Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. HALİL İBRAHİM AKARSU

HALİL İBRAHİM AKARSU TÜİSAG Üyesi

üçüncü deneme ve 84 çok şükür

2. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

kesin cemaatin parmağı var?=??

3. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

yürü be suat kim tutar seni senden süper bir isg uzmanı olacak inanıyorum

4. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali için acaba kim itiraz etti allah razı olsun:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

kimin nasıl bir uzman olacağını bu sorular mı belirliyor sanıyorsun:)

6. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Rahatsız olan bir tek sensin, çünkü rahatsız eden de sensin. insanca sorunu çözmek istiyorum, bir kez daha söylüyorum mesajlarıma yorum yapma

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

hala dahamı tartışıyorsunuz :))

8. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

Şuan hatalı sorulara bir daha itiraz edelim arkadaşlar.Ben geçtiğime inanıyorum.Ama sınırda olan arkadaşlarım için tekrar itiraz ve dilekçe hakkı varsa kullanırım.

9. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

sanırım artık sorulara itiraz etme gibi seçenek yok fakat sınav sonucun geldiğinde 5 gün içinde sonucuna itiraz edebilme hakkın var

10. Mahmut ALHAN

Mahmut ALHAN TÜİSAG Üyesi

09/01/2014 – isggm.gov.tr – duyuru

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav SORULARINA YAPILAN İTİRAZLARA İLİŞKİN DUYURU

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 21 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU sınav SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ

İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 84 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (D) olarak düzeltilmesi,

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi

A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

İptali gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (3 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

11. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

anladım hayırlısı....

12. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bundan sonraki aşama mahkeme aşamasıdır ama o da uzun bir süreç...

13. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

14. murat içli

murat içli TÜİSAG Üyesi

bende 71 işallah böyle olur

15. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

banu hanım sizin c sınıfımı?

16. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

sonuçlar yarın mı açıklanacak 14 ocakta mı ?

17. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

aynen öyle o süreçte 4 kere sınava girilir.

18. ender başbuğ

ender başbuğ TÜİSAG Üyesi

dostum aynı benimde -1 +2 = 73 bi sıkıntı olmazsa inş

19. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Burda defalarca arkadaşlar şu şu sorulara itiraz etmeyin paranıza yazık dedim, açıklamalarını da yaptım. O kadar kabullenilmiş ki o soruların yanlış olduğuna, dinleyip anlamak yerine sataşmaya yer aradı bazıları, İbrahimfzk, fatih33 selam olsun hepinize...

20. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Yani tatlıyı yiyecek miyiz sen onu söyle ;) (Dilerim geçmişsindir ve bu gece stressiz ve rahat bir uyku uyursun)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica