Tartışma 21 Aralık 2013 B Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında suhan1973 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. FormCll

FormCll TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Forumların amacı insanların bazı konularda bilgi paylaşımı yapmaları için kurulmuş sanal paylaşım yerleridir. Bizde burada girdiğimiz sınav ile ilgili forum başlığından da anlaşılacağı gibi itiraz edilmesini düşündüğümüz sorular hakkında paylaşımlarda bulunuyoruz.
    Fakat gördüğüm kadarıyla bazı insanlar egolarını tatmin etmek için buraya bir şeyler yazıyor, bazıları baltalamak için bazıları ise kulaklarını çınlamak için yazıyor. Foruma bu insanları düşünerek uzağa tükürme, yada ben daha yakışıklıyım yada ben çok biliyorum gibi başlıklar yazarak bu insanlara da yarış ve paylaşım alanı açmalıyız.
    Ne dersiniz?

2. temmuz17

temmuz17 TÜİSAG Üyesi

300 ma'i nasıl 30 ampere eşitlediniz anlamadım. 300 ma= 0.3 a'dır.

eyuksek78 bu yazıya teşekkür etti.
  3. marduksa

marduksa TÜİSAG Üyesi

4. marduksa

marduksa TÜİSAG Üyesi

bu mobbing sorusuna itiraz ettim ben.çünkü yargıtay 2008 yılında her tür şiddeti psikolojik taciz olarak değerlendirdi...yargıtay kararını ekleyip gönderdim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. marduksa

marduksa TÜİSAG Üyesi

6. marduksa

marduksa TÜİSAG Üyesi

buna itiraz edelim arkadaşlar...ben 2008 yargıtay kararına istinaden işyerinde her tür şiddeti psikolojik taciz olarak kabul etmiştir...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. marduksa

marduksa TÜİSAG Üyesi

ben bu soruyada itirazda bulundum...sizde bulunun arkadaşlar...

8. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

ya bu kadar adam oturup doğru düzgün bir soru hazırlayamıyorlar biz doğru olan iki şıkka takılıp basitlerde de hata yapıyoruz kendimizden şüphe ettirecek sorular soruyorlar 2+2 kaç ederi belkide bilmeyenler tarafından değerlendirmeye tabi tutuluyoruz....sizin gibi düşünenlerin gerçekden ne kadar belgesi varsa alınması lazım nasıl bir zihniyettir bu

özge29 bu yazıya teşekkür etti.
  9. dinçer şenay

dinçer şenay TÜİSAG Üyesi

a gurubu 34. soruda 2- naftilamin ve tuzları limit yasak uygulanmaz yerine uygulanır diye sorması lazımdı cevap 0,1 -0,001 -0,0001. uygulanır diye sorsaydı cevap yanlız 0,7 olurdu.

10. Selahattinekinci

Selahattinekinci TÜİSAG Üyesi

Aynen valla. Sonuç olarak ortada yanlış bir şey varsa düzeltilmeli. Biz zaten bize dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetiyle gerek mühendis olsun, gerek 4 yıllık üniversite mezunu olsun piyasayı yerle bir ettik.
    Hepimiz kendimizin dışında olup bitenlere sessiz kalmamalıyız.
    İş Güvenliğinde bile Kişisel Korumadan önce Toplu Koruma esastır. Bizde bireysellikten uzak toplu olarak düşünmemiz gerekir.

11. marduksa

marduksa TÜİSAG Üyesi

12. marduksa

marduksa TÜİSAG Üyesi

hilal hanım sizden özürdiliyorum...eleştirim ''ediko''adlı arkadaşaydı...

13. Selahattinekinci

Selahattinekinci TÜİSAG Üyesi

30 yıllık mühendissiniz ama daha ergenlerin kelimelerini kullanıyorsunuz (''kapak olsun'' kime kapak olacaksa)
    Şuan İş Güvenliği ile ilgili teorik bilgiler, mevzuat ve saha pratik o kadar çelişiyor ki. Mevzuat ile uygulamayı karıştırıyoruz.
    Bilginiz için teşekkürler ama dediğim gibi üslubunuzdan ötürü de tüm forum adına kullandığınız cümleyi size iade ediyorum.

buketcim bu yazıya teşekkür etti.
  14. nergal1903

nergal1903 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar hilal nickli şahıstan dolayı topic dışına çıkmayalım. Herkes istediğini söyleyebilir.
    Yarın son gün olduguna göre itiraz edeceğimiz soruşarı toparlayalım

15. özge29

özge29 TÜİSAG Üyesi

geçen sınava itiraz eden olmadıysa o kadar soru nasıl iptal oldu?

16. kaydin

kaydin TÜİSAG Üyesi

Şimdi sen diyorsunki ben geçmeyi garantiledim uğraşmayın.
    Amacımız sınırda kalanları geçirmek değil. Bu gün bu soruları yazanlar yarın gelip seni denetleyecekler yani müfettişler aynı yönetmelikten iki kişi iki farklı anlam çıkarıyorsunuz hadi bakalım yedin cezayı. Ondan sonra itiraz et nereye sulh cezayamı kurumamı. Bu itirazlar sayesinde onlarda hatalarını düzelteceklerdir.
    Ama sen geçtinya seni bağlamaz 69 alan başarısız 70 alan başarılı ortada hatalı soru var ne yaparsın.
    Not: 93 alıyorum garanti

buketcim bu yazıya teşekkür etti.
  17. kaydin

kaydin TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben 3 soruluk dilekçe hazırladım yarın sabah kargoya verecem. Perşembe ulaşırsa sıkıntı olurmu.

18. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

aynen ben de öyle düşünüyorum

19. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

çok biliyon sen

20. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

en garanti iptal edilmesi gereken soru bu .hep birlikte itiraz edelim lütfen.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica