Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

soru içerisine aktif kelimesine dikkat!! reaktifler d tipi..ancak aktifler köpük.. soruda ve cevabında sıkıntı yok....

2. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

zaten sorunun cevabı cevap anahtarında d olarak geçiyor. yaptırım cinsiyete göre uygulanır diyor. yanlış ifade kullanılmış yani

3. AYDIN YILMAZ

AYDIN YILMAZ TÜİSAG Üyesi

Aynen katiliyorum kelimesi kelimesine

4. HİLMİT

HİLMİT TÜİSAG Üyesi

Pardon sorumu göz önüne almayın, cevap anahtarına bakarken 97. ile 98. soruların yanıtlarını karıştırmışım... :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

soru içerisine "aktif" kelimesine dikkat!! reaktifler d tipi..ancak aktifler köpük.. soruda ve cevabında sıkıntı yok

6. kubilay polat

kubilay polat TÜİSAG Üyesi

peki itiraz dilekçesi yazacak olan yok mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. bekir34

bekir34 TÜİSAG Üyesi

bakın beyler 57 forklift sorusunun şıkkı yanlış.ama bazı arkadaşlar yok efendim mevzuatta aynısı yazıyor diyor. yazıyor bende bililyorum ama herşeyi ezbere yapmıyoz işte .57 soru daki espiri 21 temmuz 2011 B sınıfı ISG sınavındada aynı espiri var .bakın görceksiniz .ben bu soruyu özellikle şikayet etcem bakanlığa...

8. aliş uzun

aliş uzun TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar a kitapçığı soru 14 isgb ile ilgili hangisi yanlıştır diyo a vermiş cevabı ama b şıkkı eksik giriş katta olması esastır ben uygun biyer deyince giriş kat anlamıyorum yönetmelikte yazıyo bilmiyorum bişi çıkarmı is sağlığı güvenliği hizmetleri madde10

yusuf c. bu yazıya teşekkür etti.
  9. MEHMET AKSAN

MEHMET AKSAN TÜİSAG Üyesi

herkese merhaba arkadaşlar iptal edilecek sorulara ihtiyacı olan arkadaşlar iptal edin. ben 18 ağustos sınavında sorular açıklandığında 59 doğrum çıkmıştı ve bu formda yayınlanan iptali istenilen ve benim yanlış yaptığım 8 soruya itiraz ettim ve 5 kabul oldu. 64 aldım 18 ağustosta bence ihtiyacı olan arkadaşlar iptal için kesin ve kesin gönderin kimseye bakmayın çünkü 1 sınav hakkı daha gitmesi kötü herkes dilekçe versin puana ihtiyacı olan arkdaşlar. şubattaki sınav için b ve a ya hazırlanalım. herkese şimdiden hayırlı olsun şükür bu sınavda geçtik. dilekçe yazarken gerekçeleriyle gönderin unutmayın. arkadaşlar

ozalptuğ bu yazıya teşekkür etti.
  10. bekir34

bekir34 TÜİSAG Üyesi

şikayeti eldenmi vercez dilekçeyi

11. ozalptuğ

ozalptuğ TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınava bayadır giren biri olarak - b kitapçığındaki 87.soru ya itiraz edilip şıkkı değiştirilmelidir bence - duyarsız kalmayalım....

doğru cevap d tipi kuru kimyevi toz ..

12. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

soru içerisine "aktif" kelimesine dikkat!! reaktifler d tipi..ancak aktifler köpük.. soruda ve cevabında sıkıntı yok

13. yasinesraöztürk

yasinesraöztürk TÜİSAG Üyesi

a) Düşük tehlike, bünyesinde kendi kendine yayılan bir yangının oluşmasına imkan vermeyecek şekilde düşük yanabilirliğe sahip malzemelerden oluşur. Konutlar, ibadethaneler, hastaneler, okullar, kütüphaneler, müzeler, bürolar, restoran oturma alanları, tiyatro, oditoryum ve benzeri yerler bu kapsamdadır.

b) Orta tehlike, orta hızla ve önemli miktarda duman çıkararak yanma olasılığı bulunan malzemelerden oluşur. Otopark, fırın, çamaşırhane, restoran servis alanları, kuru temizleyici, deri üretimi, ticarethaneler, kağıt üretimi, postane, yayın evi, matbaa, otomobil tamirhaneleri, tekstil üretimi, lastik üretimi, marangozhane ve benzeri yerler bu kapsamdadır.
    arkadaşlar bu binalarda yangından korunma hakkında yonetmelık orta tehlıke mı yoksa düşük tehlıke mş?

14. murat erdoğdu

murat erdoğdu TÜİSAG Üyesi

sınav ile ilgili itiraz nasıl edilir bilgisi var..

15. Cihan Yaylacı

Cihan Yaylacı TÜİSAG Üyesi

yönetmeliğin ekindeki tabloya da bakın orada da orta tehlike diye yazıyor...

16. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

bencede başvuru yap iptal olur

17. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

soru içerisinde "aktif" kelimesine dikkat!! reaktifler d tipi..ancak aktifler köpük.. soruda ve cevabında sıkıntı yok

18. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

soru içerisinde "aktif" kelimesine dikkat!!
    "reaktifler" d tipi..
    ancak "aktifler" köpük..

soruda ve cevabında sıkıntı yok

19. famesss

famesss TÜİSAG Üyesi

reaktif diyo zaten soruda anlamadım dedıgını,
    benım bu sorudan anladıgım D tipi kuru kımyevı toz diye bişiy olmadığı için ve köpük de yanlış cvp oldugu için soru iptali gerekli

20. kubilay polat

kubilay polat TÜİSAG Üyesi

hangi sorulara itiraz ediyoruz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica