Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

sanki açıklanıyooooooooooooooooo

2. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

senin bilğisayara bişiler olmasın

3. yasemin28

yasemin28 TÜİSAG Üyesi

gayet normal ..bişey olmuyor

4. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

sanki açıklanıyooooooooooooooo

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Adem kardeşim artık KPSS için bizden yaş geçti gitti. Ama düşüncenize aynen katılıyorum...

6. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

:hayır::hayır::hayır::hayır::hayır::hayır::hayır::hayır::hayır:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

pc nin gazabına uğradık :utanmış: kalpten gidecektim....

8. msxmsx

msxmsx TÜİSAG Üyesi

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav SORULARINA YAPILAN İTİRAZLARA İLİŞKİN DUYURU

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 21 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU sınav SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ

Sadece C sınıfı İş Gvn. Uzm. Yazıyorum.

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi

A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

Kaynak ;http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_itiraz_duyurusu

9. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Fat
    Fatih bey sizin için yasa yıda değiştiririz merak etmeyin çünkü ülkemizde kişiye uygun yasa iş ilanı falan normal biliyorsunuz :)

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  10. ENDERSİM62

ENDERSİM62 TÜİSAG Üyesi

baktıkça zaman geçmiyor ben çıkıyorum ....

11. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

12. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Hayırlısı olsun ne diyeyim :)

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  13. hosta

hosta TÜİSAG Üyesi

21 Aralık 2013 C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı sınav Sonucunuz Nedir ?
    Konusuna birşeyler yazılmış biran açıklandığını düşünerek bakanlığın sayfasına girdim. Bu ne ya arkadaşlar, heyacan vermeyelim lütfen.

14. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar iyi kötü hepimiz burda aynı amaç için toplandık , aranızda Ankara ya yolu düşen olursa muhakkak görüşmek isterim misafirim olursunuz inşallah bir gün cep Tel: 0 506 930 18 19 saygılarımla :)

15. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

sizin yazıyı görünce bende aynı şeyi sandım yapmayın böle

16. ebruyılmaz

ebruyılmaz TÜİSAG Üyesi

artık insanlar panik ataklıktan isimleri bile şaşırdılar.Artık insanları kabuğuna sığamaz ettiler MEB yada ÇSGB den net doğru bir açıklama gelsin lütfennnnn.....

17. ebruyılmaz

ebruyılmaz TÜİSAG Üyesi

artık insanlar panik ataklıktan isimleri bile şaşırdılar.Artık insanları kabuğuna sığamaz ettiler MEB yada ÇSGB den net doğru bir açıklama gelsin lütfennnnn.....

18. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

Bu isg beni kalp hastası edecek sanırım.

19. ebruyılmaz

ebruyılmaz TÜİSAG Üyesi

20. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

beni etti bile

21. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

meb 5 ten sonra açıklamayı alışkanlık etmiş.. Panik yapmayın arkadaşlar daha erken:)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica