkış::alkış:
    okuduğunu anlayan zat-ı muhterem,devlet sana ceza yazıp tahsil edeceği zaman gün,
    kendisi bir iş ifa edeceği zaman işgününü baz alır ...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica