Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

Aynen..

2. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

10 gün..iş günü diğil bence de...ama ne desek boş...Kurumun keyfine kalmış..

3. baki karaman

baki karaman TÜİSAG Üyesi

4. osman tunca çınar

osman tunca çınar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bence boşuna 'ne zaman olacak' , ' neden açıklanmıyor' gibi paylaşımlarda bulunarak gerilmeye gerek yok.bu saatten sonra burada bunları paylaşmak ve okumak vakit kaybından başka bir şey değil.Eğer var ise yetkililerle konuşan bilgi alan bilgisini paylaşsın.kulaktan dolma yada tahminleri paylaşmanın kimseye faydası yok.burada paylaşılanları ilgili mercilerle paylaşmak daha sağlıklı olur.Evet ortada bir hata var dedikleri sürede açıklamadılar,bununla ilgili açıklamada yapmadılar ama bunu herkesin sürekli dile getirmesine gerek yok bence.biraz daha birbirimizi bilgilendirci paylaşımlarda bulunalım derim ben nacizane düşüncem.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ruhi Altay

Ruhi Altay TÜİSAG Üyesi

6. Ruhi Altay

Ruhi Altay TÜİSAG Üyesi

A SINIFI UZMAN DİKKAT: 1- Askere giden alamaz dedim. 2- Netten değil bürütten ödenir dedim.Dediklerimin doğruluğuna bakın.Kendimi kandırmıyorum.!!!

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ilkercanakcili

ilkercanakcili TÜİSAG Üyesi

bu saate kadar açıklanmadı ben bundan sonrası için hiç umutlu değilim açıkçası galiba bizim sınavda yapılan operasyonlara kurban gidecek :)))

8. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

sınav ücreti haricinde her sertifika için 350-400 TL ödenildiği de göz önüne alınırsa, bu işten çok karlı çıkarlar :)

9. rtay

rtay TÜİSAG Üyesi

Hilal hanım, henüz açıklama yok. Yeni bilgi var mı?

10. Nurulhan

Nurulhan TÜİSAG Üyesi

hilal hanım
    zaten bugün öarşamba, hangi çarşamba kast etmişler?kesin bir şey biliyorsunuz eğer lütfen paylaşınız.

11. Nurulhan

Nurulhan TÜİSAG Üyesi

v

12. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar son dakika bomba bir haberim var. İsg genel muduru ve bakan mustesari bugun antepte konferans vermis ve sınav sonuclarinin ayin 10 unda aciklanacagini soylemis bizzat guvenilir bir kaynaktan duydum

13. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

Subatta c sinifi sinavi olmayacak sadece yukselme sinavi var diger sinavlar mayis ve aralikta olacakmis bilginize

14. caniko

caniko TÜİSAG Üyesi

iptal soru var mı

15. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

O konu hic acilmamis, bahsi dahi gecmemis var yok diyemem

16. Halikarnassos

Halikarnassos TÜİSAG Üyesi

şimdiye kadar ilan edileceği duyurdulduğu tarihten daha önce sınav sonuçlarının ilan edildiğini duymadım,görelim bakalım ???

17. hagoturler

hagoturler TÜİSAG Üyesi

10 ocak yarın çok uzak değil, bakalım doğru çıkacakmı güvenilir kaynak

18. sedat kızılırmak

sedat kızılırmak TÜİSAG Üyesi

Bence sınav sonucunu bekliyorlar.Çünkü a sınıfı için belirli bir uzman piyasaya vermek zorundalar.Eğer sınav sonucunda yeterli kişi kazanmaz ise ona göre belirli bir kotayı tutturmak için ağırlıklı olarak sınava katılan adayların ağırlığının yanlış yaptığı sorulardanda iptal edebilirler.Şimdi açıklama yapsalar böyle bir şansları kalmaz

19. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yaptığı konuşmanın metnini internet haberlerinde de bulabilirsiniz. benim arkadaşım bizzat oradaydı ve duyar duymaz bu bilgileri beni aradı. elçiye zeval olmaz. umarım herkes için hayırlısı olur.

20. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

İptal edilen sorular (eğer varsa) açıklanmadan nasıl sınav sonucunu ilan edecekler merak ediyorum

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica