Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yalçın_10

yalçın_10 TÜİSAG Üyesi

ne zaman ve nerede açıklanacak iptal sorular

2. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

ibrahim demir gunaydın kadesım.....dunku kahvaltı ıcın tşk ederım ..annene de slm sole ..tekrar gorusmek dılegıyle

3. bayrama

bayrama TÜİSAG Üyesi

iptaller nerede açıklanıyor

4. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Yaww arkadaş şaka gibisiniz sayfada 100 tane soru var iptaller nerede açıklanıyor diye.. Bi araştırın sonra yazın soracağınız şeyleri.. Ben okumaktan sıkıldım bu soruları siz yazmaktan sıkılmadınız yawww

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ozrec bu yazıya teşekkür etti.
  5. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

bu da farklı bir bakış açısı :D

6. bayrama

bayrama TÜİSAG Üyesi

:) 120 sayfanın başında mı ortasında mı sonunda mı:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Üstat onuda sen bul artık arama motoruna sorsan emin ol söyleyeceği tabir aynen şu olur 'de get dalga mı geçiyon' :))

Derya08 bu yazıya teşekkür etti.
  8. rekrut

rekrut TÜİSAG Üyesi

GALİP KÜRŞAT ANARAT ve bayrama bu yazıya teşekkür etti.
  9. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

23 şubatta

10. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

:) anladın sen

11. Ömer guntas

Ömer guntas TÜİSAG Üyesi

kardeş nerde yazıyor 23 şubat olduğu ? rica etsem link paylaşır mısın?

12. Ertuğrul4155

Ertuğrul4155 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu sınav benim 2. Oldu sınırsız girme hakkı olucak deniyordu var mı boyle birşey

13. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

23 aralık kesin değil diyorlar nerden öğrendiniz? Büyük ihtimalle ona kaldım da inşAllah 23 şubatta yaparlar.

14. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Eğitim aldıktan sonra 3 yıl istediğin sınavlara girebiliyorsunuz..

15. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

nerede yazıyor, linkini alabilir miyim?

16. Tansu Yılmaz

Tansu Yılmaz TÜİSAG Üyesi

Yönetmelikte.

17. Tansu Yılmaz

Tansu Yılmaz TÜİSAG Üyesi

Sınavlar

MADDE 28 – (1) Eğitim programlarını tamamlayan adayların sınavları (Değişik ibare: RG-11/10/2013-28792) Bakanlıkçayapılır veya yaptırılır.

(2) Adaylar, en son katıldıkları eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde (Mülga ibare: RG-11/10/2013-28792) (…) ilgili sınavlara katılabilir. Bu sınavlarda başarılı olamayan veya eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde sınava katılmayan adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır.

(3) (Değişik birinci cümle: RG-11/10/2013-28792) Bu Yönetmeliğin 8 inci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendinin ikinci alt bendi uyarınca eğitim alma şartı aranmaksızın sınavlara katılım hakkı tanınanlar, bu haklarını en fazla iki defada kullanabilirler. Bu kişilerin sınavlarda iki defa başarısız olması durumunda, ilgili eğitim programını tamamlamak şartıyla sınavlara katılabilirler.

(4) Sınavlarda 100 puan üzerinden en az 70 puan alan adaylar başarılı sayılır, sınav sonuçlarına itirazlar sınavı düzenleyen kurum tarafından sonuçlandırılır.

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=mevzuat&id=3

aziz e. bu yazıya teşekkür etti.
  18. Ertuğrul4155

Yani 3 yıl içinde yapılacak tüm sınavlara girebiliyoruz tekrar eğitim için kursa katilmamiza gerek yok değil mi

19. tatevo

tatevo TÜİSAG Üyesi

bence bu konuyu iyi araştırın. ben kurstan sordum üç yıl süre içinde enfazla 2 sınav hakkı var dediler. sonra gümbürtüye gitmesin...

20. Ertuğrul4155

Ulan hala iptaller açıklanmadı bunlar harbi beceriksiz kim getirdiyse bunları başa:D

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica