Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

2. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Eğitim kurumundan aldigimiz katilim sertifikasinin nosu felan kurumda vardir degilmi sinavi gectim katilim sertifikam kayboldu?

3. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

napçaksın katılım sertifikasını?

4. sümeyra saçaklı

sümeyra saçaklı TÜİSAG Üyesi

nereye yatrdınız hemen aldınız mı belgenizi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar A sınıfına hazırlanan var mı

6. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

dur sakin ol kimsenin bişey aldığı yok:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Belgeni alman icin egitim kurumuna dilekce vermen lazim ve aptallik su dilekcede katilim sertifika nosunu istiyor.o zaman egitim kurumu neye yariyor anlamak mumkun degil

8. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

Nasıl başlamalıyız.

9. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

belge için para yatırdınız mı? sanırım para yatırmak yeterli işe başlamak için.. belge sadece sorumlu müdür olmak içi v.s gerekiyormuş..

10. sevgi aksu

sevgi aksu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sertifika ücretini yatırdıktan ne kadar zaman sonra sertifika numarasını alabiliyoruz bilen var mı?

11. rıdvan yıldırım

rıdvan yıldırım TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, ziraat bankası internet şubesi üzerinden sertifika ücretini artık yatırabilirsiniz, ziraat bankasındaki arkadaşımdan aldığım bilgiye göre, Ziraat İnternet şubesinden,

OGS & Diğer Ödemeler kısmından, en altta Diğer Kurumlar'a tıklayıp ÇSGB İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SERTİFİKA TAHSİLATLAR KISMINDAN TC kimlik numaranızla sertifika ücretini ödeyebilirsiniz. Ziraat İnternet hesabı olmayanlar şubelerden ödeme yapabilirler.
    yinede buradan da bir dekont cıktısı alıp eğitim kurumunuza teslim edin

12. rıdvan yıldırım

rıdvan yıldırım TÜİSAG Üyesi

Kurumsal tahsilât hesabına belge ücretlerini yatıran katılımcıların İSG-KATİP’e tanımlamaları 15 ‘er günlük dilimler halinde yapılacaktır. Bu durum Eğitim Kurumlarınca katılımcılara iletilerek, ücret yatırmalarından sonraki 15 gün içerisinde İSG-KATİP üzerinden yetkilerinin açılacağı ve sözleşme yapabilecekleri bilgisi verilmelidir. daha önceki sınavdan sonra böyle söylemişlerdi hatta ek olarak ekledım

Ekli Dosyalar:

sevgi aksu bu yazıya teşekkür etti.
  13. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Kurstan dilekce ornegi gonderilmis su tarihte egitim aldim katilim sertifika nom su diye fakat sertifikami kaybettim egitim kurumunda bu bilgileri sakliyorlarmi stajda yanlis hatirlamiyorsam bu bilgileri vermistim bilen varmi acaba?

14. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Evet Ben

15. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bizler 18 Ağustos sınavı mağdurlarıyız ve davayı açtık, dava devam ediyor. Dava sonuçlanıncaya kadar bizler belki A sınıfı oluruz... Ancak şunu belirteyim, bizler bu davayı bundan sonraki sınavlarda 18 Ağustosta yaşadığımız haksızlık ve dizboyu rezaletin bir daha yaşanmaması için ve bir örnek olması adına bizden sonrakilerin faydalanması adına açtık. Çünkü 18 Ağustos rezaleti pek çoğumuzun canını yakmıştı... Biliyorduk ki dava sonuçlanıncaya kadar bizler zaten sonraki sınavlardan birinde kazanacağımıza inanıyorduk...
    Öyle senin dediğin gibi "Simdiye kadar forum sitesinde dava aciyoruz yok mahkemeye veriyoruz diyenleri cok gorduk fakat is para mevzuna gelince hickimse ortada olmuyor." yapmadık:hayır:. İnsanları zan altında bırakan yanıltıcı yorumlar yapmayınız.:hayır:

figen1903 ve İbrahimfzk bu yazıya teşekkür etti.
  16. exaltedz

exaltedz TÜİSAG Üyesi

B sınavına girebilmek için kaç günlük prim gerekio arkadaşlar belki önceden yazılmış olablir ama söyleyebilirmisiniz lütfen

17. şölen civan

şölen civan TÜİSAG Üyesi

ben ilk sınava Ağustosta girmiştim 2. sınava da aralık ta maalesef bu sefer de olmadı Şubat sınavına girebiliyorum değil mi? biri evet desin lütfen :(((

18. Aysecan83

Aysecan83 TÜİSAG Üyesi

kursunuzu bitirdiğiniz tarihten itibaren 3 yıl icinde yapılacak olan sınavlara girebiliyorsunuz.

şölen civan bu yazıya teşekkür etti.
  19. hakkı çelikten

hakkı çelikten TÜİSAG Üyesi

şölen hanım şubatta sadece yükseltme sınavı var siz mayıstaki sınava girebilirsiniz.

şölen civan bu yazıya teşekkür etti.
  20. şölen civan

şölen civan TÜİSAG Üyesi

teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica