Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfına Yükselme Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 A Sınıfına Yükselme Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
  1. Kolay

32,8%
  2. Orta

49,6%
  3. Zor

17,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

birde türkkye2nin ILO'nun ev hizmetleri sözleşmesini imzalamadığı ile ilgil bir soru vadı o yazıldı mı yanıt d şıkkındaydı

2. ANIL ÇİNPOLAT

ANIL ÇİNPOLAT TÜİSAG Üyesi

Belgesiz kaynaksız yorum yapan çok oldu 110 ile ilgili. Kaynağınız varmı? bu sorunun cevabı 110,04 dür... 110=değildir 110,04

3. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

cevabı iş güvenliği uzmanı olan soru neydi :)

4. Ayşe Yıldız Doğan

Ayşe Yıldız Doğan TÜİSAG Üyesi

sizin paylaştığınız kısımda dikkat ederseniz lpg tankı diye bir ibare yok, mevzuatın konuyla ilgili 2. maddesine bakmalısınız, orada daha farklı bir tablo var çünkü.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. bilgesena

bilgesena TÜİSAG Üyesi

ilk boşluta elektron diyor dolayısyla protonikinci boşlukta x......ışın dediği için gama

6. D sınıfı

D sınıfı TÜİSAG Üyesi

QUOTE]neden yorgunluk, mıgde agrısı degıl. kaynak varmı?[/[/QUOTE]quote]

depresyonunun temelinde yorgunluk, isteksizlik vardır. Bazı insanlar strese girince midesi ağrıyabilir ama onun altında farklı sağlık sorunları olabilir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. dnmez

dnmez TÜİSAG Üyesi

sınavdaki soruda: vana,flaş gibi ek yeri olmayan ,yazıyordu ..

8. uzmAn33

uzmAn33 TÜİSAG Üyesi

şık :yakıt kesilir
    şık: kapaklar açılır
    şık : kazan içine hava verilir
    şık :
    cevap % 90

9. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

Asgari eğitim kanun değişirse plana bağlı kalmaksızın gerekli eğitimlerin tamamlanması gerekir cevabı olan bir soru vardı bunu da göremedim

Seyhan Ünlü bu yazıya teşekkür etti.
  10. turgut kayalar

turgut kayalar TÜİSAG Üyesi

katılıyorum sana 93 sayfadıe herkes beta -gama diyor ama elektron...... x....... ışın olayı var bu işte kesin bir alicengiz olayı var dur bakalım yarın belli olacak...

11. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

12. hayati41

hayati41 TÜİSAG Üyesi

tatbikat yapılmadan nasıl önlem alacaksın. tatbikat sonuçlarına göre alacağın önlemler ortaya çıkar.

13. ANIL ÇİNPOLAT

Dayanağı olmadan 110 diyenlerin belgeleri alınmalı. 110=110,04 degildir.

14. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Ankette sınav orta ve kolaydi diye oy vermis cogunluk. Bende sinavdan ciktigimda iyi zannettim .ama sonuc kotu gibi...sorular kaliteliydi bu sefer.diger sinavlara nazaran tabii...

15. D sınıfı

D sınıfı TÜİSAG Üyesi

iş hijyeni ile de iş yeri hekimim gecen ay tüm gıda ile temas eden işletmelerde hijyen eğitimi için bakanlığın hijyen eğitimcisi sertifikası verdiğini söylemişti. öyle bir yönetmelik ve eğitim var ama konuyla tam eşleşiyor mu yönetmeliği bulamadığım için bilmiyorum. (gıda mühendisleri bilebilir)

16. ranakalfa

ranakalfa TÜİSAG Üyesi

17. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

bir de aklıma gelen birden fazla biyolojik risk etmeni varsa hepsi için genel değerlendirme yapılır şıkkının yanlış olduğu bir soru vardı bunu hatırlayan var mı

18. ANIL ÇİNPOLAT

boru hatları tablosu bu. lpg deposuna olan tabloya bakın. orada 10 yazar.

19. ranakalfa

ranakalfa TÜİSAG Üyesi

20. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bir de çok emin olduğum iyi bildiğim bir şeyi yazayım. kıdem tazminatı asla net ücret üstünden hesaplanmaz. üstüne bastırarak söylemeliyim ki brüt üzerinden hesaplanır. askerlik için de eskiden 1 yıl şartı vardı. eğer hala var ve o şık da yanlışsa bu soru yüzde bin iptal

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica