Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Burak Mert ÇAĞLAR

Burak Mert ÇAĞLAR TÜİSAG Üyesi

sen direk açıklanacak demişsin belki açıklanır dememişsin. direk net söylemişsin bundan bunu anlıyorum yani

2. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

arkadaş senin sıkıntın ne sen bana onu söyle.. İnsanlardan sanane isteyen inanır isteyen inanmaz , İnsanları salak yerine koyan biri varsa o da sensin .. Çünkü akıl veriyorsun yok inanmayın yok bilmem ne.. Kafa karıştırcak bişey söylüyoruz sanki ayy allahımm

3. Burak Mert ÇAĞLAR

asıl sıkıntı sende dostum, tabiki kafa karıştırıyosun birader neye dayanarak söylüyosun yok arkadaş var yok bilmem ne yarın açıklanırsa piyangon tutacak başka bişey yok yani

4. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

açıklancak veya açıklanmıycak ... böyle bir duyum aldım diyorumm, bunda kötü bir anlam çıkaran sensin.. Kesin açıklancak dedi arkadaşım ban onu söylüyorumm ama anlam karmaşası yaratıyorsun..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

ya arkadaş yarın açıklansa bana ödül mü vercekler ve piyangosu ayy allahımm neyin tribi bu sendeki...

6. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Kafa karıştırdığım falan da yok, sonuçta insanlar yarın bakıcaklar mı açıklanmış mı diye?? tabikide pc başında olanlar bakıcak veya nette olanla,r bunda hiçbir sıkıntı yok ortamı gercek bişey de yok..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Burak Mert ÇAĞLAR

tamam arkadaş herkes bakacak bende bunu diyorum fırsat buldukça girin bakın diyorum, senin gibi net bişey demiyorum. haa dediklerin doğruysa tamam gerçekten teşekkür ederiz ama doğru değilse Allah la arandaki vicdan meselesidir dostum. bana inandırıcı gelmediğin için şahsi yorumumu yaptım hepsi bu

8. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Sen kendi fikrini söylersin ama beni yalancı konumuna sokarsan burda bende cevabını veririmm.. Sen beni tanıyor musun?? nasıl bu kadar emin konuşuyosun yalan attığıma dair ?? sıkıntı ordaa anladın mı idrak ettin mi şimdi??

9. Burak Mert ÇAĞLAR

daha önceki yazışmalarından konuşma tarzından az çok belli senin profil kardeş idrak ettim merak etme. . .

10. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

hangi yazışmalardan söz ediyorsun.??. O yazışmalardan benim yalancı olduğumu anladın öyle mi?? Arkadaş bence tamam konuşma, bişeyi paylaştığıma pişman ettiniz zaten beni ...

11. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

Artık açıklansında kurtulalım yaa böyle olmuyorrr...

12. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

aynen emre hafta sonumda iğrençti bu yüzden

13. ibocan

ibocan TÜİSAG Üyesi

günaydın arkadaşlar bu gün açıklanma ihtimali varmı

14. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

GÜNAYDIN BASKA SİTELERDE BUGÜN AÇIKLANCAK DİYENLER VAR AMA NE DERECE DOĞRU BİLEMİYORUM ARTIK hiçbişeye güvenemiyorum

15. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

ayy caps tuşum açık kalmış hemen ceza verme yönetim yanlışlıkla oldu

16. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

Herkese gunaydin. Bugun aciklanacak 11:43 gece. Kutumda buyuk hissediyorum bu sefer ;)

17. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

43 ne yaa attıgın burdan belli

18. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

Ben tahminimi soyledim arkadslar.

19. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

bugün açıklanacak diye bii tahmin olmaz yusuf, acıklanabilir desen neyse dalga gecme insanlarla

20. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

Zatn kesin tarihi kimse bilmiyor banu
    . tahmin oldugu anlasilir birsey bence

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica