Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfına Yükselme Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 A Sınıfına Yükselme Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
  1. Kolay

32,8%
  2. Orta

49,6%
  3. Zor

17,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aydin okur

aydin okur TÜİSAG Üyesi

78... Bütün arkadaşlara başarılar...

2. Ercan Özdemir

Ercan Özdemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben de 81 Doğru 19 Yanlış. Darısı sizlerin başına...

3. Ercan Özdemir

Ercan Özdemir TÜİSAG Üyesi

Ufuk Hayırlı olsun ben de 81

4. GOKBİLGE ATA

GOKBİLGE ATA TÜİSAG Üyesi

Sorular kolaydı .Asetilen sorusunu göremediğim için 21 ve 60. soruların arasındaki 40 sorunun cevapları kaydı 84 alacaken 48 de kalıyorum.Cevap kağıdındaki soru no ları da çok küçük ve zor okunduğundan farkedemedim.Bu yazıların küçüklüğüne itiraz edebilirmiyim veya wsoru kaymasında bir itiraz hakkı olabilir mi bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. metin73

metin73 TÜİSAG Üyesi

87 aldım ama a kitapçığı 85. soru yanlış şıkkı vermişler doğru şık A olacakyı, bu soruyu düzeltirlerse 86 olucam :) Ben bu soruyu yanlış okumuşum.

6. metin73

metin73 TÜİSAG Üyesi

87 aldım ama a kitapçığı 85. soru yanlış şıkkı vermişler doğru şık A olacakyı, bu soruyu düzeltirlerse 86 olucam :) Ben bu soruyu yanlış okumuşum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

tebrikler arkadaşlar :)

8. NUROL

NUROL TÜİSAG Üyesi

79 maalesef...Neyse artık.Herkese başarılar...

9. köksal ERDOĞAN

köksal ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

co2 sorusu hariç hepsi dogru

99 dogrum var...

10. sabri akkuzu

sabri akkuzu TÜİSAG Üyesi

11. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

12. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

Katılıyorum.
    Yönetmelik'ten;
    10.17. Ateşleyici grizulu ocaklarda lağım deliklerini doldurmadan önce 25 metre yarıçapındaki bir alan içinde ve özellikle tavandaki boşluklar, çatlaklar ve oyuklarda grizu ölçümü yapar. Bu ölçmede % 1 veya daha yüksek oranda metan tespit edilirse lağımlar doldurulmaz.
    bu durumda (B) yerine (A) şıkkı doğru olmalı. Yani (I. ana nefeslik yolları ve III. Nakliyat kuyu ağızları )

13. ld7626

ld7626 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar herkese hayırlı olsun. kendiniz karar verin, ancak puanını 70 civarı hesaplayanların b kitapçığı 62. soruda şık değişikliği yönünde itirazları faydalı olur gibi görünüyor.

14. miner ATA

miner ATA Guest

"çatlak" diyor ...... çatlakta sizce gaz birikmiş olabilir mi.? ..... yapılan kontrol sondajı "sinsi metanı" aramak içindir.......böyle düşünmenizi tavsiye ederim.

15. yoisg

yoisg TÜİSAG Üyesi

Forumu 2 gündür takip ediyorum. Geçen arkadaşlara tebrikler. Geçemeyenlere de bir daha ki sefere başarılar. 76 ile başardık şükürler olsun.

16. yoisg

yoisg TÜİSAG Üyesi

Forumu 2 gündür takip ediyorum. Geçen arkadaşlara tebrikler. Geçemeyenlere de bir daha ki sefere başarılar. 76 ile başardık şükürler olsun.

17. First Safety

Bana göre olması önemli değil şu an yürürlükte olan yönetmelikte birebir sorudaki ifadeler geçiyor. Siz hangi cevabın doğru olduğunu düşünüyorsunuz ya da bu soru iptal olmalı /olmamalı mı?

18. First Safety

Neden maalesef ? Bu durumda zaten geçiyorsunuz :)

19. orhan ural

orhan ural TÜİSAG Üyesi

85 . soruya itiraz edin

20. miner ATA

miner ATA Guest

ben sorunun iptal olacağını sanıyorum.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica