Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. xman

xman Banned

sınav tarıhı ıcın kımı aramalıyız 170 mı?

2. mehmet_mehmet

mehmet_mehmet TÜİSAG Üyesi

banu hanım yarın açıklamancağını bilererk, niye bugun açıklamacak diye kendinizi kandırma ihtiyacı duyuyorsunuz?

3. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar herkes istdigi sonucu alsinda isterse 2 gun sonra aciklansin. Saygilarimla. Ama gonlum bugun açiklanmasindan yana...

4. trgan

trgan TÜİSAG Üyesi

bakanlık açıklamış kesin tarihi zaten biraz araştırırsanız göreceksiniz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

6. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

Kazanip yuksltme sinavina girecek kimler var ? Benim 1600 prim gunum var .

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Herkese günaydın arkadaşlar :) Umarım güzel bir hafta sonu geçirmişsinizdir... Aklıma birşey takıldı, biz bu sitede çoğu konuyu tartışıyoruz, lakin site yönetiminden sohbetlerimize katılım oluyor mu? oluyor da ben mi göremedim :) Eğer olmuyorsa bekliyoruz..... :) :) :) :) :) :) :)

8. ozrec

ozrec TÜİSAG Üyesi

YÜKSELTME SINAVINA NASIL GİRMEYİ DÜŞÜNÜYORSUN ARALIKTA BAŞVURU YAPTINMI? BU SINAVI GEÇİP YÜKSELTME SINAVINA GİRMEN İÇİN TEKRAR TORBA YASA ÇIKMALI İSTERSEN 5000 GÜNÜN OLSUN.

9. Adem BÜYÜKKÖPRÜ

Adem BÜYÜKKÖPRÜ TÜİSAG Üyesi

Prim günüm 2700 fakat Şubatta sınava girip hakkımı kullanmayacağım, sonuçta kolay bir sınav olmayacak iyi hazırlanmak lazım, Mayıs ta Kısmet olursa gireceğim :)

10. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

ozrec arkadasım bu sınavı kazanırsak ve primimizde tutuyorsa şubatta yükselmeye girebiliyoruz diye biliyorum ama yanılıyomuyum

11. xman

xman Banned

benım yetmıyor 980 gun

12. Fikret Karaçay

Fikret Karaçay TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar günaydın..
    Yükseltme sınavına girebilmek için 1500 prim günü lazımmış.. Peki askerlik borçlanması buna dahil mi net bilgisi olan var mı? Çünkü benim askerlik borçlanması hariç 1380 günüm var.

13. ozrec

ozrec TÜİSAG Üyesi

şubat ta yapılması düşünülen sınav için aralık sınavı müracaatları baz alınıyor oda kasım 12 sinde sondu. yani aralık yükseltme sınavı için müracaat yapıp; ya başarısız olacaksın,yada sınava girmemiş olman gerekiyor şubata yapılacak yükseltme sınav için şimdilik bu şartlar aranıyor bir değişiklik olurmu bilmem takip etmek gerek.

14. ozrec

ozrec TÜİSAG Üyesi

askerlik borçlanması kapsam dışı ağustos yüksletme sınavı için için son tarih

15. Banu Kokili

Banu Kokili TÜİSAG Üyesi

aslında iyi olmuş hiç sınava giresim yoktu :)

16. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

Aynen benimde 1600'den biraz fazla prim günüm var ve B sınavına girmeyi düşünüyorum fakat bazı arkadaşlar girebileceğimizi bazılarıda giremeyeceğimizi söylüyor, enteresan bir durum var..

17. Fikret Karaçay

Fikret Karaçay TÜİSAG Üyesi

Anladım.. Teşekkürler

18. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Arkadaşalar günaydın, şuan sınav sonuçlarının açıklanmasını nerden talip ediyorsunuz linklerini atabilir misiniz?

19. ozrec

ozrec TÜİSAG Üyesi

aralıkta sınavı geçip c sertifikası alanlar; şubat ayında müracaat yapacaklar için hiç bir duyuru yayınlamadı çalışma bakanlığı. şubatta yapılması planlanan sınav için sadece aralıktaki sınava başvuranlar ile ilgili duyurular var. mayıs ayında planlanan yükseltme sınavı için bir sıkıntı yok

20. ozrec

ozrec TÜİSAG Üyesi

öyle imkan olsada girebilsek çünkü ağustos ayarında bir sınav olur artık uzman sayısı da arttı bu sınavı tek seferde kazanamaya biliriz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica