Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfına Yükselme Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 A Sınıfına Yükselme Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
  1. Kolay

32,8%
  2. Orta

49,6%
  3. Zor

17,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar yarin aciklandijtan sonra iotal edilmesini dusundukkerimize itiraz icin sadece 3 gunumuz olacak en azindan biz ankara dakiler dilekce verelim bari 1-2 puanla kalacaklar olabilir

serkan çağlar, Ali Üstün ve uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  2. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

doğru

3. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

doğru

4. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

MADDE 9 – (1) Kadın çalışanlar, gebe olduklarının doktor raporuyla tespitinden itibaren doğuma kadar, emziren kadın çalışanlar ise doğum tarihinden başlamak üzere kendi mevzuatlarındaki hükümler saklı kalmak kaydıyla bir yıl süre ile gece postalarında çalıştırılamazlar.

6. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

tüpü sordular

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. karga

karga TÜİSAG Üyesi

Çok iyi olur. peşinen teşekkürler. 48 saat ücret sorusu için iptal dayanakları:
    4857 sayılı İş Kanunu’nda Genel tatil ücreti

Madde 47 -Bu Kanun kapsamına giren işyerlerinde çalışan işçilere, kanunlarda ulusal bayram ve genel tatil günü olarak kabul edilen günlerde çalışmazlarsa, bir iş karşılığı olmaksızın o günün ücretleri tam olarak, tatil yapmayarak çalışırlarsa ayrıca çalışılan her gün için bir günlük ücreti ödenir.

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev Yetki ve Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik; İş Güvenliği Uzmanlarının Görevleri Madde 9, İş Güvenliği Uzmanlarının Yetkileri Madde 10

8. D sınıfı

D sınıfı TÜİSAG Üyesi

gerçekte bir tatbikat raporu yazarken neyi planladığımızı ve ne sonuç aldığımızı yazmaz mıyız. bence raporda hepsi olabilir.

9. Dog.klyc

Dog.klyc TÜİSAG Üyesi

Yönetim,
    495,
    110db,
    CO söndrücü,
    Emisyon Emin olduğum 5 sorunun cevapları

10. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

kimyasal madde servis kayıt numarası

11. KamuİSG

KamuİSG TÜİSAG Üyesi

12. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

Elinize sağlık teşekkür ederiz. Fakat birbirini tekrarlayan sorular yazmışsınız

Öznur Temiz bu yazıya teşekkür etti.
  13. karga

karga TÜİSAG Üyesi

Rica ederim. Evet farkındayım, düzeltiriz

Murat KOÇAK bu yazıya teşekkür etti.
  14. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

alarm direnme tükenme

15. metin yurtsever

metin yurtsever TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, herkese katılıyorum.Şu anda bir birimizi yıpratmadan hızlı bir şekilde iptal olması muhtemel sorulara odaklanalım. Ankara daki arkadaşlarda itiraz etsinler topu topu 3 gün sınırda kalacak arkadaşlara yardımcı olalım.

16. medet kişioğlu

medet kişioğlu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar şunu unutmamak gerekir. İptal için başvurulmayan sorular yanlış olsa dahi iptal edilmiyor. Bu yüzden iptal gördüğünüz soruları iptal için başvurunuz. Sakın şunu düşünmeyin başkası başvurur boş ver demeyin. Ya başvuran olmazsa 1 doğrun azalmış olur. Ya 69 da kalırsan. Dikkat arkadaşlar. Lütfen herkes bu konuya itina etsin. Çünkü sınavlardan sonra duyuyorum keşke iptal için başvursaydım diyen çok ama çok kişi var.

uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  17. Dog.klyc

Dog.klyc TÜİSAG Üyesi

***Gece Postası sorusu hatırladığım kadarıyla 2 doğru şıkkı mevcut yarın netleşeceğim.
    Gece postası haftalık değişimlerle olmalı doğru diğer şık gece postası 24 saatte 2 posta olması ????

18. karga

karga TÜİSAG Üyesi

Özellikle Ankara'da yaşayan arkadaşlar iptal konusunda yardımcı olurlarsa seviniriz, postayla ulaşamayabiliriz

19. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

Ben bunu Hürrem diye bildiğimiz, asıl ismini önemsemediğimiz, Süleyman dizisindeki hatundan çıkardım....
    Hatun tükenmişlik sendromuna girip diziden ayrılmıştı. Yani dedim ki tükenmişlik en sonda olacak. Sonra gerisi geldi.

Deniz Devrim bu yazıya teşekkür etti.
  20. obegzz

obegzz TÜİSAG Üyesi

soru kökünde zaten yanlış olanı soruyordu diye hatırlıyorum, yanlış olan cevap şıkkıda 2 posta olan

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica