21 Aralık 2013 C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonucunuz Nedir ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. xfenerx

xfenerx TÜİSAG Üyesi

67

2. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

Aynen ben de sizin gibi C yi kazasız belasız gectik.Ancak bizler de prim gununden dolayı A ya girebilecegiz inş.
    Benim sorum sizce 23 subat ta yetişirmiyiz
    presodur nasıl işliyor
    14 ocak ta kesın sonuclardan sonrakı asamada neler yapacxagız
    paylasırmısn bıldıgın seylerı bızımle
    Tesekkurler basarılar
    hayırlısı emek sarfeden herkese

3. Zeyynep

Zeyynep TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim bi sorum olacak. Ben 21 aralık sınavına girdim C sınıfı için ve geçiyorum. Şubat ayında B sınıfı sınavına girebilmem için şartlar nedir?

4. barricade arc

barricade arc TÜİSAG Üyesi

A61 'in iptal olması gerekir. 85 alıyorum sanırım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gogho

gogho TÜİSAG Üyesi

80 gibi inşallah

6. ermbjk

ermbjk TÜİSAG Üyesi

18 ağustos 64 KALDI
    21 aralık 83 GEÇİCEK İNŞALLAH

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. okan aydemir

okan aydemir TÜİSAG Üyesi

79 gibi gözüküyor, itirazlarla ufak değişikler olabilir, inşallah yanılmam :)

8. MUSTAFA CEBECİ

MUSTAFA CEBECİ TÜİSAG Üyesi

atandığımdan dolayı son 1 ay çalışmadım.64 doğrum var hatırladığım ama 10 soru civarı emin olamadığım var.ya sınırdan kalırım ya da sınırda geçerim:) çok önemi kalmadı açıkçası benim için de işte parayı vermiş bulunduk:) bi daha ki sınav tarihi 23 şubat kesin mi peki arkadaşlar?

9. MUSTAFA CEBECİ

MUSTAFA CEBECİ TÜİSAG Üyesi

atandığımdan dolayı son 1 ay çalışmadım.64 doğrum var hatırladığım ama 10 soru civarı emin olamadığım var.ya sınırdan kalırım ya da sınırda geçerim:) çok önemi kalmadı açıkçası benim için de işte parayı vermiş bulunduk:) bi daha ki sınav tarihi 23 şubat kesin mi peki arkadaşlar?

10. ozan civan

ozan civan TÜİSAG Üyesi

11soru yapmadım değil hatırlamadım.7doğru çıkması lazım hatırlamadıklarımdan.

11. asuman84

asuman84 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar inşaallah 86-90 arası. hatırlayamadığım 4 soru var. onlar doğru çıkarsa 90.

12. asuman84

asuman84 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar inşaallah 86-90 arası. hatırlayamadığım 4 soru var. onlar doğru çıkarsa 90.

13. asuman84

asuman84 TÜİSAG Üyesi

14. asuman84

asuman84 TÜİSAG Üyesi

şimdi şubatta ki sınava girebilecekmiyiz arkadaşlar benim prim günüm 2100 civarında bilgisi olan var mı yoksa bakanlığımı aramak lazım arayan bilgi alan biri var mı arkadaşlar sizlerden

15. Zeyynep

Zeyynep TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, size bir sorum olacak.
    Çok tehlikeli iş yerlerinde çalıştıkalrı prim gün sayısına göre C sınıfı belgesi olanlar, C belgeyle B sınıfına veya A sınıfına bakabiliyorlardı. Ancak dava açıldı bakanlık durdurma kararı aldı. Bakanlığın duyurularında durdurmadan önce İSG-Katip üzerinden yapılan sözleşmelerin askıya alındığı yazıyor. C sınıfı belgeyle sözleşme yapıp hala çalışan var mı yada böyle durumda olan tanıdıklarınız? ben bi arkadaşımdan duydum, durdurulma ve askıya alınan kararına rağmen çalışmaya devam ediyorlar ve bir problem yok sözleşmeleri geçerli.

Duyuru metni linkte.

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=c_sinifi_iptal

16. asuman84

asuman84 TÜİSAG Üyesi

şimdi şubatta ki sınava girebilecekmiyiz arkadaşlar benim prim günüm 2100 civarında bilgisi olan var mı yoksa bakanlığımı aramak lazım arayan bilgi alan biri var mı arkadaşlar sizlerden

17. Zeyynep

Zeyynep TÜİSAG Üyesi

c sınıfı belgeniz varsa ve 1500 gğn primle b sınıfı yükseltme sınavına girebilirsiniz. 3000 gününüz varsa a sınıfı sınavına girebilirsiniz.

18. asuman84

asuman84 TÜİSAG Üyesi

zeynep hanım henüz yok ama şu son sınav yani aralık sınavından geçiyorum inşallah. bu şekilde olduğunda şubatta ki sınava hak kazanmış oluyor muyuz ben onu sormak istedim

19. Srht1907isg

Srht1907isg TÜİSAG Üyesi

Bende geçtim 84le şimdi B hazırlıklarına başlıyorum emeği geçen herkese teşekkürler...

20. MNG

MNG Guest

Evet,
    Maalesef ben de yanıldım.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica