Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. dygurbak

dygurbak TÜİSAG Üyesi

en geç çarşamba bence.çünkü ağustos sınavından biliyorum.sonuçlarla arası yaklaşık 1 hafta sürüyor.sonuçlarda 14 ocak...

sevgi aksu ve iyildiz bu yazıya teşekkür etti.
  2. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Sevgi hanım, her ne kadar elimizde kesin bir bilgi olmasa da bu seferki itiraz edilen soru sayısı 18 ağustos'a oranla daha az olduğu için itiraz sorularının sonuçlarını açıklamakta çok gecikeceklerini sanmıyorum. Muhtemelen salı - çarşamba günü açıklanır diye düşünüyorum.

ISGurusu ve sevgi aksu bu yazıya teşekkür etti.
  3. şölen civan

şölen civan TÜİSAG Üyesi

Henüz sınavı kazanıp kazanmadığımdan emin değilim ancak, belge ücretleri ile ilgili ben de bir başvuru yaptım.. ben ce ne kadar çok olursa o kadar etkili olur ( ... umuyorum...) Başvuru Tarihi : 04.01.2014 Başvuru Sayısı : 10212

famesss bu yazıya teşekkür etti.
  4. şölen civan

şölen civan TÜİSAG Üyesi

Henüz sınavı kazanıp kazanmadığımdan emin değilim ancak, belge ücretleri ile ilgili ben de bir başvuru yaptım.. ben ce ne kadar çok olursa o kadar etkili olur ( ... umuyorum...) Başvuru Tarihi : 04.01.2014 Başvuru Sayısı : 10212
    ::ok::

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sevgi aksu

sevgi aksu TÜİSAG Üyesi

sınav sonuclari sinaudan 3 hafta sonra aciklanacak diye biliyordum, 1 haftaya aciklanmasi gerek. 14 Ocak kesin bir bilgimi?

6. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

14 Ocakta açıklanacağı resmidir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

yani kesin

8. Ömer avcı

Ömer avcı TÜİSAG Üyesi

A kıtapçığı 51. Soru ile ilgili yani elle taşıma ile ilgili itirazda bulunan varmı ?

9. Ömer avcı

Ömer avcı TÜİSAG Üyesi

İmzaya devam

10. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

bende attım ımzayı

11. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

14 ocak'ta açıklanacağı başvuru klavuzunda yazıyordu, bundan daha resmi ve gerçek olamaz sanırım. Hem meb de hem de çsgb de diyor üstelik, kanaatim 14 ocak günü akşama doğru açıklanır

12. Tütü

Tütü TÜİSAG Üyesi

Başvuru Tarihi : 04.01.2014 Başvuru Sayısı : 10531 bnde şikayette bulundum arkadaşlar umarım faydası olur.

13. Demirizmir

Demirizmir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba forum sitelerinden çok fazla anlamıyorum burayada bilgi paylaşımlarından yararlanmak için kaydolmuştum çokta faydasını gördüm. Şunu sormak istiyorum. 21 Aralıksınavına bende girdim ve sonuçlara baktığımda 71 doğrum olduğunu gördüm ancak 2 yada 3 sorudan bir türlü emin olamadım. Yinede Levent Kavlak Beyin hazırladığı 14 sorudan 7 tanesineyönetmelik ve tüzüklere göre itiraz ettim ankaraya gönderdim. Sizce bu sınavdan 2 yada 3 hatırlayamadığım soru yanlış çıksa bile iptal olan yada itiraz ettiğim sorulardan düzeltme yapılan olurmu? Kısacası sizce geçermiyim? Teşekkürler.

14. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

iptal edilen soru olursa pu sana doğru cevap olarak yansır.fakat sorularda şık değişikliğine gidilirse ve şık değişikliğinden sonra senin sorun yanlışa dönüşüyorsa bu yanlış olarak kabul edilir.yani iptal edilen soru ne kadar çok olursa bu senin için daha hayırlı olur

15. Demirizmir

Demirizmir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba forum sitelerinden çok fazla anlamıyorum burayada bilgi paylaşımlarından yararlanmak için kaydolmuştum çokta faydasını gördüm. Şunu sormak istiyorum. 21 Aralıksınavına bende girdim ve sonuçlara baktığımda 71 doğrum olduğunu gördüm ancak 2 yada 3 sorudan bir türlü emin olamadım. Yinede Levent Kavlak Beyin hazırladığı 14 sorudan 7 tanesineyönetmelik ve tüzüklere göre itiraz ettim ankaraya gönderdim. Sizce bu sınavdan 2 yada 3 hatırlayamadığım soru yanlış çıksa bile iptal olan yada itiraz ettiğim sorulardan düzeltme yapılan olurmu? Kısacası sizce geçermiyim? Teşekkürler.
    teşekürler kardeşim onada baktım şahibeli diye yorumlanan sorular zaten bende yanlış yani şık değişikliği olursa bu bana olumlu yansıyacaktır.Örneğin metallerde söndürme sorusunun cevabı D tipi yangın söndürücüyü ben zaten D tipi yapmıştım ancak cevap anahtarında köpük demişler vb. Hayırlısı olur inşallah teşekkürler

16. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

yazık ya

17. mstemel

mstemel TÜİSAG Üyesi

Ben bu imza işini anlamadim.sertifikayi çerçeveye koyup duvara asanlar için cok olabilir ama çalışacaklar için fazla değil (15 günlük kursa 2000 tl bayildim) ha buarada özel güvenlik sertifika ucretine bir bakın derim.çünkü onlar birde asgari ücretle calisiyorlar.

18. Demirizmir

Demirizmir TÜİSAG Üyesi

kesinlikle katılıyorum bu belgelerden para kazanma hakkına sahip olduğunuz için sevinmek yerine 472 tl belge ücretinin tartışılması muhalefetten başka birşey değil.

19. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Devlet daireleri ticari şirket değildir. "Nasılsa elime düştün ben seni bir sefer de olsa önce bir güzel sağarım" şeklinde bir yaklaşım olmamalı. Senin belki de maddi durumun müsaittir ama durumu müsait olmayan pek çok kişi var bir de bu pencereden bakmalısın. Kaldı ki belgeyi alan kişi ertesi gün iş bulup çalışmaya başlamıyor ki, kim bilir kaç zaman sonra bulabilirse işe başlayacak... Hem sonra belgelerden alınan bu fahiş ücretlendirme sadece kendi sektörümüz için değil tüm sektörlerde makul seviyeye indirilmeli...

kimyagerhayriye ve pasatchm bu yazıya teşekkür etti.
  20. burak yılmaz99

burak yılmaz99 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınav sorularinin calindigina dair haberler okudum . Bu konuda bilgisi olan var mı

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica