Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 15DOĞA CEM

15DOĞA CEM TÜİSAG Üyesi

Bence kesinlikle yarın acıklanmaz. Soruların iptalleri açıklanmadı, 14 dunde açıklanacak sınav sonucları mı acıklanacak..

2. fethi toprak

fethi toprak TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçlarının açıklanması konusunda arkadaşlarımın endişeli ve aceleci olmaları,bu konuda yapılan spekülasyonlar bizleri de bir hayli üzmektedir.En kısa zamanda sonuçların açıklanacağını ümit etmekteyim.Beklemek zor olsa da katlanmamız gerekiyor.

3. önder yılmaz

önder yılmaz TÜİSAG Üyesi

4. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

neden herşeye ters ya da muhalefet bir cevap geliyor anlamıyorum. ben aldığım bir bilgiyi paylaşıyorum ve diyorum ki bizzat isg müdürü kendi ağzıyla 10 ocakta açıklayacağız. demiş. diyom ki kankam en yakın arkadaşım bizzat kendisi duymuş
    açıklanır açıklanmaz orasını ben bilemem ama bu önemli bir bilgi diye burada paylaştım. adam isg müdürü ötesi var mı? yanlış bilgi ise bu bilgi isg müdürü yanlış bilgi veriyor :) elçiye zeval olmaz.. size antepten bir haber ilettim ben sadece....

herkes için en hayırlısı olur umut ediyorum ki burada başından beri yazan, itiraz eden tüm arkadaşlarım sınavı geçer..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

que bu yazıya teşekkür etti.
  5. elkmuh

elkmuh TÜİSAG Üyesi

Verdiğin bilginin haber değeri yok. Ne kaynağını veriyorsun, ne de Dayanak. Sadece rivayet.

6. antep'in haberi meşhurmuş, bilmez misin?:)))))

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. tolgatutuncu

tolgatutuncu TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR SOHBET KISMINDA A GRUBU B KİTAPÇIĞI 22,32,86 İPTAL 62 ŞIK DEĞİŞİKLİĞİ BİLGİSİ VAR

8. tolgatutuncu

ARKADAŞLAR SOHBET KISMINDA A GRUBU B KİTAPÇIĞI 22,32,86 İPTAL 62 ŞIK DEĞİŞİKLİĞİ BİLGİSİ VAR

9. tolgatutuncu

10. AbdullahBOZKIR

AbdullahBOZKIR TÜİSAG Üyesi

nedir?kardeşim bu.

11. trim78

trim78 TÜİSAG Üyesi

Neymiş bu sınav arkadaş.. hala bir açıklama yok...Çık bir açıklama yap neden açıklayamadın iptalleri..Sınavı ne zaman açıklayacaksın...Bu nasıl bir başı boşluktur..!

12. KIRIKHANLI

KIRIKHANLI TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Genel müdürlük bizleri adam yerine koyupta bir açıklama zahmetinde bulunmuyorlar. Onlar için bu sertifika sürücü belgesinden farksız

13. ihsanates

ihsanates TÜİSAG Üyesi

Liyakat sahiplerinin iş başında olmadığı yönetimlerde gayet normal bir süreç işliyor

14. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

Sohbet yerinde söyle bir yazı var arkadaşlar . Ne kadar doğru bilmiyorum . Bir bakın .Arkadaşlar arkadaşın biri şuan bakanlıktaymış bu gün belli olacakmış A sınavının B ki tapcığındaki 22-32-86 iptalmiş 62 dede şık değişikliği varmış bilgisayardan kendi görmüş.Birazdan açıklanınca anlarız doğrumu ama sorulara baktım doğru olma olasılığı yüksek geldi http://isgfrm.com/threads/sınav-sorularına-itirazlar-neden-sonuçlanmadı.12492/page-3

erkantumbek bu yazıya teşekkür etti.
  15. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

iptal ve şık değişimleri mantıklı. doğrudur bence

16. tolgatutuncu

arkadaş sohbet kısmında paylaşmış bende siza bildireyim dedim. üç tekrar için kusura bakmayın ama arkadaş dalga geçmiyor diye düşünerek size yazdım

ilker1959 bu yazıya teşekkür etti.
  17. que

que TÜİSAG Üyesi

18. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

19. ihsanates

ihsanates TÜİSAG Üyesi

Liyakat sahiplerinin iş başında olmadığı yönetimlerde gayet normal bir süreç işliyor

20. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

İş başında birisi mi var? Buradan görünmüyor kimse...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica