21 Aralık 2013 C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonucunuz Nedir ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. esmabaykan

esmabaykan TÜİSAG Üyesi

Ben teşekkür ederim.

2. Sdt

Sdt TÜİSAG Üyesi

köpük sorusu d tipi kuru kimya toz olabilir belki ama 33 soruda sanırım sıkıntı yok

3. Gökhan Yurga

Gökhan Yurga TÜİSAG Üyesi

sorun yapmayın,siz işaretlememiş olsanız cevap anahtarını teslim alan görevli bakıyor fark ederdi...o da o an atlamış olsa bile sınav bitimi kontrol ediyorlar...hangi kitapçık olduğunu bulur ve işaretlerler

4. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

iptal olan soru herkes tarafından doğru yapılmış sayılır....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Murat Çağlim

Murat Çağlim TÜİSAG Üyesi

Nasıl yani 75 alsam 6 soru iptal olsa ve bu iptal olan sorular benim doğru cevabı verdiğim sorular olsa kalacak mıyım yani?

6. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

eğer iptalleri doğru yapmışsan notun değişmez, şayet iptalleri yanlış yapmışsan hanene doğru olarak eklenir ve notun yülselir

8. Murat Çağlim

Murat Çağlim TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler hocam, zaten bırakırsalar çok saçma olur onların hatasının suçunu biz neden çekelim...

9. Gülden GÜNDOĞDU

Gülden GÜNDOĞDU TÜİSAG Üyesi

tşkrler sdt

10. Sdt

Sdt TÜİSAG Üyesi

13 mayıs 2013 69 kaldım mahkemeye verdim şimdi geçiyorum ama mahkemeyi kazanma aşamasındayım ve sonuca göre tazminat davası açacam keşke sende bu hakkını kullansaydın

11. Selma91

Selma91 TÜİSAG Üyesi

78 çok şükür.

12. Sdt

Sdt TÜİSAG Üyesi

100 alan ile 70 alanın arasında hiç bir fark yok deselerdi sınavdan önce 70 verelim tahminimce kimse girmezdi kabul ederdi..68-69'da kalan arkadaşlara tavsiyem hatalı oldugunu düşündükleri soru varsa saglam dayanaklarla itiraz etsinler 13 mayıs 2012 sınavında etik sorusunu hazırlayan hocanın soruya verdigi cevap şıkkı farklı oldugunu beyan etsede 5 farklı kaynaktan androgoji ilkelerini Bakanlığa itirazımda belirtsemde kabul edilmedi 69 kaldım.Vazgeçmedim mahkemeye verdim eli kulagında 2-3 hafta içinde karar çıkıyor istedigim şekilde şimdiki sınavdan 80-82 alıyorum ama peşini bırakmayacagım

13. alpaslan közig

alpaslan közig TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende 69 da kalıyorum sizce en net iptal olması gereken soru nedir lütfen yardımcı olursanız sevinirim

14. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

şu iki soru kesinlikle iptal olur.

ts1800 yazan soru .yazım hatası
    metal yangınları .....köpük denmiş yanlış

15. Mahmut Cevik

Mahmut Cevik TÜİSAG Üyesi

şubattaki sınava herkes girebiliyormu

16. yusuf kalın

yusuf kalın TÜİSAG Üyesi

Benimde 93 - + 1 emek veren bütün arkadaşların iyi bir puan alması dileğiyle

17. Emre YA

Emre YA TÜİSAG Üyesi

18. resulelci

resulelci TÜİSAG Üyesi

Cok sukur bende 90 aldim. 18 agustos 60 di. insallah herkes emeginin karsiligiji alir. iyi geceler

19. rauf130

rauf130 TÜİSAG Üyesi

neden boş soru bıraktın anlamadım sallasaydın ya kalan 11 soruyu hata yapmışsın

20. yusuf kalın

yusuf kalın TÜİSAG Üyesi

18 Ağustos da 68 almıştım ve çok üzülmüştüm 68 veya 69 da kaldığını düşünen arkadaşlar bu sınava hiç takılmadan bence önünüzdeki sınava odaklansınlar herkese sonraki sınavlarda şimdiden başarılar diliyorum...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica