Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

Rica ederim. Siz ampermetre deyince benim de birden kafam karıştı.

2. Burak Mert ÇAĞLAR

Burak Mert ÇAĞLAR TÜİSAG Üyesi

22 şubat fakat aralık sınavı gibi öteleyebilirler.

3. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

Bu sitede birisi yazmıştı benim de içime kurt düşürdü

4. muratggg

muratggg TÜİSAG Üyesi

sınav hakki dolanlar 11 ekim 2014 e kadar yapilacak sinavlara kursu yenilemeden girebiliyormus dogru mu??bu konuda net bilgisi olan cvp larsa sevinirim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Burak Mert ÇAĞLAR

Burak Mert ÇAĞLAR TÜİSAG Üyesi

evet doğdurur ekime kadar olan sınavlara girme hakkı var kurs yenilemeden. sanırım sadece şubat ve mayıs sınavı var ekimden önce

6. Geosoil

Geosoil TÜİSAG Üyesi

sanki millet burada 18001 yazmalı. aman tongaya düşmeyip bu soruyu boş bırakayım dedi. TAM BİR KEPAZELİK... YANLIŞIN DOĞRUYU GÖTÜRMEDİĞİ BİR SINAVDA NE KADAR CİDDİYET OLABİLİR Kİ? YANİ BÜTÜN SORULARI TEK ŞIK YAPSAN YAKLAŞIK 25 PUAN

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Geosoil

Geosoil TÜİSAG Üyesi

SONUÇ ELBETTE +1

8. Geosoil

Geosoil TÜİSAG Üyesi

bunlar ''iptal edilecek soruların ve şık değişikliği olması gereken soruların belirlenmesi'' konusunu da eline yüzüne bulaştırdı. bu siteyi takip etse daha doğru karar verebilirlerdi beceriksiz kepaze insanlar

9. sümeyra saçaklı

sümeyra saçaklı TÜİSAG Üyesi

benm 70 netm vardı iptal den +1 geldi, şık değişklikliği olan sorularımı zaten yalnıs die hesaplamıstım cevaplarımı hatrlamadığımdan doğru olma ihtimalleri yüksek ama yinede çoooookk korkuyorum 14 ocak gel artık

10. Geosoil

Geosoil TÜİSAG Üyesi

5 ten sonra açıklıyor olması bile bir korkaklık bence. gerçi ben cuma 5 te bekliyordum. hem araya hafta sonunu sokarlardı, daha kolay soğurdu bu aptallık

11. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

Sen yanmazsan ben yanmazsam nasıl çıkacak karanlıklar aydınlığa, cahil dediğin kimdir ? okuyupta ne okuduğunu bilmeyen mi? bilip te maske takarak dolaşan mı? dünya ya gelmiş en büyük devrimci Hz. Muhammed(SAV) kula kul olmayın diyor, banada kul olmayın ben sadece rehberim diyor, sizin klavuzu nuz Kuran-ı Kerim ondan şaşmayın, kul hakkı yemeyin, yetimi kollayın, adalet düsturunuz olsun diyor.

Eeeeeee hocalar siz nediyonuz bu işe, bu işte bir gariplikmi var, neden hocanın dediğini yap yaptığını yap ma !!!!! kime ait hangi topluma ait bir atasözü. Velhasıl kelam Hayyam gibi vur şarab'ın dibine , çalan da gitti, çalmayanda bu fani diyardan. Boş ver çalana zehir zıkkım olsun, yalanından dolanından bulsun mevlam ona bu dünya da vursun.

12. okanoo28

okanoo28 TÜİSAG Üyesi

Açıklanan şık değişikliği ve iptallerle beraber tam 70 puan hesapliyorum.. inşallah hayal kırıklığına uğramam.. hiçbirimiz uğramayız inşallah...

13. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şimdi diyelim c sınıfını kazandık hemen b sınıfına başvurabılecekmıyız çalışma gün sayılarımız yettıgı takdirde

14. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

sizin sonuç nasıl

15. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

anamometre veya hidrometre de kullanılabilir

16. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Açıklanan iptallerden +2 daha geliyor. Böylece 83 garanti oldu ancak cevabını hatırlayamadığım 6 soru daha var onları da yanlış kabul ederek. Haliyle onlardan da doğru olan çıkarsa alacağım puan da yukarıya çıkacaktır...

17. rıdvan yıldırım

rıdvan yıldırım TÜİSAG Üyesi

hayır yaw anemometre : rüzgar hızını ölçer , hidrometre: sıvıların özgül agırlıgı ölçer ne alaka gerilim ölçmede kullanmak ?

18. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

3. hakkımdı 63 6 derken 73 çok şükür herkese nasıp olsun

19. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

20. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

herkes uyudu ama ben meb sayfasında pusu kurmuş durumdayım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica