Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

Resmi açıklama olmadan öyleymis boyleymislere itibar etmemek lazım zaman her şeyi gösterecek en az iki soru yanlis ve eğer sınırda kalırsam sonuna kadar hakkımı ararım her ne pahasına olursa olsun.....

2. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

4 yanlış 1 doğruyu götürüyormu? nereden çıktı bu şimdi benim bildiğim yanlış doğru bağlantısı yok, doğrular 70 i geçerse başarılı geçmezse sonraki sınava, yanlışlar doğruyu götürmez

3. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Gülşen hanım,
    Biliyorsunuz ki cevap anahtarı 23 aralıkta ilan edilmişti. Bu cevap anahtarına göre sizin yanlış yapmış olduğunuz sorularda iptal edilen olursa size + olarak eklenecek. Ancak sizin vermiş olduğunuz cevap sonrasında iptal edilip de ilan edilen cevap ile sizin cevabınız aynı ise; yani sizin cevabınız B idi fakat ilan edilen cevap anahtarında cevap da C idi. Ama sonrasında itirazlar neticesinde cevap şıkkı değiştirilerek A ilan edilirse işte o zaman verdiğiniz cevap değiştirilen şık ile örtüşmediği için size + olarak eklenmez. Bir diğer husus ise İPTAL edilen soruya verdiğiniz cevap 23 aralıkta ilan edilen cevap ile aynı ise maalesef yine size + olarak eklenmez. Umarım açıklanacak sonuç sizin lehinize olur.

4. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Pardon en son söylediğim şık yanlış oldu: "Bir diğer husus ise İPTAL edilen soruya verdiğiniz cevap 23 aralıkta ilan edilen cevap ile aynı ise maalesef yine size + olarak eklenmez." Tam tersi size yine + olarak eklenir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

kesin geçemem ben o halde :(

6. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

En son yazımdaki değişikliği de göz önünde tutunuz (#2565 nolu mesaj). Umarım gönlünüzce olur...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

anlamadığım burası edebiyat sitesimiki mesajımı begenmiyorsunuz

8. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

inş amin teş

9. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Boş verin böyle şeyler canınızı hiç sıkmasın...

10. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

ciddimi

11. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

neden sıkılmasın madem benden rahatszı oluyor okumadan geçsin ne diyim

12. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

Gülşen hanım ben cevabı anlamadım ne demek istedi acaba, şimdi kalıyormuyum ben, hiç iptal yok mu?

13. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

sizin puan ne durumda bilmemki kalırmısınız geçermisiniz

14. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bugüne kadar yazdıklarınızdan 2 tanesi için olumsuz görüş belirtilmiş ve üzülüyorsunuz. Benim için 17 tane bildirilmiş, bu durumda benim yerimde olsanız... !! :şaşırma::şaşırma: ::-((::-(( Boş verin böyle şeylerle üzmeyin kendinizi...

GÜLŞEN EFE bu yazıya teşekkür etti.
  15. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

Bu çok iyiydi valla tuttum. Ya eninde sonunda açıklanacak ne bu sıkıntı anlamadımki.Allah başka dert vermesin tek derdiniz sınav sonucu beklemek olsun. :alaycı:

16. famesss

famesss TÜİSAG Üyesi

Biri sorularda iptal yok demiş. Bu bilgi nereden???
    Kesin bilgi mi???
    Şık değişikliği var mı peki??

17. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Facebooktan:)

18. idal

idal TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar slm. zamansiz ama A grubuna gecis icin ders notlari olan varmi..

19. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

20. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bakın işte az önce dediğim gibi #2564'teki mesajımda size yapmış olduğum açıklamaya çocuğun biri "anlamsız mesaj" diye görüş belirtmiş!!!... Şimdi kendisine; seni alakadar etmeyen ama şu an kafasına takılıp da sıkıntıda olan bir bayana açıklama yapıyorum bu durumdan "seni rahatsız eden ne be çocuk?" :hey:diye soracağım ama muhatap olmayım diyorum. Bu bakımdan haddini bilmeyen / aşan kişilerin ettikleri laflara kafayı takmaya hiç gerek yok. Hele de sanal ortamda...

GÜLŞEN EFE bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica