Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hkntmr

hkntmr TÜİSAG Üyesi

bugün açıklanacağına dair bakanlıkla görüşen var mı

2. unal05

unal05 TÜİSAG Üyesi

71'di +3 geldi 74 çok şükür stres bitti

3. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

Hatırladığımız cevaplar konusunda stresimiz var. Ki hatırlayamadığımız cevaplarda var. Ya yanlış hatırlıyorsam sorgusu, stres için yeterli...

4. KEMANKEŞ

KEMANKEŞ TÜİSAG Üyesi

İsrafil Bey,
    İnşallah doğru sayınızı yanlışlıkla 67 hesaplamışsınızdır. Dilerim en az 68 olsun.
    Bana göre hesabınızdaki hata yanlış sayısını bir taraftan düşüp diğer tarafa eklemenizde.
    Örnek olarak 100 sorudan 99 tanesini doğru yapan birinin yapamadığı soru iptal edildiğinde başarı yüzdesi 100/99 olmaz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. rtay

rtay TÜİSAG Üyesi

Okan kardeşim, şık değiştirme durumunda şüphe yoktur. İtirazlar sonucunda doğru olması gereken şık düzeltilmiş ve konuyu bilerek doğru cevaplayanlar mağdur olmamıştır. Soru neden iptal edilsin?

eskmn bu yazıya teşekkür etti.
  6. rtay

rtay TÜİSAG Üyesi

ne yazık ki öyle

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. rtay

rtay TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım bu kadar yorumdan sonra hala anlayamamışsın ve kendi hesabının doru olduğunu düşünüyorsun. Bu ne inat?

8. F2828

F2828 TÜİSAG Üyesi

Kasım Özer birleşik yazarak arattım bulamadım, ayrık yazınca buldum, teşekkürler...

9. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

katılıyorum ben de aynen o şekilde hissediyorum üzerinde yük sınav bittiğinden beri. ki ben belgeyi kullanmayacağım ama yine de bir daha sınava hazırrlanmak girmek istemiyorum... bu stres yeter

10. eylem serin

eylem serin TÜİSAG Üyesi

demiş ya antepte cuma günü sınav açıklayacağız diye :) ayın 14 ünde açıklanacak sınava cuma demekle bişi olmaz cuma diyeyim cuma :)

11. Halikarnassos

Halikarnassos TÜİSAG Üyesi

Genel Müdürün 127 takipçisi olması fake hesap kuşkusu doğuruyor,İş güvenliği uzmanları bir yana sadece genel müdürlük personeli takip etse dünya kadar takipçisi olması lazım...
    :hayır: :hayır: :hayır:

12. Halikarnassos

bu muhabbet sayesinde takipçi sayısı 5 dakikada 27 kişi arttı,hesap kesinlikle sahte...

13. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

14. Halikarnassos

nasıl iş anlamadım mesela İSAG başkanı Levent Bey takip etmiyor ...

15. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

hesabı fake değil arkadaşlar, kendi hesabı.. onu takip edenlere bakarsanız anlaşılıyor kendi genel müdür yardımcıları takipte.

16. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

örneğin:ismail gerim..

17. Halikarnassos

dernekleri ve uzmanları ile 100 küsur bin kişilik İş Güvenliği camiası uyumuş o halde ...

18. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

demek ki uyumuş

19. BİLAL İRİ 03

BİLAL İRİ 03 TÜİSAG Üyesi

işallah bu stress bu gün biter

20. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

ahahah arkadaşlar son dakika haberi veriyorum. dayanamadım 0312-2966000-isg müdürlüğü-yetkilendirme yi aradım. bir erkek açtı telefonu. ilgili kişi ben değilim bir saniye sorayım dedi. yanındaki bayana sordu sınav ne zaman açıklanacak dedi?

kadın da dedi ki, itiraz sonuçlarını dün açıkladık. sınav sonuçları ayın 15'inde
    ben e hani 14 tü dedim. 15 dedi ve konuyu kapattı..

yorumsuz bir şekilde sizlere aktarıyorum bu olayı..

artık hepten sinirlerim bozuldu an itibariyle

MELEK ÇEKİ, Hilal Aydın, ilker1959 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica