Tartışma 21 Aralık 2013 B Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonucunuz Nedir ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında tuncernet tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. nagihan dereli aydoğan

nagihan dereli aydoğan TÜİSAG Üyesi

80

2. evrim akkas

evrim akkas TÜİSAG Üyesi

74 aldım ben de herkesi tebrik ediyorum...

3. Melih Şendoğan

Melih Şendoğan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, 21 Aralık'ta B olanlar için belge yatırma süresi 20 Ocak 'a kadar mı ?

4. ebruyılmaz

ebruyılmaz TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşlar 82 puan aldım A sınavına girebileceğim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. perdeler

perdeler TÜİSAG Üyesi

başarılı olan bütün arkadaşlarımı tebrik ederim. ancak şunu da unutmamak gerekir ki 70 almak başarı 69 almak başarısızlık değildir.bu durumdaki arkadaşlar lütfen üzülüp yeise kapılmasınlar. bir sorum olacak ; prim gün sayısını dikkate alarak c iken b sınıfı olan isgf uzmanı a sınıfı için ikinci bir yükseltme sınavına girebiliyorlar mı? konu hakkında net bilgisi olan değerli meslektaşlarımdan paylaşımlarını rica ederim.

6. Bilgen Kama

Bilgen Kama TÜİSAG Üyesi

C SINIFI 83 PUAN..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Halit_Yüceay

Halit_Yüceay TÜİSAG Üyesi

8. eer

eer TÜİSAG Üyesi

9. kartal71

kartal71 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şu puan yazmayı bir kenara bırakıp A sınıfı için yükseltmeye girebilecek miyiz bunu konuşalım. Şimdi yönetmeliğe göre böyle bir kısıtlama yok yalnız genel müdürlüğün yaptığı açıklamaya göre bir defa yükseltilebilir deniliyor. Yönetmelikte olmadığı için genel müdürlük bunu böyle yorumlamış kendincee! Benim kanaatime göre girebileceğiz son duyurudan onu anladım ben !(anlamak istedim). 22 ocakta İSG-Katipten bakalım sonuç olumsuz olur ise organize bir şekilde dilekçe, BİMER vb. ile yönetmeliğe aykırı olduğunu bildirelim, sonuç alacağımızdan eminim ben. ( Bu arada 81 B:) )

10. erhan kuzdere

erhan kuzdere TÜİSAG Üyesi

arkadaşım son duyurudan sanki bende böyle bir ışık aldım inşallah bize haksızlık yapmazlar sonuç olumsuz olursa birlik olmakta fayda var.

11. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 21 Aralık 2013 iş güvenliği sınavına Zeytinburnu reşat tardu ortaokulu yedek sınav salonunda girdim.sonuçlar açıklandı.sınava girmedi diye sonuç geldi.itiraz ettim .dilekçe yolladım,alo 147,alo 170 e başvuru bıraktım.sınava girmediniz deniliyor.başka bişey demiyorlar.sınav yoklama kagıdına imzamı attım.ama girmediniz diyorlar.ne yapmalıyım bu durumda...

12. Halit Çiçek

Halit Çiçek TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Ankara'ya git.. Ordan halledebilirsin...

13. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

MEB e mi gideyim iş güvenliği müdürlüğüne mi?

14. Halit Çiçek

Halit Çiçek TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

MEB'le işin yok... Bakanlığa git...

15. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

sınavı yapan,sonuçları açıklayan meb,hem benim girmedğimide idda eden meb

16. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

konuyu tam olarak anlatayım.sınava b sınıfı iş güvenlği uzmanlığı olarak başvuru yaptım.çünkü 1717 gün prim gün sayım vardı.sonra başvur tarihlerinde internet başvuru sayfasıını açtığımda talep edilen grup A sınıfı uzmanlığı olarak görünüyordudüzeltilmesi için dilekçe yolladım.ama sınav basvuru son tarıhıne kadar bekledim düzeltme yapılmadı.bende başvurumu yaptım.sonra sınav yerleri açıklandı.sınav yerim zeytinburnu Ahmet vefik paşa ortaokuluydu.sınava 2 gün kala yani 19 aralık 2013 tarhinde iş güvenliği genel müdürlğünden görevli telefonumu aradı.grup düzeltimesi yönünde ki dilekçem değerlendirlmiş sınav yerim zeytıburnu resat tardu ortaokulu yedek sınav olarak değiştrildiğini söyledi.ayarıca eposta adresime bakanlıktan mail gelmiş.bende gttim resat tardu yedek sınav salonunda sıanva girdim.sonuçlar açıklandı sınava girmedi diye sonuç geldi.hemen itiraz dilekçemi yolladım cevap daha gelmeedi..bu arada 147 ye basvuru bıraktım ordan sonuç aldım sıanva girmediğniz anlaşılmıştır deniliyor.yiğitek sınavlar bölümünü aradım girmemmişsinzi diyor başka birsey demiyor.sınafta sınava giren 1 kişi ve 2 gözlemci vardı.sınav yoklama kağıdına imzamı attım.ama girmediniz diyorlar.şaştım kaldım bu işe.

17. çağan genç

çağan genç TÜİSAG Üyesi

bir işide doğru düzgün yapsalar. selçuk bey ankaraya gidin halledebilirsiniz. umarım emeklerimiz boşa gitmez.

selçukisg bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica