Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alehandro293

alehandro293 TÜİSAG Üyesi

bende 69 da kaldım.bu yapılırmı ya. desibel sorusu veya tezgah sorusu iptal edilseydı gececeltım

2. alehandro293

alehandro293 TÜİSAG Üyesi

itiraz etsek bır olumlu cevap alabılrmıyız. çok zoruma gidiyor

3. Önder81

Önder81 TÜİSAG Üyesi

Ben de iptaller ve değişen soru şıkkı sayesinde 69 ile kaldım , şubatta tekrar sınava gireceğim.
    Bu arada aynı şartlar altında tekrar sınava girebileceğiz , yani başka işlem yapmadan.

4. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

millet nasıl sonuçlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Sinan kayaa

Sinan kayaa TÜİSAG Üyesi

Şubat sınavına yanlızca yükseltme yapabilecekler girebilecek. yani c sınıf için sınav mayısta.

6. BNG GGG

BNG GGG TÜİSAG Üyesi

c sınıfı sertifikası olanlar a sınıfı için ödeyeceği ücret ne kadardır

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Zeynep Zengin

Zeynep Zengin TÜİSAG Üyesi

Slm ben bu sitenin yeni üylerindenim
    keşke daha önce olsaymışım :)
    bana soru ve cevapları güvenilir ( konu anlatımlı olursa daha mükemell olur) soru bankasına önerebilirseniz çok ama çok memnun olurum :)
    cevaplarınız bekliyorum :)

8. Mehmet ERCAN

Mehmet ERCAN TÜİSAG Üyesi

hangi sınıf için

9. Zeynep Zengin

Zeynep Zengin TÜİSAG Üyesi

Slm ben bu sitenin yeni üylerindenim
    keşke daha önce olsaymışım :)
    bana soru ve cevapları güvenilir ( konu anlatımlı olursa daha mükemell olur) soru bankasına önerebilirseniz çok ama çok memnun olurum :)
    cevaplarınız bekliyorum :)
    A sınıfı :)

10. Okan Kayse

Okan Kayse TÜİSAG Üyesi

Aynısını farklı şekilde izah ettiğimden dolayı bu siteden engellenmiştim

:)

11. ben de 69 ile kaldım.. çok sinir bozucu.. şubatta tekrar giremeyecekmiyiz şimdi :S

12. Cem Soğancı

Cem Soğancı TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben de 69 aldım. Yalnız cevap anahtarına baktığımda net 69 'du. İptal edilen 3 soru da tutuyor. Yani eklenseydi en az 72 olması gerekiyor. Yine 69 geldi. Sonuca itiraz ettim ancak henüz bir yanıt yok. İtiraz edip cevap alabilen oldu mu acaba?

13. osman.koyuncu

osman.koyuncu TÜİSAG Üyesi

Bende benzer durumdayım ve 16 ocakta itiraz dilekçesini ulaştırdım fakat bana da halen cevap gelmedi. 170 'e cevaplanması için başvuru kaydı da oluşturdum onun üzerinden de 7 iş günü geçti halen cevap yok. Sanırım bakanlık bu konuda pek ciddiye almıyor..... Her konuda olduğu gibi....

14. Cem Soğancı

Cem Soğancı TÜİSAG Üyesi

Eğer cevap gelirse sonucu buradan bildireceğim.

15. osman.koyuncu

osman.koyuncu TÜİSAG Üyesi

Dün konu ile ilgili MEB 147 'ye de başvuru oluşturdum. Aslında itirazlara cevap gönderecek yer orası... İsterseniz siz de aynı yolu deneyin fazlaca başvuru olursa belki ciddiye alırlar. Bana cevap gelirse ben de bildiririm....

16. Cem Soğancı

Cem Soğancı TÜİSAG Üyesi

Bugün cevap geldi. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nden.
    Malesef son paragrafta "yapılan değerlendirmede sınav sonucunuzda değişiklik olmamıştır" diyor gelen yazıda.
    Ayrıca "iptal edilen sorular adaylar lehine doğru kabul edilerek sınavın değerlendirmesinin yapıldığı" belirtiliyor.

Sınavdan hemen sonra işaretlediğim cavap anahtarında 69 yada 68 bekliyordum. Ancak iptal edilen 3 soru da tutunca sevinmiş ve muhtemelen kazandığımı düşünmüştüm. Göz görmeyince gönül katlanamadı bu sefer. 1 soruyla kalmak üzüyor biraz insanı.

17. nilgün erdinç

nilgün erdinç TÜİSAG Üyesi

ayda 1 yanlış değilmiydi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica