Tartışma 21 Aralık 2013 B Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında suhan1973 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ŞenPınar

ŞenPınar TÜİSAG Üyesi

HANDE BAYRAMOĞLU dedi:
    Arkadaşlar 21.10.2012 tarihinde yanıtı 30mA olan soruda daire girişlerinden bahsediyor.Bizim sorumuzda bina girişleri denilmektedir.O yüzden 300 mA doğrudur.O soru iptal olmaz bence. Naftilamin sorusuna itiraz edeceğim ama dayanak olması lazım itiraz için.hazırlayan var mı bu soru için??
    Yazının tamamını görmek için tıklayın...
    İtiraz edilebilir.
    Cevap: A olarak verilmiş ancak diğer şıkların hepsi bu şartı karşılamaktadır. Soru iptal edilmelidir.
    Soruda hangi limit değerin altında bulunuyorsa denmektedir.
    C ve D şıkları da A şıkkında bulunan değer altındadır. Dolayısıyla A, D ve C şıkları da doğrudur.

2. zaferkul01

zaferkul01 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar
    hatalı olan soru iptal olmuşsa bizde onu yanlış yapmışsak.doğru yapmış sayılırmı

3. zaferkul01

zaferkul01 TÜİSAG Üyesi

haftada 40 saat diyor ortamala bir değer istiyor bence,ben bunu yanlış yaptım.bu soru iptal edilse doğru yapmış sayılırmıyım

4. zaferkul01

zaferkul01 TÜİSAG Üyesi

soruda hata yok.böyle bir dğer var

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. zaferkul01

zaferkul01 TÜİSAG Üyesi

EINECS No ( 1 )

CAS No ( 2 )

Madde Adı

Yasak Uygulanmayacak

Limit Değer

202-080-4

91-59-8

2-naftilamin ve tuzları

% 0,1 (ağırlıkça)

202-177-1

92-67-1

4-aminodifenil ve tuzları

% 0,1 (ağırlıkça)

202-199-1

92-87-5

Benzidin ve tuzları

% 0,1 (ağırlıkça)

202-204-7

92-93-3

4-nitrodifenil

% 0,1 (ağırlıkça)

6. ŞenPınar

ŞenPınar TÜİSAG Üyesi

Evet

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. oezguel

oezguel TÜİSAG Üyesi

iptal edilecek sorular ne zaman ilan edilecek, duyum alan var mı?

8. Real

Real TÜİSAG Üyesi

bencede civa içindi o değer .Hatta yeni yönetmeliğe göre ya 0.2 yada 0.02 gibi bişey olması lazım diye hatırlıyorum. Ben şıklarda 02 li değerler aradım 0.025 işaretlemiştim ama yanlış çıktı :(

9. Real

Real TÜİSAG Üyesi

soruda TWA dendiğini hatırlamıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam konsantrasyon deniliyordu ki o da 015 yada 002 gibibişeydi. hatta ben değeri daha da aşağıya çekmişler diye , sınav çalışırken , kendi kendime yorum yapmıştım.

10. Real

Real TÜİSAG Üyesi

ha
    klısınız c sınavında bana hiç artı gelmedi. sanki sadece itiraz edenlere ekliyorlar gibi :(

11. Real

Real TÜİSAG Üyesi

bu hangi yönetmelik yeni olan mı?

12. Real

Real TÜİSAG Üyesi

aynen bana da öyle olmuştu artı yerine sanki - puan vermişler gibi netlerim düşmüştü :(

13. Real

Real TÜİSAG Üyesi

evet

14. Real

Real TÜİSAG Üyesi

kesinlike aynı değiller . biri Lise mezunu biri yüksek okul mezunu diye biliyorum.

15. Real

Real TÜİSAG Üyesi

kesinlike aynı değiller . biri Lise mezunu biri yüksek okul mezunu diye biliyorum.

16. Real

Real TÜİSAG Üyesi

17. Real

Real TÜİSAG Üyesi

evlendirme ödeneği diye bişey yok. uyduruk maddeyi doğru saymışlar.

18. Uğur SÜER

Uğur SÜER TÜİSAG Üyesi

Biri bana şunu söyleyebilirmi... D sınıfı kuru kimyasal tozlu söndürme cihazımı yoksa kuru kimyasal tozlu söndürme cihazımı.. Arada fark var eğer ikincisi ise o soru iptal ancak birincisi ise şık değişimi söz konusu.umarım ikinci yanı kuru kimyasal tozlu söndürme cihazı doğrudur ve soru iptal olur

19. Real

Real TÜİSAG Üyesi

size göre kolay bence çok zordu.

20. Real

Real TÜİSAG Üyesi

Bana bu sınav çok zor geldi . bilmem belki hasta oluşumdandır. Bu sınavda soruları okumakla bitiremedim. Onun için kolay olduğuna katılmıyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica