Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

ha gayret 5 buçuğa bişey kalmadı

2. Semih Akar

Semih Akar TÜİSAG Üyesi

Saat 17.30. Umarım bir mucize olur :)

3. altinha009

altinha009 TÜİSAG Üyesi

açıklanmadı..neyse p.tesi açıklanır herhalde

4. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

evet açıklanmadı neyse hayırlısı olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. MUSTAFA CEBECİ

MUSTAFA CEBECİ TÜİSAG Üyesi

ya Levent bey yanlış.duyum aldı ya da bugün açıklanacak demedi feyk çıktı olay.böyle bir topa girmez.diye düşünüyorum emin olmasa.hayırlısı artık napalım

6. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

Ya valla bende bi okuyup çıkayım diyorum forumu cvp yazmadan geçemiyorum sonra tepki oluyo haklısın arkadaşım vallahi ne doğru söyledim bilgisayar başında geçen vakte yazık. Neyse ya nasılsa herkes bildiğini yapıyo

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mrc83

mrc83 TÜİSAG Üyesi

Iptal öncesi 72 doğrum vardı.

8. özgür demir

özgür demir TÜİSAG Üyesi

sorular açıklandı bugun öğlen 1 gibi baktım ben..... milletin sesi kesildi galiba 2 iptal 2 değişen cevabı görünce.... 69 da kaldım ne kötü bi durum anlatamam...

9. özgür demir

özgür demir TÜİSAG Üyesi

sorular açıklandı bugun öğlen 1 gibi baktım ben..... milletin sesi kesildi galiba 2 iptal 2 değişen cevabı görünce.... 69 da kaldım ne kötü bi durum anlatamam...

10. özgür demir

özgür demir TÜİSAG Üyesi

iptal den önce 68 dim... yangın sorusunda yanlış cevap verdikleri bankoydu bende c yaptığım için 69 la bi tane iptal edilecek sorunun bana vurmasını bekledim tam 20 gündür... bügün direk iptal olan sorulara baktım B grubu iptal sorularından 31. soruyu görünce çok sevindim çünkü yanlış yapmıştım... 70 oldu dedim kendimce... sonra 41. soruya baktım doğru saymıştım bu soruyu bu yüzden beni etkilemedi... sorun değil dedim... sonra şıkkı değişenlere baktım beklediğim gibi 84. yangın sorusunun şıkkı değişmişti onuda geçtim 88. soruyu b)düşük tehlike yapmıştım c)orta tehlikeye çevirdiler... doğru yaptığımı düşündüğüm soruyu yanlışa çevirdiler... şimdi 69 da kaldım... ne şanssız kötü bir durum bu yaa.. sabahtan beri yönetmeliğe bakıyorum binaların yangından korunması yönetmeliğinde EK1-A da düşük tehlikeli olarak Okullar ve diğer eğitim kurumları(belirli alanları ), büolar (belirli alanları ) , hapishaneler yazıyor.... şimdi bu durumda neden sorunun iptalini yapmıyorlarda şıkkını değiştiriyorlar anlamıyorum.... sonuçlar açıklandıktan sonra 5 gün içinde itiraz etme hakkımız varmış... itiraz etsem birşey değişirmi acaba arkadaşlar? bana bu sorunun cevabını yönetmeliğe göre kesin ve net bi şekilde cevabı orta tehlikedir diyen arkadaşlar varmı?

11. özgür demir

özgür demir TÜİSAG Üyesi

iptal den önce 68 dim... yangın sorusunda yanlış cevap verdikleri bankoydu bende c yaptığım için 69 la bi tane iptal edilecek sorunun bana vurmasını bekledim tam 20 gündür... bügün direk iptal olan sorulara baktım B grubu iptal sorularından 31. soruyu görünce çok sevindim çünkü yanlış yapmıştım... 70 oldu dedim kendimce... sonra 41. soruya baktım doğru saymıştım bu soruyu bu yüzden beni etkilemedi... sorun değil dedim... sonra şıkkı değişenlere baktım beklediğim gibi 84. yangın sorusunun şıkkı değişmişti onuda geçtim 88. soruyu b)düşük tehlike yapmıştım c)orta tehlikeye çevirdiler... doğru yaptığımı düşündüğüm soruyu yanlışa çevirdiler... şimdi 69 da kaldım... ne şanssız kötü bir durum bu yaa.. sabahtan beri yönetmeliğe bakıyorum binaların yangından korunması yönetmeliğinde EK1-A da düşük tehlikeli olarak Okullar ve diğer eğitim kurumları(belirli alanları ), büolar (belirli alanları ) , hapishaneler yazıyor.... şimdi bu durumda neden sorunun iptalini yapmıyorlarda şıkkını değiştiriyorlar anlamıyorum.... sonuçlar açıklandıktan sonra 5 gün içinde itiraz etme hakkımız varmış... itiraz etsem birşey değişirmi acaba arkadaşlar? bana bu sorunun cevabını yönetmeliğe göre kesin ve net bi şekilde cevabı orta tehlikedir diyen arkadaşlar varmı?

12. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

değişme ihtimali zor bir süreç ama dilekçe ver tabii ki.

13. Bunyamincicek

Bunyamincicek TÜİSAG Üyesi

hişbirşey değişmiyecektir. Bende o şekilde sınırda kaldım. Çalışmaya devam..

14. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Özgür bey sizinle aynı şekilde oldu benimde bende tam sınırdayım ve bana da sadece +1 puan geldi ve sizin işaretlediklerinizin aynısını yaparak +1 geldi, bende düşük tehlike dedim ki zaten sonuçta o dur. Onun değişeceğini hiç düşünmemiştim o kadar iptal olması gereken soru varken , yani bende sizin ibi bu sorunun -1 getirmesi yüzünden sınırdayım.

15. hakkı çelikten

hakkı çelikten TÜİSAG Üyesi

nescafe o sorunun değişeceği belliydi zaten en yeni yönetmeliğe göre orta tehlikedir. bu tür yerler bu soruda bi sıkıntı yoktu zaten değişeceği bankoydu.

16. yenal

yenal TÜİSAG Üyesi

bir şey değişmez,18 mayıs 68 18 ağustos 69 ve idari mahkemeye dava açmış biri olarak konuşuyorum,hiç fren yapma 23 şubata hazırlan biliyorum 69 dan sonra insanın şevki kırılıyor ama biraz ısrarcı ol.

17. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

sınav öncesi çözdüğüm BATI EĞİTİM KURUMLARI'nın denemelerinin yüzünden;

"Orta Tehlike" ve "Vinç" sorusunu yanlış yaptım..!

18. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Bu konuda çok şikayet var . maalesef bazı eğitim kurumlarının bilgileri, ya güncel değil ya da yanlış.

19. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

Haklısınız Adem Bey; Allah'tan 73-74 civarı bekliyorum, yoksa çok üzülürdüm.

20. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Hayırlısı ile olur inşallah. Zor bir süreç , hiç başlamasak bu işe en başından neyse ama... bir kere başlayınca, işin içine girince almak farz oluyor belgeyi, ama tabi alana kadar da bayağı bi yıpranıyoruz :) Umarım herkes için iyi olur sonu.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica