21 Aralık 2013 C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonucunuz Nedir ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. asuman84

asuman84 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar soruların cevapları yayınlandı mı

2. mumut

mumut TÜİSAG Üyesi

Geçen sınav 61 di ALLAH a şükürler olsun 86-90 arası herkesin geçmesi temennilerimle

3. arif.kysgllr

arif.kysgllr TÜİSAG Üyesi

18 Ağustos'ta 69 ile kaldım, itiraz falan da etmedim hiçbir şeye, bu sınava da hiç çalışmadan girdim ve 76 garanti... Yanlışlarımdan iptal olan olursa daha da artar, doğrularımdan cevap anahtarı değişirse azalır...

4. metin537

metin537 TÜİSAG Üyesi

86-88 darısı şubat A sınavına

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hakan korkmaz

hakan korkmaz TÜİSAG Üyesi

ağustosta 69 la kaldık bu sınava da kolay dedik 74 zor aldık :kararsız:

6. volkan akın

volkan akın TÜİSAG Üyesi

bu sınavda başarılı olanlar şubat ayındaki yükseltme sınavlarına a veya b grubuna girmeye hak kazabiliyor mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. eren_can_1983

eren_can_1983 TÜİSAG Üyesi

anlamadım nereye baktınızda bu puanları alıyorsunuz hele sorular bir nete verilsin de

hamide kara bu yazıya teşekkür etti.
  8. ozan civan

ozan civan TÜİSAG Üyesi

62doğru 27yanlış. D tipi kimyevi doğruysa 63 26 oluyor.bayağı kritik.Bu 80-100Db iptal olur mu?

9. hakan korkmaz

hakan korkmaz TÜİSAG Üyesi

10. FUNDA TURAN

FUNDA TURAN TÜİSAG Üyesi

şu an 73 ama artacak. çünkü metaller köpükle söndrülemez şık değişecek ya da iptal. 2. iptal ise salim bey sorusundan geliyo.

11. FUNDA TURAN

FUNDA TURAN TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu prim olayı kalktımı? yani cden a ya direk geçebilecekmiyiz?

12. sunny

sunny TÜİSAG Üyesi

Bende de 87 gibi görülüyor ancak daha yüksek olabilirdi...arkadaşlar sorular kolaydı ezberden ziyade yorum ve bilgiye dayalıydı. Çalışmayanlar bile 70 üzeri bekliyor. Eskiye nazaran biryığın sayısal değerden çok şu anda işyerlerimizde uyguladığımız yoruma dayalı sorulardı.itiraz edilecek sorular kısmında bile (bence )gereksiz itirazlar var gibi . Şansımız iyi gitsede yükseltme sınavında da bu denli başarılı olabilsek. herkeze geçmiş olsun.

13. enginaydinn

enginaydinn TÜİSAG Üyesi

83 , köpük sorusu değişirse 84 inş. Allah emek harcayanların emğini boşa çıkarmasın. bir şey sorucam, şubatta yükseltme sınavı falan deniyor onun detayı nedr acaba bilgi verebilir misiniz?

14. biolog

biolog TÜİSAG Üyesi

86+-3 inallah hayırlı olur herkes için

15. HALE ADAGİDE

HALE ADAGİDE TÜİSAG Üyesi

Bende aynı durumda ..71..iptal edilen sorularla düşer diye korkuyorum.itirazla puan nasıl değişti bende merak ettim...

16. azorlu80

azorlu80 TÜİSAG Üyesi

87 alıyorum b ye hazırlanacagım

17. Gökhan Yurga

Gökhan Yurga TÜİSAG Üyesi

ben 18 ağustosta 69 ile kalmıştım...bazı sorulara ne cevap verdim kafam karışıktı ve sonuçlar açıklanana kadar kafayı yemiştim....bu kez giriş kağıdımın arkasına cevaplarımı yazdım...anahtardan baktım biraz önce 80 ile geçeceğim...inanılmaz mutluyum şu an ...

18. Serhat İldan

Serhat İldan TÜİSAG Üyesi

68 ile kaldım..

19. ismail mollahasanoglu

ismail mollahasanoglu TÜİSAG Üyesi

ağustos sınavı: 66, Aralık : 90-92 arası

20. aad

aad TÜİSAG Üyesi

Bazı arkadaşlar şubat ayındaki B veya A sınavına hazırlanıcaklarını söylemişler. Bu aralıktaki sınavda başarılı olursak şubat ayındaki sınava girebilecekmiyiz prim sayımız olmasa dahi? Bu konuda bilgilisi olan bir arkadaş bizi aydınlatabilirmi?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica