Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

Şimdi tlf la görüştüğüm ve nerde çalıştığını aciklayamacagim bir arkadasım derki iptal sorular var rahat olun başka bilgi veremiyorum...

2. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

İşte bomba haber diye buna derim... Sabırsızlıkla itiraz sonuçlarının açıklanmasını bekleyeceğiz. Hadi hayırlısı...::ok::

3. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım Merhaba,

İtiraz ettiğimiz sorular A sınıfı için 10 taneydi ve bizim beklentimizi 5 soru olacağı yönündedir.23-4 iptal 1-2 tanede şık değişikliği
    C sınıfı için 2-3 soru iptalk 1-2 soru şık değişikiliği yönünde olacağıdır.İtiraz ettiğimiz soru belli,yıllardır iptal edilen soru istatistiklerine bakacak olursak genelde %30-40 oranında.O yüzden fazla bir beklenti içerisine girmeyelim lütfen.Saygılar

figen1903, Tansu Yılmaz, Önder Çatı ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. famesss

famesss TÜİSAG Üyesi

Ne hale düşürdüler bizi yaa :D , ama iyi geldi bu bilgi. Umarım doğrudur.
    40'la , 50'yle kalsam neyse , 69'la kalırsam baya bi içimde kalıcak.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. idal

idal TÜİSAG Üyesi

keske hangi sorular iptal.biraz tuyo verseydi o arkadas :)

6. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

Bende sizler gibi beklemedeyim arklar ayrıntılı bilgim yok... 1-2 gun icinde netleşecek kafayı takmayın yatın uyuyun, hayat devam ediyor...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Fatih bey katılmadan edemedim, klavye şovalyeciliği bizde hemde nasıl, kötü Türkçe kullanımı nedir bir blog mesajina insalar ya katılır ya da katılmaz bu kadar seçenek neden var hala anlamış değilim.

suatt25 bu yazıya teşekkür etti.
  8. Ertuğrul4155

Ertuğrul4155 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 10 ocakta iptal sorular açıklanacak resmi bilgi bu facedeki yazılanlar sınav sonuçu değil iptal edilenlerin sonucu herkes 10 ocağı beklesin

9. yenal

yenal TÜİSAG Üyesi

Aynen katılıyorum.

10. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

İPTAL YOK SÖZÜYLE MORALİM 0 OLMUŞKEN BEKİR KATAS BEYİN VAR DEMESİYLE TAVAN YAPTIM İŞALLAH DOĞRUDUR

11. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

ERTUGRUL BEY İPTAL VAR DİYİN LÜTFENNN

12. hakkı çelikten

hakkı çelikten TÜİSAG Üyesi

banu hanım size şu kadarını söylemeliyimki bu sınavda kesin iptal yada şık değişikliği olacak 5 soru var açıklandığında göreceksiniz.

13. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar günaydın, kesin d tipi yangın söndürücü sorusunda şık değişikliği olacakta sizce başka hangi soruda şık değişikliği olur?

14. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Sonuçta iptal sorular herkesin işine gelir ancak şık değişikliği puanımızın düşmesine sebep olabilir.

15. Ertuğrul4155

Arkadaşlar iptal sorular her zaman oldu yine olacak bariz 3 hata var kesin 3-4 soru iptal sorular yönetmelikleri haykırı sorular 1-2 soruda da şık değişikliği olucak merak etmeyin 10 ocak açıklanacak ama siz yine takibi elden bırakmayın

16. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Sizce hangi sorularda şık değişikliği olacak Ertuğrul bey, bir fikriniz var mı?

17. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

ya bi sitede arkadas suan ısg genel müdürüyle toplantıdayım sonuclar unda acıklancak iptal soru yok falan yazmış mahvoldum ama şimdi düzeldim işallah dediğiniz gibi olur

18. Ertuğrul4155

Selim bey sorusuna ve kaynak sorusuda itiraz edildi 2 sinden 1 kabul edilirse şık değişikliğine gider

19. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

Kokili, post: 130549, member: 78386"]izzet bey siz emin olamıyorsanız biz kendimizi camdan asagı atalım o zaman,işallah nescafe hepimiz gecelim[/quote]
    riskli bı olay atmayın kenfdızı:)
    bıde bısey dıcem bu ıbrahım demır Lav... kım durmadan kotu turkce kullanımı dıyor ...

Banu Kokili bu yazıya teşekkür etti.
  20. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

ertugrul bey şimdi beklentimiz salim bey d tipi ve gürültümü

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica