Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ozrec

ozrec TÜİSAG Üyesi

hayırlı olsun

2. rıdvan yıldırım

rıdvan yıldırım TÜİSAG Üyesi

kurumsal hesaba mı yatırdınız acaba ?

3. ycogal

ycogal TÜİSAG Üyesi

Ziraat bankası internet şubesine diğer ödemeler kısmından yatırabilirsiniz arkadaşlar

4. ycogal

ycogal TÜİSAG Üyesi

Bu arada aranıza yeni katıldım herkese hayırlı olsun kamu kuruluşunda çalışıyorum c sınıfı almaya hak kazandım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. tatevo

tatevo TÜİSAG Üyesi

Hoş geldin. Benim durum da ayni... kurum ne bu arada...

6. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

yatırdık 413'ü, gireceğiz kısmetse B'ye, umarız faydasını görürüz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar c sınıfı belge almaya hak kazandım.Sınavı gectim. Fakat B yada A sınıfında girmek için şartları tamamlayamıyorum.

Sadece C SINIFINI almak için neler yapmam gerekiyor.Yükselmiyecem sadece C alcam. Kaç tl para ne zamana kadar yatacak? Hangi belgeleri hazırlamamız gerekiyor?

Yardımcı olursanız sevinirim.

8. ycogal

ycogal TÜİSAG Üyesi

tarımda çalışıyorum siz?

9. cumali uslu

cumali uslu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben A Kitapçığının 63 sorunun şık değişikliği yuzunden 69 da kaldim sizce dava acmalimiyim soru iptali için yardımcı olursa sevinirim

10. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

ben de aynı durumdayım . ne yapabilirz :((

11. cumali uslu

cumali uslu TÜİSAG Üyesi

İtiraz edersek bir sonuç çıkar mi

12. tatevo

tatevo TÜİSAG Üyesi

TCDD

13. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Simdiye kadar forum sitesinde dava aciyoruz yok mahkemeye veriyoruz diyenleri cok gorduk fakat is para mevzuna gelince hickimse ortada olmuyor.Yani kisaca bu sinavi unutun ve diger sinava calismaya baslayin arkadaslar size tavsiye..

14. Aysecan83

Aysecan83 TÜİSAG Üyesi

bence zaten o dava sonuclanana kadar , arkadaslar mayıs sınavına girmiş olur bile maalesef ki...

15. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Aynen Aysecan hanima katiliyorum hatta birak ayi sene olur ve sonuc ta bakin arastirin 2010 yilinda acilan davasonucu forumda da mevcut.3 sene sonra aciklandi peki sonuc ne?Kazananlar belgesini almismi yoksa sınav hakkimi verilmis.

16. abdurrahman aslan

abdurrahman aslan TÜİSAG Üyesi

vezneden yatırdım çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğü

17. lebron86

lebron86 TÜİSAG Üyesi

Sertifikayı almak için istenen belgelerde "eğitim katılım belgesinin aslı" isteniyor. Bana kursttan bu belge verilmemişti. Acaba sertifika için istenen diğer belgeleri kursa vermeye gittiğimizde mi alabilcez bunu ?

18. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar yükseltmeye girmeyecekler ne zaman belge ücretini yatırması gerekiyor bilgisi olan var mı??

19. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Evet suat arkadaşın sorunu bende yineliyorum, ne zamana kadar para yatırmalıyız?

20. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

ya bizim kurtan mail gelmiş bana duyuru beklememiz gerekiyormuş falan ama artık kimseye güvenim kalmadı..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica