Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Serhat İldan

Serhat İldan TÜİSAG Üyesi

İnternet üzerinden çözdüğüm deneme sınavlarından dolayı düşük tehlike sınıfını işaretledim .Benim içinde kötü oldu.Bu kadar kolay soramazlar diye; Ramazzaniyi son anda Paracelsus,,Voltmetreyi Ampermetre olarak değiştirdim :) 68 bekliyorum.

2. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

meb artık sınav sonuçlarını duyurularını 5ten sonra acıklıyor nedense yarın belkı açıklar sonucları. sınavı gıbı sınav sonucu açıklamalarıda saçma oluyor artık

3. Hülya1339

Hülya1339 TÜİSAG Üyesi

:D

4. ender başbuğ

ender başbuğ TÜİSAG Üyesi

bana da patladı bu şık değişikliği olcak iş değil iptal olması gerekirdi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

olur olur beklenir bunlardan hersey 3-5 kendını bılmez soru hazırlar cevap anahtarı hazırlarsa olacagı bu denetleme yok bısey yok adamlarda

6. codcag

codcag TÜİSAG Üyesi

iptaller zaten doğru yaptıklarım. şık değişikliğine gidilen sorulardan biri +1 diğerini ise ne işaretledim tam olarak hatırlamıyorum. düşükle orta tehlike sınıfı arasında gidip gelmiştim çünkü. günlerdir bu sonucu bekliyordum. şu halde 70 gibi görünüyor. ama bi tanesini yanlış hatırlıyorsam işim var :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

Neye göre Hilal hanım? Açık olarak belirtmiş yönetmelik.

8. ender başbuğ

ender başbuğ TÜİSAG Üyesi

Beyler size çok net bir açıklama yapacam... biz yırtınıyoruz bu sınavdan geçmek için ama bu sınavı geçtikten sonra da yapacak birşey yok sadece çaresizlikten başka birşey değil... oku oku bu duruma gel birde bu sınavla uğraş not yok bir şey yok kaynak yok doğru dürüst ve yönetmelikleri takip et ne değişmiş ne değişmemiş... ben 1 haftadır mersin de gezmediğim OSGB kalmadı 5-6 yere gittim şimdiden görüşeyim birşeyler öğrenip bu mesleğe adım atayım dedim ama hiç öyle göründüğü gibi kolay ve ihtiyaclı birşey değil malesef.... adamlar deneyim arıyor sanki 40 yıldır varmış gibi birde üstelik c sınıfını sallamıyorlar bile asgari ücreti bırakın pirimle çalıştırırız diyorlar... A sınıfı lazım diyorlar A sınıfıda en riskli grup hapse girenler bile var alcan maaş 2-3 bin düşünün ağlayarak sınava giriyoruz gelecekte bizi bekleyen tehlikeleri bile bile...

9. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

+1 ile +3 olmuş bende. 72 idi öncesi

10. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

çok abarttılar bu durumu isg uzmanı sanki bulunmayan hint kumaşı :D

11. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

ingilizce istiyorlar iki yıl dneeyim istiyorlar bilmem ne istiyorlar sanki ingilterede ingilizlere uzmanlık yapacağız bu ne böyle hangi ülkede yaşıyoruz arkadaşlar ...

12. VEDAT ATEŞ

VEDAT ATEŞ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar maalesef bir daha ki sınav ne zaman? Bilen var mı?

13. yenal

yenal TÜİSAG Üyesi

aynen 3. hakkım bende de aynı not

14. Ekrem Umut BAYDAR

Ekrem Umut BAYDAR TÜİSAG Üyesi

Ben tam sınırdayım..Hatta şu orta tehlike yapılan soruyla kaybımda oldu..Ancak bu sınavda birşey yoktu..Kolaydı bence ..Kendime kızdığım bir çok soru var..Doğruyu silip yanlış yaptığım..KAmuda zaten 2016 da geçiyormuş ..Bir süre bu stresten uzakta kalmak istiyorum

15. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar telefondan giriyorum nete şu ampermetre voltmetre sorusunun yazabilir misiniz

16. OSMAN CAY

OSMAN CAY TÜİSAG Üyesi

17. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

B kitapçığı soru 77
    Elektrik gerilimi aşağıdakilerden hangisi ile ölçülür?
    A) Termometre
    B) Direnç Ölçer
    C) Barometre
    D) Voltmetre

Cevap:D

18. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

Pardon, boşluk bırakmadığım için gülücük çıkmış. Cevap D

19. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

20. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler :) bir arkadaş ampermetreden bahsetmişte kafamı karıştırdı o soruda ampermetre yoktu diye

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica