Form 21 Aralık 2013 A Sınıfı Yükselme Sınavını Meb Mı Yoksa Osym Mı Yaptı

Aziz AKHAVUZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
21 Aralık 2013 A Sınıfı Yükselme Sınavı mahkeme sonucunun cevap anahtarıma yansıtılmadığını düşündüğümden Meb Bilgi İşlem Daire Başkanlığına resmi yazı yazdım, Bimer' e 5 defa açıklamalı yazı yazdım. Tüm Yazışmalarda bu Sınavı Meb Ösym yaptı diyor. OSYM günlerce düşünüyor ama doğru dürüst cevap vermiyor.Bimer den Meb Sınav Duyurusunda bu sınavla ilgili açıklamanın hala MEB web sayfasında durduğunu duyurunun gün ve saatini vermeme rağmen hiç cevap alamadım. İstediğim sadece sınav cevap kağıdımın bir örneğini vermeleri ya da bilgisayardaki doğru yanlış cevaplarımı bildirmeleriydi. Mahkeme sonucuyla geçen arkadaşları tebrik eder başarılarını dilerim.
Levent bey sizden ricam mahkeme sonucunun sınav cevap kağıdımıza yansımadığını düşünüyorum. bu amaçla nasıl bir yol çizmeliyim ki cevap kağıdımı ya da doğru yanlış cevaplarımızı nasıl alabiliriz.bir bilgi verirseniz çok mutlu olurum. teşekkür ederim.

volcano76

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İkiside yapmadı. Çsgb MEB aracılığı ile yaptı. Trk muhatap çsgb dır. Kolay gelsin

Sorgulayan Adam

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAV SORULARINA YAPILAN İTİRAZLARA İLİŞKİN DUYURU

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 21 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_itiraz_duyurusu

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sınavı tertip eden , cevapları kontrol eden ve sonuçları ÇSGB 'ye bildirerek yayınlayan MEB... Dolayısı ile sınav kağıdınızın incelenmesinden MEB sorumlu olur. Bu iki kurum dava sırasında da sıkça yaşadık bunu , birbirlerine sorumluluğu atıp sizi oyalayabilirler.. Tavsiyem bu konuda emin ve ısrarcı iseniz avukat aracılığı ile iki kuruma da yazı gönderin ve avukatın yönlendireceği şekilde hukuki süreci başlatın. Başka türlü cevap alamazsınız... Çok zor....

Yalnız size verdikleri bilgi en ilginci çünkü ÖSYM 'nin bu tarihli sınavla hiç bir alakası yok !!!

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.