Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Aynen Banu hanım bende sınırdayım, inşAllah hatalı sordukları için yanlış yaptığım soruları iptal ederlerde geçeriz.

2. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

VALLA BEN 78-80 BEKLIYORUM ..AMA INSAN YINEDE EMIN OLAMAYIYOR GOZUYLE GORMEDEN

3. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

izzet bey siz emin olamıyorsanız biz kendimizi camdan asagı atalım o zaman,işallah nescafe hepimiz gecelim

4. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Her sınav sonrasında bu tür stresli bekleyişler yaşanıyor. Benim de hala ümidim var. Adem beye arkadaşı MEB'de pazartesi günü açıklanacağını belirtmiş ancak pek zannetmiyorum. Bundan önce de böylesi durumlar yaşandı. Hatta 18 ağustos açıklanırken bakanlığı arayanlara da yetiştirilemedi bu bakımdan 2-3 gün sonra veya araya hafta sonu giriyor önümüzdeki haftaya sarktı türünden cevaplar verilmişti. Ama hiç birinin dediği olmadı...
    Hiç bir yetkilinin şu gün şu saat diye şifahen söylediği sözü maalesef tutmadı...

Yukarıdaki mesajlardan birinde bir arkadaş son derece güzel açıklamış. Resmi kurumlarda herşey yazışmalarla olur şifahen açıklama yapılarak ilan olmaz... Önceden açıklanan tarihi göz önünde tutarak önceki sınavların iptal ve sonuç açıklanma tarihlerini de baz alınca ben yine de açıklanması hususunda ümitliyim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Hülya1339 bu yazıya teşekkür etti.
  5. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

ben izzet beye hak veriyorum mesela ben 91 bekliyorum fakat öyle bir paranoya oldum ki sınavda heycandan ellerimin terlemişti ve cevap anahtarında silip düzeltme yaptığımda iz kalmıştı.optik okuyucunun bunları yanlış saymasından korkuyorum.gerçekten emin olamıyor insan.içimde hep sınavı kaybetme düşüncesi var

6. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

izzet bey siz emin olamıyorsanız biz kendimizi camdan asagı atalım o zaman,işallah nescafe hepimiz gecelim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Heyecenlı bekleyiş:)

8. muratz

muratz TÜİSAG Üyesi

neden açıklanmıyor nedeeeeeeeennnnn:kirbac:

hakkı çelikten bu yazıya teşekkür etti.
  9. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

:evet::evet:

10. Hülya1339

Hülya1339 TÜİSAG Üyesi

:ağlama:Kafayı yiycem beklemekten bu ne yaaaa.

11. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

aa sıkıntı yok:)

12. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

13. rıdvan yıldırım

rıdvan yıldırım TÜİSAG Üyesi

bu günde açıklanmayacak galiba ders çalışmam gerek ama bunun yüzünden odaklanamıyorum :k_kızgın:

14. Hülya1339

Hülya1339 TÜİSAG Üyesi

:D

15. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

yemeden içmeden kesildik valla

16. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

bende banu hanım 69 70 arası gidip geliyor

17. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

yemeden içmeden kesildik valla

18. mehmet_mehmet

mehmet_mehmet TÜİSAG Üyesi

bu sınavı çok büyütüyorsunuz bence..dünaynın sonu değil..kazansanızda mvecut işinize bir destek olur veya olmaz..senden ömrünüzü yesin ki..

19. Sch

Sch TÜİSAG Üyesi

Bende 72 falan gibi sizin gibi sinirdayim onun icin bu itirazlar cok onemli hayirlisi bekliyoruz artik

20. muratz

muratz TÜİSAG Üyesi

sizin kaç doğrunuz var şu an arkadaşlar

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica