Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bu iddia'nın kaynağı neresi? Nereden/kimden duydunuz bunu? Kopya iddiası olsaydı şimdiye çoktan basında yer alırdı. Öyle ya 100 bin kişinin girdiği bir sınavda böyle bir durum olması basın için kaçırılmaz bir haber malzemesi olurdu....!

2. mustafa kandıran

mustafa kandıran TÜİSAG Üyesi

İ
    nanılmaz ya yine kopye çekmişler? Bütün haber sitelerinde yazıyor. ALLAH BELALARINI VERSİN.

3. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

site linki verir misiniz bütün haber siteleri derken ?

4. selda boy

selda boy TÜİSAG Üyesi

sabah radyoda dinledim bende . bir dersanenin soruları öğrencilerine dağıttığı iddiası varmış.
    ya şaşırmıyorum KPSS ales benzeri sınavlardada yasandı kopya olayları. bir türlü önüne geçemiyorlar yada geçmek istemiyorlar. Emeğe ve bilgiye saygı yok .. yazık cok yazık...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. KIVANÇ İSG

KIVANÇ İSG TÜİSAG Üyesi

2013 mayıs sınavına girrmiş olsaydınız, daha beter bir durumla karşılaşacaktınız.

Alpozboyaci bu yazıya teşekkür etti.
  6. meyman

meyman TÜİSAG Üyesi

kopya falan yalanını çıkarıp sınavı iptal etmek isteyen olabilir bence , sınava hazırlanmayıp emek harcamayanların karalamasıdır..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Hayriye hanım, az önce google'dan baktım ve http://www.turkiyeegitim.com/is-guvenligi-uzmanligi-sinav-sorulari-calindi-mi-52706h.htm 'de böyle bir yazı gördüm. Ama sanki balon haber gibi geldi bana... Sabahtan beri diğer gazetelerin son dakika haberlerine eklenmemiş olması biraz düşündürücü...! İnşaallah asılsız bir haberdir. Yeter artık şu stresi çektiğimiz bir de üzerine bu tuzu biberi olmasın...

8. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

9. mstemel

mstemel TÜİSAG Üyesi

Bu iddialar yukselme sinavini engellemek için yapılıyor olabilir.

10. mstemel

mstemel TÜİSAG Üyesi

Dersanelerle isg sinavi ne alaka bu sorulari isg uzmanlari degilde tarih ve türkçe hocalari mı hazırlamis.

11. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

İnşaallah öyledir..
    Açıkçası bu aşamadan sonra her türlü komplo teorisi mümkün. Zira sınav beklenilenden kolaydı, 18 ağustos'ta başarı %'si 17 iken bu sınavda %70'dan fazla bekleniyor. Bu da sektörün ihtiyacı olan uzman sayısının ilk etapta karşılanması gibi bir durum ortaya çıkıyor ki bu sefer de belgeyi alanın iş bulamaması ya da beklediğinden düşük maaşlara çalışması korkusunu ön plana çıkarıyor. Bir de sınava girmeyip de keşke girseydim diyen ve treni kaçırdığına yanan kimseleri de düşünürsek ortaya pek çok komplo teorisi çıkıyor... Dilerim aslı astarı olmayan bir dedikodudan ibaret olsun...

12. serdal vural

serdal vural TÜİSAG Üyesi

teşekkürler sdt bey

13. abdurrahman aslan

abdurrahman aslan TÜİSAG Üyesi

memurlar netde soruların bir dershane tarafından çalındığı yazılıyor.
    böyle bir şey varsa çalanları allah ıslah etsin.Çalanlar ahiretde nasıl hesap verecekler

14. emsalsiz_

emsalsiz_ TÜİSAG Üyesi

sınav iptal olmaz arkadaşlar, karamsarlığa kapılıp da böyle haberler yapan kişilerin istediği şeyi onlara vermeyin. her sınav sonrası bu tipte haberler yapıp gündem oluşturmaya değiştirmeye çalıştırılıyor. sorular servis edilmiş olabilir,ama bu illa sınav iptal olacak demek değildir. rahat olun ve hakettiğiniz belgeyi alın. başarılar herkese..

15. Burak Mert ÇAĞLAR

Burak Mert ÇAĞLAR TÜİSAG Üyesi

Ağustos sınavında da 30 soru yanlış heyet kabul etti filan diye haberler çıkmıştı şimdi de dershaneler çaldı filan haberler var bunların hepsi asparagas haberler hepsi bir oyun, sınav kolay kolay iptal olmaz merak etmeyin. . .

16. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

http://yenisafak.com.tr/gundem-haber/skandal-sinav-02.01.2014-599825?ref=manset-15

En net haber burada, ama bu haberin neden yapıldığı okununca anlaşılıyor, şuan ülkemizin gündeminde olan cemaat-akp çatışmasının bir yansımasıdır. Akp yanlısı olan yenişafak şimdi cemaate, geçmiş yıllarda yaşanan (öss,KPSS,polislik) sınavlarındaki şaibelerden dolayı olayı saldırmaya çalışıyor, belki de doğru bilmiyorum ama tek bildiğim şu emek verip hakkıyla sınavdan geçecek notu alan binlerce insana olacaktır olan. Bu işleri tezgahlayanlar bir şekilde yine sıyırır. Daha önceki yazdıklarım da kızılaya çıkalım diye yazdığımda bana faydasız mesaj veren kan kustuğumu söyleyen arkadaşlarım umarım neden bu kadar sert yazdığımı artık daha iyi anlamışlardır. Bu ülkenin her anlamda çivisi çıkmıştır, ve aklı başında olan herkes farkına varmalıdır, öyle bağırsak temizleyelim falan yeni anayasa yapalım la olacak iş değildir bu daha köklü değişikler gerekmektedir, ve bunun için milli irade milli irade diye bas bas bağırılan gerçek halka sorulmalıdır. Ama önüne seçim sandığı koyup şunu seç denilerek değil söz hakkı verilerek sen aday belirle denilerek ona değer verildiği gösterilmeli yani Atatürk'ün yıllar önce dediği gibi "Hakimiyet kayıtsız, şartsız milletin" olmalıdır.

kimyagerhayriye bu yazıya teşekkür etti.
  17. emre kabasakal

emre kabasakal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şu sınava girmiştim bu sınavda böyleydi gibi açıklamaların yersiz oldugunu düşünüyorum. Aklı mantıgı yerinde olan ve sağlıklı düşünüp olayları çözümleyen her insan bir fikir sahibi olabilir bu sınavla ilgili. Tekrar yenilemek istiyorum sınav iptal olmaz, A grubu 61 ve 63.ncü soruların iptali ve/veya şık değişikliği dışında da hiç bişi olmaz bu sınavda. Bende isterim bu herkesin geçmesini hatta benim durumum bile kritik ama görünen köyde klavuz istemez. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

18. efe berke

efe berke Banned

kopya mı çekilmiş sınavda?

19. hüseyin çakmak

hüseyin çakmak TÜİSAG Üyesi

hala açıklanmayacak mı bu iptal sorular 10 gün olmadı mı arkadaşlar

20. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica