Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yasemin28

yasemin28 TÜİSAG Üyesi

optik okuyucu çok hassas ..silgi tozu optiğinizde kalsa bile hang sorudaysa o soru yanlış hesaplanıyor.benim KPSS de başıma gelmişti maalesef:(

2. atilla ozulug

atilla ozulug TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şu şıkkı değişen yangın yönetmeliğiyle ilgili soruda benmi çok bilgisizim yoksa yanlış yerlerden yanlış bilgilerlemi ilgileniyorum meb in mevzuat yönetmeliğinde soruda geçen yerlerin düşük tehlike olduğu yazarken nasıl orta tehlikeli oluyo yani ben mi yanlış yere bakıyorum bilgisi olan varsa bilgilendirebilirmi ? o şık değiştiği için 69 da kalıyorum :(

3. Ugan Erdoğan

Ugan Erdoğan TÜİSAG Üyesi

neler var dı soruda hangı yerlerden bahsedıyordu kı

4. atilla ozulug

konutlar ibadethaneler hastaneler okullar bürolar restorantlar tiyatrolar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

ben varım edirne den siz neredensiniz?

6. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

<<<< hatay-iskenderun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. atilla ozulug

şu yangın yönetmeliği sorusu hakkında bilgisi olan bi arkadaş yok mu hiç ya ?????

8. özgün çağrı MELENLI

özgün çağrı MELENLI TÜİSAG Üyesi

Atilla bey onceki sayfalarda bu soru tartisilmisti ve yonetmelikten gosterilmisti size tavsiyem bakmaniz bulacaginiza eminim.

9. özgün çağrı MELENLI

özgün çağrı MELENLI TÜİSAG Üyesi

10. caniko

caniko TÜİSAG Üyesi

yani silinen şıkları da mı okuyor? o zaman 2 yanıt olduğundan soru - olarak mı hesaplanacak acaba

11. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

12. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

selam millet nasılsınız ne aqman acıklanıyor sımdı sonav snucu bılenınız varmı

13. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

düzgün silmek gerekiyor :(

14. KAĞAN BERBEROĞLU

KAĞAN BERBEROĞLU TÜİSAG Üyesi

ARKADASLAR SINIRDAYI :) 67 IDIM 3 SORU ISIME YARADI FAKAT 70 OLURMUYUM BILMIYORUM UMARIM OLUR DUA EDIYORUM KALIRSAM 69 YAHUT 68 LE KALIRIM YAS TUTARIM : )

15. atilla ozulug

belirtilen yerler düşük tehlikeli yerlerde gözüküyo ben mi yanlış görüyorum niye kimse bu soru hakkında bişey demiyo yani doğru olan şık aslında düşük tehlike değilmi ?

16. KAĞAN BERBEROĞLU

KAĞAN BERBEROĞLU TÜİSAG Üyesi

6331 SAYILI KANUNA GORE ORTA TEHLIKEYE GIRIYOR KARDESIM MERAK ETME BENDE 69 DA KALCAM GIBI YA HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDDA ALLAH YARDIMCIMZ OLSUN SAGLIGIMIZ OLSUN GERISI MUHIM DEGIL BIRDAHA YILMADAN GIRERIZ

17. caniko

caniko TÜİSAG Üyesi

optik okuyucu silgiden dolayı yanlış okur ise itiraz etme şansımız var mı/nasıl hak aranacak. bilginiz var mı?cevap kağıdını tekrar okutabilir miyim?

18. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

itiraz etme gibi bir şansımız olduğunu sanmıyorum.çünkü hatırlarsanır sınava giriş kartımızda uyarı olarak yazıyordu. iz bırakmayan silgi getirmemizi söylüyodu.

caniko bu yazıya teşekkür etti.
  19. MaTrOsE

MaTrOsE TÜİSAG Üyesi

iz bırakmayan silgi var mıymış acaba ? Bence itiraz edilebilir ya ona bakarsan koyu yazan iki adet siyah kurşun kalem diyor o zaman koyuları kabul etmeleri lazım silinen zaten koyu değildir.

20. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

valla bilemiyorum abicim bir haftadır paranoya oldum bu konuda,sınavda çok dikkatli sildim yinede uçlu kalemle işaretlediğim için hafif iz kalmıştı. 2 kere okunuyormuş kağıtlarımız bazı yerlerden okuduğum kadarıyla

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica