Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Yemekten olma boşu boşuna öğlenden sonra açıklanır. Hatta cuma namazından sonra açıklanır. Mayıs sınavı cuma çıkışı bakmıştım açıklanmıştı. Ağustosun saatini hatırlamıyorum ama sanki o da o saatlerdeydi.. Aç kalma bence boşu boşuna yazık değmez :)

2. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

agustosta öğle saatiydi iyi hatırlıyorum

3. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Yahu nedir bu asgari ucretle calismayin telkinleri size ne oluyor herkes istedigi ucretle calisir millete akil vermeyi birakin bi akil sizdemi var herkes ne fiyatla calisacagini bilir hep bu frm da da ayni akil vermeler var git sen 10000 tl iste oyle kolay degil kardesim sen 5000 istersin ama birde verirlermi onu hesaba kat lutfen artik bu akil vermeleri birakin herkes isine baksin

4. ebruyılmaz

ebruyılmaz TÜİSAG Üyesi

Aynen katiliyorum bu kadar tehlikeli ve siki sorumluluk gerektiren meslegin ayaklar altina alinmasi bu kadar kolay olamaz.herkes gorevini ciddiyetle bilgisiyle yaparsa basarili olacaktir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

O zaman hiç durma yemeğini ye gel sen.. Acele et ama yakındır açıklanması ama yemek yemeden gelme :D

6. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

agustosta öğle saatiydi iyi hatırlıyorum
    yok valla acıklanmadan yemıcem canım bile istemiyor heyecandan

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. trgan

trgan TÜİSAG Üyesi

Açıklanacağına dair bilgiyi nereden aldınız. sınav duyurusunda 14 ocak yazıyor.

8. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Bu işin maaş kısmı ÇSGB bakanlığında olmalı ve işveren vs kişilerin elinde olmamalı. Ücretler belirlenir işveren yada OSGB sahibi kimse parayı kuzu kuzu ÇSGB ye yatırır. Onlarda İSG uzmanına maaşlarını yatırır. Bu işin standardı budur. Gerisi tamamen insanların emeklerini sorumluluklarını sömürmektir...!

trgan bu yazıya teşekkür etti.
  9. sıpaydi

sıpaydi TÜİSAG Üyesi

herkesin hakkında hayırlısı olsun. piyasada 1500 liraya başlayanda 3500 liraya başlayan arkadaşlarda gördük. elbet hepimizin kısmeti çıkar bir yerden . hele şu sertifikayı alalımda =)

10. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

yukarıları oku arkadasım

11. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Banu iyice sohbet yerine çevirdin burasını, anasayfada sohbet yeri de var haberin yoksa söyleyim....

12. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

hmm cezan bitmiş anlaşılan

13. ebruyılmaz

ebruyılmaz TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar piyasayi lutfen dusurmeyin bu kadar zor ve dikkatli yapilmasi gereken bir meslek iken cok basit bir is yapmiyorsunuz bulundugunuz isyerini mmukemmel hatta avrupa standart larinacikarmaya calisiyorsunuz ondan sonra gelmis asgari ucret diyorsunuz siz teknik adamsiniz herkese kolay gelsin

14. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

ne cezası ya:)

15. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

hmm cezan bitmiş anlaşılan
    :)

16. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Tibet bey akıl herkeste var ama önemli olan o aklı iyi kullanmak da . bizler burada fikrimizi söylüyoruz bu işi yapacaksak en iyi şekilde yapıp hakkını vermek gayesi ile, sen istediğin fiyata istediğin yerde çalışabilirsin özgürsün, ama burada yorum yazan insanlarada '' bir akıl sizde mi var diyerek'' cevap vermek hiç hoş değil. yazılan yorum hoşuna gitmiyorsa okuma kardeşim kaale alma git bildiğini yap.

17. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

ceza almadım ki ben banu, neden ceza alayım.. Ne zaman önemli birşey mi var acaba diye baksam, senin mesajın var, facebookta sohbet ediyorsun sanki... Sohbet yeri var, onu söylemek istedim sana o kadar..

18. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

ne sohbeti arkadasım burda heyecanımızı paylaşıyoruz herkes beklemede ama yok sen hoşnut degilsen katılmazsın o baska

19. devılsprayer

devılsprayer TÜİSAG Üyesi

iptal edilen soruşar dha dün belli oldu 105000 kağıdı 1 günde okutmalarını ve açıklamalarını beklemek biraz hayalci bir yaklasım değil mi! 14 0cak tarihini bekleyin ve hayatınıza devam edin hersey insanlar için..bi de iptal edilen sorulara üzülen arkadaslarım keske 70 soru iptal olsaydı da herkes geçseydi..

20. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Burada kimse kimseye akıl vermez, veremez , biz bir sohbet çerçevesinde edinilecek mesleğin ciddiyetinden bahsediyoruz. Siz niye böyle heyecan yaptınız.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica