Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınav sonucu ayın 10 da açıklanıyormuş. ondan dolayı iptal sorular açıklanmaz. ayın 10 da iptal sorular ve sınav sonucu acıklanır.

2. Hülya1339

Hülya1339 TÜİSAG Üyesi

Siz nerden bu bilgiyi duydunuz resmi sitede 14ünde açıklanacağı yazıldı.

3. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

nerden öğrendin bunu?

4. Hülya1339

Hülya1339 TÜİSAG Üyesi

18 Ağustos iptal edilen sorular 5 eylülde açıklanmış özellikle bulup baktım fakat saatini bilemiyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

kurstan öğrendim arkadaşlar

6. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

sizin kurs 8 ocak şakası yapmış erkantuncer arkadaşım..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

10 ocakta iptaller açıklanmasın:)

8. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

doğru özellikle sordum

9. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

iptaller şimdiye kadar açıklanması lazımdı. bence ayın da ikisi bir açıklayacaklar.

10. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav sonuçları 10 ocakta açıklanacak. İSG genel müdürünün katıldığı konferansta olan bir arkadaş yazmış bunu Gaziantepten. Cumaya bu işkence biter inşallah

11. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

12. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

bir zahmet edip resmi sitelerinde de duyursalar şunu da içimiz rahatlasa.3 gündür bilgisayar başında meb ve isggm nin sitesini yenileyip yenileyip duruyorum.

13. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Evet arkadaşlar 10 ocak ta açıklanacakmış sınav sonuçları.. Konferansta açıklama yapılmış..

14. emre kabasakal

emre kabasakal TÜİSAG Üyesi

yazışmaların çoğunu okudum 'hadi açıklasınlar öleceğiz biteceğiz aman yandım allah vs..' gibi şeyle gördüm başka taraftan o kadar saçma sorular soran çıkıyorki şaşıyoru.. Yahu nasıl üniversite mezunuyuz anlamıyorum basit düşünelim şimdi bu benim öngörüm.. 18 agostos sınavının soru ve cevaplarının açıklandıgı günden iptal sorularının açıklandıgı 5 eylüle kadar olan zaman zarfı içerisinde 14 iş günü var 5 eylülde dahil olmak üzere. şimdi 21 aralıktan 14 iş günü say kardeşim 1 ocak resmi tatil o günü ekleme ayın 10'nu cuma eder. benim öngörüm bu ayın 10'nunda açıklarlar bakanlıgın geç kaldıgı falan yok sizin bunu düşünemediğinize hayret ediyordurlar. 2ncisi iptal olunca ne oluyor şık değişkliği olunca ne oluyor benim şöyle benim böyle gibi saçma soruları defalarca gördüm. Çok basit bir soru iptal olmuş ise yanlışta yapsan dogruda yapsan o soru herkes içi dogru sayılır. bir soruda şık değişikliği yapıldıysa yeni dogru cevabı işaretlediysen dogru işaretlemediysen yanlış sayılır 2 konu bukadar net arkadaşlar. şimdi yatıp zıbaralımda cumayı bekleyelim.....

ismail bey bu yazıya teşekkür etti.
  15. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

Facebooktaki kişi 10ocakta açıklancağını belirtmiş.Haliyle ya yarın yada açıklamayla birlikte iptal sorularıda bunlardır diyebilirler.

Bir başka bilgi olarakta "Bugün genel Müdürün konferansında idim. 10 Ocakta açıklanacak dedi. Sınava 105.000 kişi başvurmuş. Ancak 79.000 sınava girmiş. %50-60 başarı bekliyoruz dedi" yazmış

16. murat içli

murat içli TÜİSAG Üyesi

69 yada 71 olabilir

ibrahim kazancı bu yazıya teşekkür etti.
  17. aslan balaban

aslan balaban TÜİSAG Üyesi

evet tamamen dediğin gibi. yani cevabı değişen sorunun son şekli esas alınır iptal olan da herkesin hanesine puan olarak yazılır...

18. okanoo28

okanoo28 TÜİSAG Üyesi

açıklanan sorular ve cevap anahtarına göre 72 puan alıyorum.. inşallah herkesin lehine olacak sekilde soru iptalleri olur ve herkes su sınavi başarıyla atlatir...

19. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Gülşen hanım soru iptalinde herkes doğru yapmış sayılıyor doğruda yapsan yanlışda yapsan o soru iptal edilirse herkesinki doğru yapılmış sayılıyor .

20. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica