Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

eğer ankarada isen, adresten de alabiliriz sorun yok:)

2. fizikkk

fizikkk TÜİSAG Üyesi

adresleri iletelim :):)

3. fizikkk

fizikkk TÜİSAG Üyesi

istanbuldayım

4. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

durum bende de aynı.bende yurtdışında çalışıyorum.ama şu an Anakara.2dayım.hedefim A...C yi geçtik 91 geliyor. ..sıra A da

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

hayırlısıyla bir geçelim, Şehr-i İstanbula da geliriz... En çok seyahat ettiğim memleket ne de olsa:)

6. fizikkk

fizikkk TÜİSAG Üyesi

inşallah ...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

bak bu kadar şahit var, caymak yok ama:) aaa nerden çıktı falan demeyesin sonra sakın:):):)

8. fizikkk

fizikkk TÜİSAG Üyesi

ben tatlı alıp göndericem demedim :))

9. Ugan Erdoğan

Ugan Erdoğan TÜİSAG Üyesi

oyle bı ulkedeyız kı sen cevapları bıle yazsan puanın gelmeye bılır.. gecen yıl aleste dusuk puan gldı kagıdıma bakıcaktım ve ucret karsılıgı dılekce gonderdım snra bı geldı cvp kagıdımın maılden son 5 soruda 3 kere sılgı kullanmısım şık deıstırmısım halbukı optık forumda hıc sılgı kullanmam ben... osym nın sınavı tabı kı mebde nasldır bılmem ama bekledıgın puanlar bıle gelmyor bu ulkede oyuzden herkes tedırgın bence

10. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Banu hanımın duacılarına bende eklendim.

11. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

adresi göndericem banu hanım sivastan göndermek biraz tuzlu olacktır ama söz ağızdan çıktı :)

12. yasemin28

yasemin28 TÜİSAG Üyesi

banada tatlı lütfen şekersiz olsun:kirbac:

13. MUSTAFA CEBECİ

MUSTAFA CEBECİ TÜİSAG Üyesi

Bİ gelişme var mı diye giriyoruz buraya arkadaşlar baydı tatlı sohbetiniz.başka bi başlık açın kendinize lütfen amacından saptırmayın konuyu

Tansu Yılmaz bu yazıya teşekkür etti.
  14. Burak KESEN

Burak KESEN TÜİSAG Üyesi

Tatlı ve şekersiz ?:alaycı:

15. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

tatlandırıcı demek istiyor herhalde .s

16. yasemin28

yasemin28 TÜİSAG Üyesi

mustafa hocamız haklı ..tatlı konusunu kapatalım

17. umut senol

umut senol TÜİSAG Üyesi

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav SORULARINA YAPILAN İTİRAZLARA İLİŞKİN DUYURU

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 21 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU sınav SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ

İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 84 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (D) olarak düzeltilmesi,

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi

A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

İptali gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (3 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

18. umut senol

umut senol TÜİSAG Üyesi

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav SORULARINA YAPILAN İTİRAZLARA İLİŞKİN DUYURU

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 21 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU sınav SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ

İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 84 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (D) olarak düzeltilmesi,

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi

A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

İptali gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (3 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi uygun görülmüştür.

19. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

neeeeeeeeeey ? abi emin misin valla bende bazı soruları silip değiştirdim hatta biraz iz bile kalmıştır.optik okuyucu bunları yanlış olarak mı sayar?

20. Ugan Erdoğan

Ugan Erdoğan TÜİSAG Üyesi

dostum farklı bıseyden bahsedıyorum sılgı kullanmadıgm halde optık forumda sılgıyle verdıgm cevaplar deıstırılmıstı dıyorum yanı buyuzden benm skıntım stresım bu ulkeden herseyı beklerım dıyorum ...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica