Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

aaaa büyük harflerle yazdıgım için uyarı cezası gelmiş bu ne yaaa ben bilmiyodumki insan önce uyarır sonra ceza verir dimi

2. Hilal2006

Hilal2006 TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim bilgilendirme için.
    Sanırım dün gözüm görememiş üzüntüden...

3. Hilal2006

Hilal2006 TÜİSAG Üyesi

Başarılı olan arkadaşların inşallah herşey gönüllerince olsun. Biz kalanlara da daha çok çalışma ve daha çok sanş umarım.

4. xman

xman Banned

hılal herseyın hayrlısı uzulme ...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

hilal hanım daha kesin belli olmadı umutsuzluga kapılmayın

6. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Hilal hanım şuan kaç bekliyorsunuz? Üzülmeyin gerçekten önceki sınavlarda giren arkadaşlarımdan bekliyorum, kalacağız derken birçoğu geçti.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. xman

xman Banned

ibrahımdemır banlanacaksın

8. xman

xman Banned

banu bu adamı sıkayet ettınzmı

9. xman

xman Banned

ıbrahımdemır ı

10. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar gunaydin herkese g.antepten kim var

11. xman

xman Banned

12. ssecret

ssecret TÜİSAG Üyesi

sınav açıklanması 14 ocaktı bu gün açıklanma ihtimali var mı?teşekkürler

13. klavikula55

klavikula55 TÜİSAG Üyesi

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav SORULARINA YAPILAN İTİRAZLARA İLİŞKİN DUYURU
    Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 21 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.
    İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
    21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU sınav SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ
    İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 84 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (D) olarak düzeltilmesi,
    C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)
    A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi
    A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi
    B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    İptali gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.
    A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (3 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)
    A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

14. xman

xman Banned

keşke senı sevındırebılsek:)

15. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Banu hanım malesef bende aldım o uyarıyı :) ondan sonra pc lerdeki caps Lock 'u küçük harfe ayarlayıp iptal ettim :)

16. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

tuısag başkanı levent kavlak bugün açıklancak diye mesaj atmış ama bilemiyorum

17. klavikula55

klavikula55 TÜİSAG Üyesi

18. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar inşalah bugün açıklanır da bu stresten kurtuluruz. 14 ocak'ı beklemek kolay olmayacak hele ki bugün açıklanacak iddaalarının ayyuka çıkması ile.. umarım hepimiz geçeriz, kritik durumda olan arkadaşlar özellikle!!

19. klavikula55

klavikula55 TÜİSAG Üyesi

açıklandı ya

20. MUSTAFA CEBECİ

MUSTAFA CEBECİ TÜİSAG Üyesi

dün bi arkadaş az kaldı açıklanıyo falan dediydi açıklandıydı iptaller:) sınavla ilgili bir fikri yok mu acep bugün açıklansa da bu kadar insan stresten kurtarsa

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica