Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. forfon 06

forfon 06 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar hangi sorular iptal veya değişti ?

2. famesss

famesss TÜİSAG Üyesi

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_itiraz_duyurusu

3. Demet GÜRPINAR

Demet GÜRPINAR TÜİSAG Üyesi

Artık sorulara itiraz edilmiyor. sınav sonucuna itiraz edilebiliyor..

4. Demet GÜRPINAR

Demet GÜRPINAR TÜİSAG Üyesi

O soru orta tehlike olacaktı..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. squesma

squesma TÜİSAG Üyesi

14 ocak kesin tarihtir lütfen resmi bilgilere itibar ediniz.

6. omer atci

omer atci TÜİSAG Üyesi

Sabredin 14 üne az kaldi ;)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. sevgi aksu

sevgi aksu TÜİSAG Üyesi

Kimse birşey söylemesede belki erken aciklanir diye herkes zaten gün boyu pc başında sayfa yenileyip duracak :)

8. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

Salı öğleden sonra rahat olun yarın bosa çabalamayın..

9. Burak KESEN

Burak KESEN TÜİSAG Üyesi

suatt25 arkadaşım burası aynı amaç için emek veren kişilerin toplanıp birbirine destek verdiği bir forum. Muhtemelen sen de aynı amaç için çırpınıyorsun ki buradasın. 176 sayfa konuşma oldu gördüğün gibi ve bunların içinde yalan yanlış duyuru yapanlar yüzünden insanların kafası karıstı. Şimdi sen de aynı şekilde yarın açıklanacağını iddaa ediyorsun.Bu yüzden dislike yaptım bende ama aşağı doğru konusmaları okuduğumda gördüm ki ona buna sataşıp durduk yere gerginlik yaratma çabasındasın. Bence dikkat etmelisin. Bu mesajdan sonra da cevap yazmam, klavye basında gerilip kimsenin canının sıkılmasına gerek yok...
    İyi geceler...

yenibirdost ve Burak Mert ÇAĞLAR bu yazıya teşekkür etti.
  10. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Burak Mert Çağlar??

11. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Beyler gece gece hiç başlamayın, kalp kırmayın ha yarın ha salı ne farkeder. Açıklansında o bize yeter. Umarın 14'ünü de geçmez işte bu tek temennim

12. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım konuyu saptırma sen beni yalancılıkla suçladın burda ona göre cevap verdim bende.. Ben burda gerginlik yaratma çabasında değilim. Gerginliği yaratan sensin şuanda, bırak insanlar neye inanırlarsa inansınlar yarın sınav sonuçları açıklanırsa ne yapçaksın!!! Zaten 2 gün kalmış şurda her halükarda insanlar bakıcak zaten yarın da açıklanmış mı diye, gereksiz yere zırvalamak, insanların üstünü karalamak peşindesin... Ben arkadaşımın bana dediğini söylüyorum sadece yalan borcum da yok kimseye, hee açıklanır açıklanmaz orası ayrı konu.

13. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

adam yalancısın diyor bana resmen baksana, ben ne yapayım şimdi cevap vermeyim mi? Dediğin gibi zaten 2 gün kalmış.. Bana inansalar sanki nolcak, inanmasalar nolcak.. Sanki ben onları başka siteye yönlendiriyorum burda açıklancak bakın diyorumm gerçekten gereksiz konuşuyor çok..

14. Burak Mert ÇAĞLAR

Burak Mert ÇAĞLAR TÜİSAG Üyesi

Birader sen diyosun ki yarın açıklanacak neye dayanarak söylüyosun soranlara bi arkadaş söyledi diyosun sen burdaki insanları salak mı zannediyosun yaa sıf milletin kafasını karıştırmak için olur olmadık şeyler yazıyosun işin gücün yok mu kardeşim senin yaa tövbeee tövbeee

Burak KESEN bu yazıya teşekkür etti.
  15. exaltedz

exaltedz TÜİSAG Üyesi

sınavı kazanamadığını öğrenen yada sınırda olan çapulcular forumu kirletiyo şuanda :D ama bu insanlara ne burda ne iş hayatnda ekmek yok bunu bilin :D

16. Burak Mert ÇAĞLAR

senin dediğinle benim dediğimin arasında kini fark edemeyeceğini tahmin ettim, sen ilk önce git ahlak dersi al kardeş kullandığın kelimelere bak Allah aşkına

17. Burak Mert ÇAĞLAR

neyin derdindemiyiz :) asıl o soruyu sen kendine sor dostum :)

18. Burak Mert ÇAĞLAR

o ben değilim arkadaşım :) şaka gibisin resmenn yaa Burak Kesen i ben zannetmiş adam :)

19. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

senden mi öğrencem ahlak dersini, insnlar her halükarda bakıcak diyorum açıklanmış mı diye anlamıyorsan git at kendini biyerden..

20. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

ben bişeyin derdinde değilim aldığım duyumu paylaşıyorum sadece..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica