Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Aşkın Berge

Aşkın Berge TÜİSAG Üyesi

hocam önceki fiyat ne kadardı?

2. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Ben de imzaladım...

3. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

Ben de imzaladım.

4. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Forum yönetiminin dikkatine...
    #2108 nolu mesajda Hayriye hanımın da belirttiği İSG sertifikalarının artan ücretinin yüksek oluşuna dair imza kampanyasının linkinin sitenin ANASAYFASI'na eklenerek herkesin dikkatini çekecek şekilde büyük bir katılım sağlanabilmesi hususunda gereğinin yapılmasını rica ediyoruz. Bu konu hakkında belki de konudan habersiz kalan kimselerin de haberdar olması sağlanarak onların da bu kampanyaya desteği sağlanabilir...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ali Çifçi, Tütü, İbrahimfzk ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. yasinesraöztürk

yasinesraöztürk TÜİSAG Üyesi

imza attım bende

6. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

bende imzaladım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mdogan43

mdogan43 TÜİSAG Üyesi

Bir kere kasımda olan sınavı biz mi iptal ettik ki , aralığa alıpda insanları sömürürcesine %33,3 zam yapılıyor , Biz Köle Değiliz ,

8. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Çoktan imzaladım, ayrıca bimere de yazdım, umarım hepimizi sevindirecek sonuçlar alırız

9. alehandro293

alehandro293 TÜİSAG Üyesi

sizce hangi sorular iptal olur .67 de kaldım

10. alehandro293

3 soruya ıhtıyacım var .bidaha sınava hazırlanmak istemıyorum.

11. alehandro293

KPSS ye mi calısım .yoksa isg sınavınamı

12. abdurrahman aslan

abdurrahman aslan TÜİSAG Üyesi

bende imzaladım arkadaşlar

13. Sch

Sch TÜİSAG Üyesi

Imzaladim...

14. meryem akn

meryem akn TÜİSAG Üyesi

Eğer soruda aktif metal deseydi cevap D tipi kkt olurdu ama soruda verilen metaller aktif metal soruda yazan ise reaktif metal yazıyor ondan dolayı bu soru iptal olmalı

15. MUSTAFA CEBECİ

MUSTAFA CEBECİ TÜİSAG Üyesi

kamuda çalıştığım için bana 2016 da lazım olacak sertifika.sınavı geçsem de 2 sene sonra parayı yatırıp alsam sertifikayı olur mu acaba? yoksa hemen almak mecbur mu

16. MUSTAFA CEBECİ

MUSTAFA CEBECİ TÜİSAG Üyesi

kamuda çalıştığım için bana 2016 da lazım olacak sertifika.sınavı geçsem de 2 sene sonra parayı yatırıp alsam sertifikayı olur mu acaba? yoksa hemen almak mecbur mu

17. Önder Çatı

Önder Çatı TÜİSAG Üyesi

Son seçenekteki cümle zaten yönetmelikte geçiyor, o konuda başından beri düşüncelerim aynı fakat mevzuata göre konunun tamamını ele aldığımızda yine de bir çelişki var gibi düşünmüştüm.

Ancak tekrar incelediğimde detaya girmenin konunun yoruma açıklığını ve esnekliğini arttırdığını gördüm ve baside indirgeyerek düşünmenin daha uygun olduğuna kanaat getirdim. Zira kanunlar nettir, kesindir ve gerçektir; başka taraflara esneterek yorumlamak ise yetkimizde yoktur.

İlgili şıkta yönetmelikteki cümle mevcut ve dediğinize %100 katılıyorum. Soruda problem yok.

iyildiz bu yazıya teşekkür etti.
  18. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bu fiyattan kimsenin memnun olacağını zannetmiyorum muhtemelen ya haberleri yok ya da itiraz ederek seslerini duyuracakları yerin neresi olduğunu bilemiyorlar. Son çare paşa paşa öderiz elden bir şey gelmez mantığı!!

19. sevgi aksu

sevgi aksu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav sorularindan iptal olanlar ne zaman açıklanacak, bilen varmi

iyildiz bu yazıya teşekkür etti.
  20. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Sayın Başbakanım, çeşitli uğraşlar sonucunda yüksek miktarlarda bedeller ödeyerek eğitime katıldık ve İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavına girdik. Sonuçların açıklanmasından sonra belgemizi alabilmemiz için bizlerden 472.-TL ücret istenmektedir. Yılbaşı öncesi 354 TL olan belgenin yılbaşından sonra 472 TL'ye yükseltilmesinin ne mantığı olabilir? Enflasyonun tek haneli rakamlarda olduğu ülkemizde bu belgelere %33,33 oranında zam yapılması çok üzücü. Sürücü belgeleri yenileme ücreti dahi 101 TL'den 15 TL'ye indirilirken bir A4 kağıdı ebadındaki İSG Uzmanlığı Belgesine bu kadar astronomik ücretler karşılığı ödemeye mecbur bırakılmamız gerçekten çok düşündürücü. Belge fiyatlarının çok daha makul seviyelere indirilmesini ümid ediyor en derin saygılarımı sunuyorum.

BİMER'e ben de bunu yazdım.

"10184" başvuru numarası ile mesajınız başarı ile iletilmiştir.Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

famesss, ISGurusu ve efe berke bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica