Tartışma 21 Aralık 2013 B Sınıfına Yükselme Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 B Sınıfına Yükselme Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
  1. Zor

16,8%
  2. Orta

52,0%
  3. Kolay

31,2%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ozgetunaa

ozgetunaa TÜİSAG Üyesi

bende a şıkkı yaptım ama konduksiyon yazıodu orda katı yolla engellemek için yani konveksiyon hava ile olan yani konveksiyonla olanı olduğu için yanlıştır die düşünrek yaptım..birde eğitimle ilgili yükümlülükleri arasında olan soruda programlara katılmak diyor program sonrasıo olan sınavda buna dahildir sonuçta die düşünerek hepsini işaretledim ben ama yönetmelikte böyle bir cümle geçmediği için bilemiyorum hangisi doğru olur ama soruda bi hata yokmu bu yüzden arkadaşlar

2. ErdemBelli

ErdemBelli TÜİSAG Üyesi

Evet kesinlikle doğru işveren imzalar bizde de böyle

3. ozgetunaa

ozgetunaa TÜİSAG Üyesi

ama orda iş hijyeniyle ilgili eğitim diyodu iş hijyeniyle ilgili eğitim kurul üyelerine verilir ve sendika temsilxciside kurul üyesidir

4. ozgetunaa

ozgetunaa TÜİSAG Üyesi

ağır ve tehlikeli işlerle ilgilis yokki ama soru tamamen acil durumlar hakkında yönetmelik için sorulmuştu..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aygunercan

aygunercan TÜİSAG Üyesi

sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak, ayrıca sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

6. cihan mert

cihan mert TÜİSAG Üyesi

sen iice karıştırmışsın ya senin dediğin her 10 kişi olayı ilk yardım ekibi bu sorunun kesin cevabı 2/2

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. RecroverT

RecroverT TÜİSAG Üyesi

kesınlıkle 2 / 2

8. e.albayrak

e.albayrak TÜİSAG Üyesi

Aşı sorusunun cevabını hatırlayan var mı?

9. bbaşar

bbaşar TÜİSAG Üyesi

bende senin gibi düşünüp 1 ay şıkkını işaretledim.

10. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

aşı sorusunda ''biyolojik etmenlerle çalışmaya başladıktan sonra '' diye bir şık vardı onu işaretledim.

11. adalet atasoy

adalet atasoy TÜİSAG Üyesi

evet bende galiba a şıkkı

12. OZGe SAĞLAM

OZGe SAĞLAM TÜİSAG Üyesi

1- Biyolojik etkenlere maruz kalanlar, etkene karşı etkili bir aşı varsa aşılanacaktır.

2- Aşılama, ilgili mevzuat ve uygulamalara uygun yürütülecektir. Çalışanlar, aşılanmanın ve aşılanmamanın sakıncaları ve yararları hakkında bilgilendirilecektir.

3- Aşılama bedeli çalışana yüklenmeyecektir.

4- İstendiğinde yetkililere gösterilmek üzere, ilgili her çalışan için bir aşılama belgesi düzenlenecektir
    Türkiye İş Kurumuna aşılama ile ilgili bilgi verilecek doğru cevaptı.

Selahattinekinci bu yazıya teşekkür etti.
  13. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

yanlış cevabı soruyordu diye hatırlıyorum

14. mskosen

mskosen TÜİSAG Üyesi

hep aynı soruları hatırlıyoruz. merak etmeyin yarın açıklanacak o zaman bütün soruları değerlendiririz...

15. nigar73

nigar73 TÜİSAG Üyesi

1 yıl olacak

16. golasaliyim

golasaliyim TÜİSAG Üyesi

a şıkkında "periyodik muayeneleri için ücretsiz izin verilir" yazıyordu, ücretli olacaktı doğrusu. bu sebeple bu şık yanlıştı...

17. suhan1973

suhan1973 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben prim sayım tuttuğu halde A yerine B sınavına girmek için dilekçe verdim ve b ye girdim. Nasıl olsa 1 hak daha var , B yi alırsam diğer hakkımdada A ya girerim diye düşündüm. Ama 3 Aralık duyurusunda bu hakkı elimizden almışlar. Eğer bu sınavı geçersem diğer sınavda A için giremiyorum (primim tuttuğu halde ). Acaba benim durumumda olan var mı ? Bu duyurunun dilekçemizi vermeden yapılması gerekmez miydi ?

18. ozgsglm

ozgsglm TÜİSAG Üyesi

yanlış olan Türkiye iş kurumuna bildirmek zaten:)

19. Guzin

Guzin TÜİSAG Üyesi

ben de öyle düşünüp o şıkkı işaretledim

20. kerim öztoy

kerim öztoy TÜİSAG Üyesi

a şıkkı diye hatırlıyorum...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica