Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. devılsprayer

devılsprayer TÜİSAG Üyesi

iptal edilen soruşar dha dün belli oldu 105000 kağıdı 1 günde okutmalarını ve açıklamalarını beklemek biraz hayalci bir yaklasım değil mi! 14 0cak tarihini bekleyin ve hayatınıza devam edin hersey insanlar için..bi de iptal edilen sorulara üzülen arkadaslarım keske 70 soru iptal olsaydı da herkes geçseydi..

2. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Oku frm bastan sona diger yorum sayfalarini tartisma alanlarini hep ayni seyi yaziyorsunuz herkese aciz muamelesi yapiyorsunuz milletin akli yokmu hangi fiyatin yettigini bilmiyormu insanlar zor durumda bir is olsada ekmek gotursem dusuncesinde herkes ister cok paraya calismak ama siz hayat hep toz pembe goruyorsunuz benimde ihtiyacim yok ama baskasinin ne durumda oldugunu nereden bileyim belki adama 200 tl yetiyor sana ne ki adam riski goze almis sizler hep kendinizi dusunuyorsunuz kimse kabul etmesin ben daha yuksek paraya calisayim git kendini kabullendir gelistir firmalar pesinden kossun burda bir firma var hergun is kaxasi oluyor cok para veriyorlar ama kimse kabul etmiyor uzmanligini a sinifi mufettis bile reddetti git boyle is bul kendine guveniyorsan buna sinirleniyorum ben yosa istedigini dusun istedigini yaz fikirlere sagili ol diyorsun okuma diyerek sende benim fikrime saygili olmuyorsun o zamn dusuncen yanlis burda basliga dikkat edinfrmda iptal edilmesi gereken sorular yaziyor adi akil istermisiniz olsaydi o zaman sana katilirdim istersen sende oyle bir baslik ac oraya fikirlerini yaz o zaman okumak zorunda kalmam ben burayi iptal edilen sorular icin ve sınav aciklanmismi onu gorebilmek icin kullaniyorum boyle mesajlari gorunce ister istemez stresten sinirleniyor insan lutfen rica ediyorum herkesin akli var kimseye akil vermeye calismayin

3. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

İnşaallah diyelim ama şahsi fikrim bugün açıklanmaz....

4. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

son 210 dakika

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Gamze BALCI

Gamze BALCI TÜİSAG Üyesi

Ya heyecan yapmayın sağlam bi bilgimi bugün açıklanacağı

6. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

kesin olamamakla beraber evet

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. beburduyem

beburduyem TÜİSAG Üyesi

İyigünler arkadaşlar;
    Bundan önce yapılan sınavlarda ki süreci bilmediğim için soruyorum;
    İlan edileceği belirtilen tarihten önce sınav sonuçlarını açıkladıkları oldu mu?

8. Gamze BALCI

Gamze BALCI TÜİSAG Üyesi

9. ozrec

ozrec TÜİSAG Üyesi

bugün açıklanacağını sanmıyorum site yöneticisi veli kavlak beyin bu siteye online giriş sayısını arttırmak ..

10. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Ar
    arkadaşım biz kimseye aciz muamelesi yapmıyoruz ki insanların bu işe ihtiyacı olduklarının da çok iyi farkındayım ama sen bu telkinleri telkin olarak almıyorsun olayları biraz çarptırarak ve demogojiyle harmanlayıp yorumluyorsun. Burda herkes aynı şeyi istiyor bugün sen giderde 3000 tl lik bir işi 1000 tl ye sırf ekmek kapısı olsun diye kabul edersen bu işten kimse ekmek yiyemez ve mağdur olur . çorba parasına İş Güvenliği Uzmanlığı yapmak bunun adı !!! birde tabi aç gözlü insanlar var ki onlarda 3- 5 yer bağlayım bana yeter düşüncesi ile 750-800 tl (aylık) 'ye anlaşıyorlar, burada başka bir meslek yapmıyoruz yapılan iş teknik ve son derece önemli ve riskli bir iş, sadece isteğim alınan bu riskin karşılığını almak BEDAVAYA yapmamak. ayrıca burasının iptal edilen soruların tartışıldığı bir forum sayfası olduğunun çok iyi farkındayım kardeş. senden ricam benim yazdıklarıma bir daha yorum yazma seni uyarıyorum , biz senle çok ayrı dünyalarda yaşıyoruz düşünce olarak .... eğer ki dayanamayıp yazmak istersen de önce yazdıklarımı anlamaya odaklan, ne dediğimi anla sonra zaten beni anlarsın. ve sakın benim yazdıklarımdan, insanlara akıl verme gibi bir düşüncem olduğunu çıkarma. Herkesin aklı kendine yeter bununda farkındayım.

11. brsmtn

brsmtn TÜİSAG Üyesi

bende öyle düşündüğümü belirttim taşlayacaklardı beni :) aman ha duymasınlar

ozrec bu yazıya teşekkür etti.
  12. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Tibet Duman, senin Türkçe öğretmenin görme özürlüydü herhalde. Yahu arkadaş bu nasıl bir yazı böyle? Yazının içinde 1 tane bile nokta ve virgül yok!!! İnan ki yazdığın yazıyı zar zor okudum. Lütfen yazdığınız yazıyı okuyanları da düşünün biraz. :)

13. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

14. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar bugun aciklanacakmi bilen varmi?bakanliga giden arayan soran varmi?

15. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Haklisin kardes kusura bakma turkcem kotudur ogretmenimi suclayamam ama frmda ben kimsenin imla kurallarina dikkat ettigini gormedim neyse sonucta anladiysan problem yok

16. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bu görüşe aynen katılıyorum. Zira bir sabah bakıyoruz ki akşamdan sabaha kanunlar çıkıyor, yönetmeliklerde değişiklikler oluyor. Bahsettiğiniz hususların olmaması için hiç bir sebep yok. Zira devletin bu konuda açığı oldukça fazla. Hem İSG'yi tam anlamıyla yerleştirmek hem de uygulanırlığını denetleyebilmek adına devletin bahsettiğiniz gibi bir adım atması gerekmektedir.

17. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Birde bu veli kavlak bjk li futbolcu degilmiydi ya o da mi sinava girmis.

18. brsmtn

brsmtn TÜİSAG Üyesi

meirelesi oyundan attıran :p

19. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Ne demek uyariyorum tehditmi ediyorsun

20. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

levent olcak leventttttt ne velisi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica