Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nurulhan

Nurulhan TÜİSAG Üyesi

gerçekten açıklandımı? yoksa şaka mı yapıyorsun?
    Evet arkadaşlar sınav sonucu açıklandı meb sitesine girip sonuç görebilirisiniz. Ben başardım diğer arkadaşalarınma başarlar dilerim.sınav kamp düzenleyip yardımcı olan ÖNAL AKADEMİSİNE ve SİAĞ derneği başkan Sayın Levent Bey çalışmalardan dolayı çok çok teşekkür ederim:Allah hepimizin yardımcısı olsun.

2. Nurulhan

Nurulhan TÜİSAG Üyesi

gerçekten açıklandımı? yoksa şaka mı yapıyorsun?
    Evet arkadaşlar sınav sonucu açıklandı meb sitesine girip sonuç görebilirisiniz. Ben başardım diğer arkadaşalarınma başarlar dilerim.sınav kamp düzenleyip yardımcı olan ÖNAL AKADEMİSİNE ve SİAĞ derneği başkan Sayın Levent Bey çalışmalardan dolayı çok çok teşekkür ederim:Allah hepimizin yardımcısı olsun.

3. İGUcumhur

İGUcumhur TÜİSAG Üyesi

Puanı76.000
    SonuçBAŞARILI

beklediğimden az ama yeterli sonuç..

4. ahmet ahmet

ahmet ahmet TÜİSAG Üyesi

veeeeeee goooollllllllllll 74 herkese hayırlı olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mustafa özer

mustafa özer TÜİSAG Üyesi

81 aldım, inşallah bütün arkadaşlar emeğinin karşılığını almıştır,başarısız olan arkadaşlarda inşallah şubat'ta başarılı olur.

6. ahmet ahmet

ahmet ahmet TÜİSAG Üyesi

veeeeeee goooollllllllllll 74 herkese hayırlı olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Vedat Kısa

Vedat Kısa TÜİSAG Üyesi

81.000 Çok Şükür.Allah(C.C.)Emek vermiş, herkeze nasip etsin.

8. Vedat Kısa

Vedat Kısa TÜİSAG Üyesi

81.000 Çok Şükür.Allah(C.C.)Emek vermiş, herkeze nasip etsin.

9. Nurulhan

Nurulhan TÜİSAG Üyesi

Evet arkadaşalr sınav sonucu açıklandı.Meb sitesinden öğrenebilirsiniz.
    Allaa'a şükürler olsun ben başarıdım,diğer arkadaşalrıma başarlar dilerim.
    Bu arada sınav hazırlık kampı düzenlenyen ÖNAL AKADEMİSİNE ve ders verdiği tüm hocalarıma çok çok teşekkür ederim.Hepsinden Allah razı olsun.
    Aynı zaman sınav hazırlamağı her sefhasında bize yardımcı olan TÜSİAG derneği Başkanı Sayın Levent bey ayrıca teşekkür ederim. Dernek çalışmalrında başarlar dilerim.

10. rtay

rtay TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar hayırlı olsun. Ben de 71 ile geçtim. Allah'a şükürler olsun. Umarım kazanan arkadaşlar beklentilerine uygun şartlarda iş bulurlar. Kazanamayan arkadaşlar da üzülmesin. 21 Şubat'a taze bilgilerle girecekler, biraz gayretle kazanırlar.

11. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

Herkese Hayırlı Olsun. İşin doğrusu ilk olmanın getirisiyle, piyasada A grubu eksiliği nedeniyle şans bizlere güldü ve 7 sene beklemeden, kolay sorularla, kolay bir şekilde A grubu olduk. Umarım bunun getirisini görür ve hakkıyla A grubunu temsil edebiliriz.

12. mühendis3480

mühendis3480 TÜİSAG Üyesi

78.puan .A sınıfı olduk.Allah layıkı ile hizmet verebilmeyi nasip etsin.

13. Murat Ölmez

Murat Ölmez TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar kazanan arkadaşlara hayırlı olsun 68 le kalmışım itiraz etmeyi düşünüyorum itiraz dilekçe örneği varmı?

14. mayyuzlu

mayyuzlu TÜİSAG Üyesi

78 puan ile A sınıfı İSG uzmanı olduk. Allahıma şükürler olsun. Allah utandırmasın.

15. Adamado

Adamado TÜİSAG Üyesi

C den A ya geçenlerin yatıracağı sertifika ücreti nedir?

16. igu ilknur

igu ilknur TÜİSAG Üyesi

C yi kazandık ,sertifika ücretini yatırdık ama belgeyi almadık .yeni A sınıfı uzman olduktan sonra, C belgesini elimize almadan ,C için yatırdığımız ücret karşılığı , A sınıfı belgeyi alabilir miyiz ?

17. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

kdv dahil 417 tl

18. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

80 le geçtim çok sükür :) bir daha sınavla uğraşmak en zoruydu. herkese hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar diliyorum

19. Sinan kayaa

Sinan kayaa TÜİSAG Üyesi

69 İLE KALDIM SÜPER YA:) iTİRZ EDERSEM SİZCE OLUMLU SONUÇ ALABİLME ŞANSIM VARMI?

20. MUHAMMET KARABULUT

MUHAMMET KARABULUT TÜİSAG Üyesi

Yazık ben de sizin gibi 69 zedeyim ama pek sonuç alabileceğimizi sanmıyorum açıkçası :-(

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica