Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ttopdemir

ttopdemir TÜİSAG Üyesi

Banu Hanım ben açıklamayı bulamadım rica etsem o açıklamayı yapıştırabilir misiniz mesajınıza? Bu arada doğum gününüz kutlu olsun.

2. brsmtn

brsmtn TÜİSAG Üyesi

Levent KAVLAK ya bilecek hepimizin gözünde büyüyecek ya da balon gibi patlayacak bütün inandırıcılığını kaybedecek :)

3. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

benim dogumgünüm degil yinede tşkler levent beyin yazdıgını yuklarda aynen kopyala yapıştır yaptım arkadasım yine yapayım
    Levent KavlakDeğerli Meslektaşlarım,sınav Sonuçları Bugün belli olacak.

4. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

öğle yemeğinden sonra açıklanacak diyorlar bugün cuma tabi, memurlar cumaya gidicekmiş bi de sanırım doğal olarak cumadan sonra açıklanma ihtimali yüzde 76 seviyelerinde dedi ankarada müdürlüğe gittim adamlar usanmış artık gelen gidenden

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Banu Kokili bu yazıya teşekkür etti.
  5. ttopdemir

ttopdemir TÜİSAG Üyesi

Neden böyle düşünüyorsunuz? Bence sadece bir duyumunu paylaştı. Ki bunu bizim ne kadar merakla beklediğimizi bilerek yaptı. Kısaca size katılmıyorum.

6. brsmtn

brsmtn TÜİSAG Üyesi

bu kadar insanı desteksiz bir duyumla umutlandırmak ne kadar mantıklı olabilir umarım duyumu sağlam kaynaktandır da boşuna ümitlenmiyoruzdur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Yok hayır bu düşüncene katılmıyorum, Levent beyin bunda en ufak bir çıkarı yok ki böyle bir riske girsin... Hem sonra Levent beyin çabaları, çalışmaları hepimizin malumu... Haksızlık etmeyin lütfen... Şakası dahi hoş değil..

8. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

kesin mi.hani 14 ünde deniliyordu

9. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

sonuçlar bugünmü açıklanıyormuş fatih

10. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

Levent Bey çok uğraş veriyor arkadaşlar.Kendisini kesinlikle tanımıyorum fakat ne zaman telofan açsam hiçbir zaman başından atmadı.Kendisi benim şahsi fikrim çsb nin başına gelmeli.

11. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

arkadaslar son kez yazıyorum kesin degil kevent kavlak bey dün gece 3 de ısgfrm face sayfasında aynen sunu yazmış kopyala yapıştır yapıyorum
    Levent KavlakDeğerli Meslektaşlarım,sınav Sonuçları Bugün belli olacak.

12. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

Bakanligi arayan oldumu? Veya gidip soran?

13. okanoo28

okanoo28 TÜİSAG Üyesi

14. brsmtn

brsmtn TÜİSAG Üyesi

bende saat gibi :)

Banu Kokili bu yazıya teşekkür etti.
  15. okanoo28

okanoo28 TÜİSAG Üyesi

bu arada benim bilgisayarımdaki sorundan dolayı kitlenmiş.. kusura bakmayın :)

16. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Leven Bey adamın dibidir arkadaşlar. Ben bizzat tanımıyorum ama yaptıkları ve tanıyan kişilerin yorumları bu yönde. Bence haksızlık etmeyelim.. Destekleyelim her ortamda ve birbirimize sahip çıkarım.. Cuma hutbesi gibi oldu ama gerçekler arkadaşlar :)

17. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

72 :)

18. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

gülşen hanım sınırdaydınız yanlış hatırlamıyosam son durum nedir

19. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

stress ne zor şey

20. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav sonuçları bugün mü açıklanıyor ?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica