Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yavuz erozmen

yavuz erozmen TÜİSAG Üyesi

İptaller açıklandı

F2828 bu yazıya teşekkür etti.

2. antep'in haberi meşhurmuş, bilmez misin?:)))))
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_itiraz_duyurusu

3. eylem serin

eylem serin TÜİSAG Üyesi

iptaller açıklandığına göre asıl konu yarın sınav açıklanıyor mu? :)

4. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

allah allah birşey açıklamak zorunda mıyım arkadaşım yukarıda da duyanlar yazmış zaten ister inan ister inanma

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. eylem serin

eylem serin TÜİSAG Üyesi

6. eylem serin

eylem serin TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali
    - yani kıdem tazminatı

A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali
    -elektrik akımına maruz kalıp hissetme

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali
    -co2 soğuk yangın

A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi
    25 m alanda maden sorusu şık değişimi

8. Okan Kayse

Okan Kayse TÜİSAG Üyesi

Ben bu kadar bencil insan başka yerde ve başka meslek te görmedim.
    Arkadaş şık değiştirmek ne demek.
    Defalarca söyledim.
    Bazı bencil arkadaşlar özellikle duysun.
    ŞIK DEĞİŞTİRMEK bazı arkadaşların yararına ama bazılarının zararına
    Genel kaide her zaman bir şüphe varsa o soru iptal olmalı ki.
    Herkese yararlı olmalı.
    Sır bu cümlelerimden dolayı beni siteye girmeme engel olanlarda
    yanlış yapmaktadır.............................
    Herkese duyurulur.
    Özellikle KAAN SAKA ya

Ersin K ve zoz bu yazıya teşekkür etti.
  9. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

aman ne de komiksin ne de komiiik.. bana inanmak zorunda değilsin... zorlamıyorum... başından beri forumda yazıyorum ben de haber bekliyorum sonuçta... bole bir şey var ve sen inanmasanda demiş adam napayım öleyim mi? açıklanır açıklanmaz ben orasını bilemem arkadaşım

oğuz bakar bu yazıya teşekkür etti.
  10. sen de çok şey istiyorsun ya:)))))
    14 demişlerdi, bekleyelim, görelim.

11. Mahmut ALHAN

Mahmut ALHAN TÜİSAG Üyesi

09/01/2014 – isggm.gov.tr – duyuru

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav SORULARINA YAPILAN İTİRAZLARA İLİŞKİN DUYURU

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 21 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU sınav SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ

İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 84 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (D) olarak düzeltilmesi,

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi

A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

İptali gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (3 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

12. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar iptaller doğru sayılacak değil mi
    ka

13. Kamil kazım

Kamil kazım TÜİSAG Üyesi

kıdem tazminatı ve soğuk yangınları iptalini bekliyordum ama hissedilen akım sürpriz oldu açıkçası.. iptal edilen üç soruyu da yanlış yapmıştım.. umarım çoğunlukta benim kadar şanslıdır... :)

14. ka ne demek?:)))))

15. isgici

isgici TÜİSAG Üyesi

İptaller doğru sayılacak, değerlendirme yine 100 üzerinden yapılacak.

16. Önder81

Önder81 TÜİSAG Üyesi

Ben iptal edilen 3 sorudan 2 sini doğru cevaplamıştım ancak şıkkı değiştirilen 62. sorudaki B seçeneğini sınavdaki listeye göre doğru işaretlemiştim. B yerine A seçeneğinin gelmesi ile önceden doğru işaretlediğim şık bu sefer yanlış olarak mı değerlendirilecek?

17. BİLAL İRİ 03

BİLAL İRİ 03 TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR BANA 2 PUAN EKLENDİ

18. Önder81

Önder81 TÜİSAG Üyesi

Şıkkı değiştirilen sorularda her iki şık ( Cevap anahtarına göre ) doğru mu kabul ediliyor?

19. MELEK ÇEKİ

MELEK ÇEKİ TÜİSAG Üyesi

A kitapçığı 85.sorunun doğru cevabı a şıkkı oldu. Doğru cevap a şıkkı.

20. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

sanırım 14 ocak yazıyordu sitede,sınav sonuçlarının resmi açıklanma tarihi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica