Tartışma 21 Aralık 2013 B Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında suhan1973 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yasinn_c

yasinn_c TÜİSAG Üyesi

bugün yollansa dilekceler cumaya kadar anca gider zaten

2. Mete TAŞCI

Mete TAŞCI TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 657 Sayılı yasaya tabi çalışanların (memur) bulunduğu kamu kurumları ile 4857 sayılı yasaya tabi çalışanların (işçi) bulunduğu iş yerlerini karıştırmayalım. Örnek Makina Kimya Enstitüsü'nde çalışanlar meri iş güvenliği mevzuatına dün de tabiydi, bugünde tabi yarında tabi. Kamu kurumu denince saadece devlet daireleri algılanmamalı.

3. Ahmet OBALI

Ahmet OBALI TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR GEÇEN SINAVDA DA 2 KİŞİNİN İTİRAZI OLMUŞ ONLARDA 1-2 SORUYA İTİRAZ ETMİŞ ....BOŞVERİN 2014 SINAVA ÇALIŞIN

4. ismail alper kaybet

ismail alper kaybet TÜİSAG Üyesi

bir konu varsa üzerine gidilsin derim arkadaşlar 7 adet soruya itiraz ücretini yatırdım bilgilerinize

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

buketcim, özge29 ve oezguel bu yazıya teşekkür etti.
  5. Ahmet OBALI

Ahmet OBALI TÜİSAG Üyesi

GEÇEN SINAVDADA AYNI ŞEKİLDE İTİRAZ EDİLDİ DENDİ AMA EDİLMEDİ

6. oezguel

oezguel TÜİSAG Üyesi

kesinlikle katılıyorum, ama orada ayak oyunu yaptıklarını düşündüler, teknisyeni yerine teknikeri yazmışlar diye haklı olduklarını savunacaklardır

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hazi

Hazi TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçları ne zaman açıklanır bilginiz var mı?

8. oezguel

oezguel TÜİSAG Üyesi

14 ocak 2014

9. yasinn_c

yasinn_c TÜİSAG Üyesi

14 ocak

10. Hüseyin Koçak

Hüseyin Koçak TÜİSAG Üyesi

Bir sınav değil dostum, sınıf.. Alo 170 den de teyyit alabilirsiniz çünkü bende B ye geçip ardından A olmak istiyordum anca C den B ye, B den A ya yada C den Direk A ya şeklinde bir yükseltme veriyorlar

11. Hazi

Hazi TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçları ne zman açıklanır?

12. ismail alper kaybet

ismail alper kaybet TÜİSAG Üyesi

Ahmet arkadaşım ve onun gibi düşünenler eğer bu ortamda samimiyete inanılmıyorsa ,basitleşeceksek birbirimize hiçbir zaman faydamız olmaz.

FormCll bu yazıya teşekkür etti.
  13. ozgetunaa

ozgetunaa TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınav sonuları iyi olduğu içi pek itiraz olmayacak gibi ama hep brlkte karar verseydikte itiraz etseydik sorulara

14. slh027

slh027 TÜİSAG Üyesi

HOCAM BENDE 7 SORUYA İTİRAZ ETTİM.ANCAK 10 TL YATIRDIM SORU BAŞINA 10 TL Mİ? YOKSA İTİRAZ ÜCRETİ Mİ 10 TL? BEN BANKA MEMURUNA 70 TL YATIRACAĞIMI SÖYLEDİM ANCAK KENDİSİ 10 TL OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ.

15. slh027

slh027 TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR BEN 7 SORUYA İTİRAZ EDİP DİLEKÇEMİ İÇERİ VERDİM LÜTFEN YANLIŞ OLAN SORULARA SİZDE DUYARLI DAVRANIP İTİRAZ EDİN.

16. HANDE BAYRAMOĞLU

HANDE BAYRAMOĞLU TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 21.10.2012 tarihinde yanıtı 30mA olan soruda daire girişlerinden bahsediyor.Bizim sorumuzda bina girişleri denilmektedir.O yüzden 300 mA doğrudur.O soru iptal olmaz bence.Naftilamin sorusuna itiraz edeceğim ama dayanak olması lazım itiraz için.hazırlayan var mı bu soru için??

özge29 bu yazıya teşekkür etti.
  17. zeroist

zeroist TÜİSAG Üyesi

görüldüğü üzere bu kanun değil sadece bir duyuru.Açın torba yasayı inceleyin.hiçbir yerinde BİR sınav hakkında bahsedilmemekte.Duyuru sadece kanundaki açığı kapatmak adına yapılmış bir hamle.

18. FATİSG

FATİSG TÜİSAG Üyesi

arkadaslar bu iş boyle olmaz...iptal olmalı edilmeli yapılmalı degil ... lutfen dilekcenizi yollayın..geciyorum diyerek yollamamazlık yapmayalım diger arkadasların hakkına girmeyelim lutfen rica ediyorum duyarlı olun bizlerin ayakkabı kutuları olmadı olmayacaktya hic birzaman...

19. Selahattinekinci

Selahattinekinci TÜİSAG Üyesi

Sorun geçip geçmemekte değil. Yanlışı düzeltmekte.

20. dogancengiz35

dogancengiz35 TÜİSAG Üyesi

siz itiraz ettiniz mi? ettiyseniz hangi sorulara ettiniz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica