Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

olmıcak sadece yükselme olcak

2. ismail altunyay

ismail altunyay TÜİSAG Üyesi

NERDEN BİLİYORSUN

3. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

Artık bu iş kabak tadı vermeye başladı.Açıklayacaklarsa açıklasınlar hatalı soruları bizde ona göre yolumuza bakalım.BU nedir Kardeşim böyle??

pandakapanda bu yazıya teşekkür etti.
  4. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

ac oku biraz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. dogancengiz35

dogancengiz35 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla durumlar şöyle.. Şimdi bir şans tanındı ve bu şanstan 1 sene içerisinde en fazla 2 sınavdan faydalanabileceksin denildi. Şimdi bu şartlardan faydalanacak arkadaşlar;
    1) 2 defa c sınavına girmiş ve kazanamamış ise bir kere daha c sınavına girme hakkını elde etti ve şansı bitti. Ancak 21.12.2013 tarihinde normal hakkı olan 2.sınava giren arkadaşların hala sınav hakları saklıdır ki onlar B veya A sınavına girebilecekler.
    2) C sertifikası olan 1500 B'ye, 3000 günü olan ise A'ya girebilecek. Söz gelimi B ye giren kişi aldıktan sonra 1 defa faydalandığı için benim 1800 günüm var A yada müracaat edeyim diyemiyor.
    Özetle bu sınav hakkı bir defaya mahsus ama 2 sınav şeklinde verilmiştir. Ancak herkes birdefa istifade edebiliyor. Özellikle 2 sınav hakkını yitirmiş bir amcam, bu haktan yararlanıp C yi alıp ve daha sonra bir dilekçeylede A yı alayım derse o iş olmuyor. C si olsaydı olurdu ama C olmadığı için bu hakkı C yi alarak kullanmış oluyor. Umarım anlatabilmişimdir. Bu arada benim araştırmalarım sonucunda bildiklerim bunlar. Bağlayıcı olmasın teyit edin lütfen.

6. tatevo

tatevo TÜİSAG Üyesi

tamam teşekkür ederim. geçtiğimi düşünüyorum. inşallah hepiniz geçmişsinizdir...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Yanlış kaynaktan yanlış bilgiler öğrenmişsiniz. C sertifikan yoksa bile 21 aralıkta C aldıysan prim günlerinde A ve B için tutuyorsa dilekçe ile başvurunu yaparsın ve Şubatta yapılacak yükseltme sınavına gönül rahatlığı ile girebilirsiniz... Bende bu konuyu çok araştırdım ve son gelinen nokta bu. iyi günler

Banu Kokili bu yazıya teşekkür etti.
  8. dogancengiz35

dogancengiz35 TÜİSAG Üyesi

O mantıkla hareket edersek benim 2400 günüm vardı ve C sertıfıkam vardı. Öyleyse B yi aldıktan sonra B den A ya geçme şartı olan 1800 prim günü tamamladığım için gidip A ya başvuryaım öyleyse. Olur mu?

9. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Şubat'da sadece yükseltme sınavı olacağına dair söylentiler var ama resmi olarak yazdığı bir yer varsa lütfen belirtirmisiniz.

10. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Üstat yükseltme hakkını bir defa kullanabiliyorsun bu bir..
    ikincisi 2400 gün prim değil 2999 gün prim olsa A ya giremiyorsun 1500 ü geçmen A girme hakkı tanımıyor sana . A için 3000 gün şartı var.

11. Simurg942

Simurg942 TÜİSAG Üyesi

Yükseltme sınavına 1 defaya mahsus girilebiliyor. Ancak Aralıkta C yi alabilen yükseltme sınavına girebiliyor.

aim_mehmet bu yazıya teşekkür etti.
  12. famesss

famesss TÜİSAG Üyesi

C' yi aldıkta B' si , A' sı eksik kaldı.

izzett bu yazıya teşekkür etti.
  13. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

fames alıcaz işallah

14. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

15. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

bende A ya giricem inşallah:)

16. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

bi c yi kazanıyımda a yı düşünürüm

17. özgün çağrı MELENLI

özgün çağrı MELENLI TÜİSAG Üyesi

Yarin sınav sonuclarinin aciklanacagina dair bilgi alan arkadaslarda herhangi bir gelisme var mı? Buradan paylaşırlarsa sevinirim.

18. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

sınav sonucu degil itiraz sonucu bekliyorum hala ben

19. mstemel

mstemel TÜİSAG Üyesi

Iptal yok deniyor eğer yoksa hatalı sorulara mahkeme yolu ile itiraz edelim

20. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

nası olmaz ya bende onu anlamıyorum apartman riskini kapıcı ve yöneticimi yapacak bizim kapıcının okuması bile yok omu yapacak

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica